forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 maja 2015, 8:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
logik pisze:
Wielu ludzi potrzebuje odzyskać godność, bo popadli w marazm, bo nie mają pracy albo wynagrodzenia są niskie i bardzo trudno im się żyje. Nadszedł najwyższy czas, żeby się za to zabrać – mówił kandydat PiS.


Wyborcy Komorowskiego w życiu tego nie zaakceptują.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 9:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:58
Posty: 423
Ja tam głosowałem na Ogórek bo ona chciała z Putinym po telefonu gadać.
Teraz będę głosował na PIS,będę obserwował jak dostają wpierdol ot Wowki.
No i chcę także zobaczyć jak Pis będzie gnębić PO,bo Generała już nie dosięgną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 9:45 
Doda na prezydęta!!!


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2015, 10:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:26
Posty: 405
MagnificencjaS pisze:
Ogórek wespół z Millerem - totalna rozpierducha na lewicy. Od czasów kundlenia się z Palikotem należało jednoczyć wszystko co na lewicy i garnąć wszystkich którzy nie klękają przed Episkookupantem.
Tymczasem zaczęli się szarpać i wykazywać który mocniejszy i mądrzejszy.
Efekt. Padli obaj.
PS. A PSL to polityczna prostytutka - czas tych chłopów też posłać gdzie ich miejsce.



Otoz to! Otoz to!
Lecz najwieksza role w rozwaleniu lewicy mieli panowie z Ordynackiej.
Beton zostal zalany...I to jest przykre.
Teraz prawica sie cieszy, ze glupki z lewicy zrobili im taki prezent.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 10:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
a ja przepraszam, zapytam, co Wy rozumiecie przez lewicowosc i jak sie ta lewicowosc ma do konserwy rzymsko katolskiej a przynajmniej jak sie miec powinna?

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 10:15 
awatar pisze:
Mówi o rozwoju gospodarczym w oparciu o innowację, obniżeniu wieku emerytalengo


A, jak w oparciu o innowacje, to ja właśnie podskakuje z radości w związku z innowacjami. Właśnie muszę z podnośnika koszowego ustawionego na chodniku naprawić uszkodzenie na elewacji budynku. Kiedyś, kiedy jeszcze nie było innowacji, szedłem do urzędu, pisałem coś na karteczce, płaciłem jakieś grosze i po kwadransie dostawałem zezwolenie na zajecie pasa ruchu drogowego. Dzisiaj, po innowacjach, muszę przedstawić projekt techniczny zajęcia pasa drogowego i organizacji ruchu drogowego (u fachowców z pieczątką kosztuje to od jednego do dwóch tysięcy), a następnie już innowacyjni urzędnicy przygotują mi innowacyjnie innowacyjny kwit w jeden miesiąc. Przez ten miesiąc klient nie będzie mi płacił za ekspozycje tego co wisi na tej ścianie, o ile w ogóle nie zerwie umowy ze mną, a ja właścicielowi budynku muszę za tan miesiąc zapłacić dzierżawę. Tak wiec, Panie Awatar, za bilans tych innowacji, które tak bardzo radują Pana, ja właśnie ponoszę koszty, oczywiście, również i państwo nasze wolne i niepodległe, za ten miesiąc przestoju, nie odprowadzę do naszego ukochanego skarbu państwa ze dwa tysiące podatku, który bez tej wspanialej innowacyjności wpłynąłby do naszego ukochanego skarbu państwa. Tak więc, Panie Awatar, jak prezydent Duda jeszcze bardziej rozwinie innowacje, to wiek emerytalny trzeba będzie podnieść do 97-go roku życia. A zdaje się, że poza innowacjami nie ma innych mozliwości na "rozwój" gospodarczy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2015, 10:30 
Niech kolega barycki alpinistów przemysłowych najmie. Taniej i szybciej wyjdzie.


Na górę
  
 
Post: 11 maja 2015, 10:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:26
Posty: 405
IroB pisze:
a ja przepraszam, zapytam, co Wy rozumiecie przez lewicowosc i jak sie ta lewicowosc ma do konserwy rzymsko katolskiej a przynajmniej jak sie miec powinna?


Nie oczekujmy powrotu do lewicowosci z XIX w. czy tzw. "nowej lewicy" z XXw., poniewaz zyjemy w innych realiach. Po likwidacji zakladow pracy oraz innej roli zwiazkow zawodowych przestal istniec termin "robotnik".
Bylabym usatysfakcjonowana gdyby dzisiejsza lewica zamiast wykonywac polecenia Troiki, banksterki i neoliberalnych ekonomistow odeszla od tych reform i bardziej zadbala o prawa pracownika oraz panstwo socjalne.
W sferach marzen pozostawiam likwidacje konkordatu, bo jest to w naszym kraju nierealne. Lecz calkiem mozliwe jest zmarginalizowanie roli KK w Polsce, tak jak to zrobil Zapatero na poczatku swoich rzadow (szkoda, ze pozniej ozenil sie z Troika :( ) Tylko potrzeba odpowiedniego czlowieka do tej brudnej roboty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 10:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
older pisze:
Doda na prezydęta!!!


Duda-panie morski zwierzu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2015, 10:47 
Identyczny problem. Trzeba ogrodzić taśmą część chodnika, czyli zająć pas ruchu drogowego. Jeszcze póki co, najtaniej i najszybciej będzie zapłacić mandat, ale innowacyjność prze ku jeszcze lepszej innowacyjności, więc i niedługo, i to będzie niemożliwe.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group