forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 8:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 144  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 gru 2018, 19:06 
Pantryglodytes pisze:
kowalew pisze:
....Oczywiście mówię tu o demokracjach dojrzałych, gdzie mamy jakieś tradycje. Przykład kraje skandynawskie.



Przykładna harmonia uległa korozji, Polska udzieliła azylu uciekinierom z norwegii.


Obecnie Norkom nie przeszkadza, gdy Polak, Rumun, Litwin pracuje w ich demokratycznym kraju nie koniecznie zgodnie z ich demokratycznymi normami. Nie poświęcą swojego świętego spokoju dla demokratyzacji chamstwa. Obrastają w piórka. Lepiej mieć, niż być.

....tak przypadeczkiem wstąpiłem...


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2018, 21:23 
Pan Kowalew wszystko ładnie wyłożył.., czy ktoś będzie z tym dyskutował?..


Na górę
  
 
Post: 12 gru 2018, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Z panem Kowalewem mogę dyskutować. Z tobą nie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2018, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Różnica między demokracją a demokratyzacją jest taka jak między kanałem a kanalizacją.

Demokratyzacja - co to kurwa wogle jest, zaraz mi się Gorbaty przypomniał z jego "więcej prawdy"
Więcej, mniej, albo ona jest albo jej nie ma.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2018, 22:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja nie będę tak wulgarny jak pan. Zwróciłem tylko panu uwagę, że pańskie zdanie na temat jak i co pan Kowalew wytłumaczył mnie nie interesuje. Mam własne i chyba wszyscy z tego forum. Tak więc adwokatów w postaci pana ladaco nikt tu nie potrzebuje. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2018, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
piotrek pisze:
Różnica między demokracją a demokratyzacją jest taka jak między kanałem a kanalizacją.

Demokratyzacja - co to kurwa wogle jest, zaraz mi się Gorbaty przypomniał z jego "więcej prawdy"
Więcej, mniej, albo ona jest albo jej nie ma.


Gorbaty paradoksalnie miał rację, armia jankeska we Władywostoku już była

Rosyjska w nowym jorku jeszcze nie.

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 gru 2018, 22:39 
piotrek pisze:
Różnica między demokracją a demokratyzacją jest taka jak między kanałem a kanalizacją.
Demokratyzacja - co to kurwa wogle jest---------

Dowcipnie napisane, ale naciągane :D
demokracja - system........................kanał - element systemu
demokratyzacja - proces...................kanalizacja - system
Podobieństwo jest tu poplątane.
Cytuj:
-izacja//-yzacja - proces nasilania się pewnych zjawisk, powiększania się ilości czegoś
JAN MIODEK--O SŁOWOTWÓRCZEJ GIĘTKOŚCI NAZWISK
piotrek pisze:
--- zaraz mi się Gorbaty przypomniał z jego "więcej prawdy" Więcej, mniej, albo ona jest albo jej nie ma.

Przepraszam że tłumaczę oczywistość. Chodzi o miszung w mediach wynikający z konieczności uczynienia propagandy skutecznym narzędziem urabiania nas, mas :D . Nie można zakłamywać wszystkiego, toć nawet zwierząt nie da się zawsze oszukać. Mamy więc papkę kłamstw i uwiarygadniającą je składową prawdziwą w sprawach mniej istotnych.

PS Panie Pantry, jest Pan niedoścignionym kpiarzem :)


Na górę
  
 
Post: 17 gru 2018, 20:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Hmm, demokratyzacja to jest jak Ameryka napada na jakis kraj, kiedy ten kraj sie broni i protestuje to jest terroryzm.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2018, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Przypomniała mi się scena z komediowego filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem , dość starego, pt.PRAWDZIWE KŁAMSTWA.Konkretnie, scena, w której przywódca organizacji CZERWONY DŻIHAD nagrywa film w sprawie żądania okupu i mówi jakoś tak:Napadacie nasze ojczyzny, bombardujecie nasze miasta i wioski, zabijacie nasze kobiety i dzieci, a nas nazywacie terrorystami....
To wcale nie jest śmieszne, ale genialnie przemycone, moim zdaniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 gru 2018, 22:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zagadka.

Dlaczego USA i Ukraina są przeciwko zakazowi heroizacji faszyzmu?

Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło rosyjską rezolucję przeciwko nazizmowi. 129 państw głosowało za przyjęciem dokumentu, 54 wstrzymało się od głosu w tym Polska, tylko dwa kraje - Stany Zjednoczone i Ukraina - były przeciwne.

Dokument zaproponowany przez Moskwę zawiera 66 punktów, które wyrażają "głębokie zaniepokojenie gloryfikacją ruchu nazistowskiego, neonazizmem w jakiejkolwiek formie, tym byłych członków organizacji Waffen-SS, w tym poprzez budowę pomników i memoriałów oraz w publicznych demonstracjach". Projekt "zaleca państwom wyeliminowanie wszelkich form dyskryminacji rasowej za pomocą wszelkich odpowiednich środków, w tym przepisów prawnych".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1439 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 144  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group