forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 15:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 lip 2017, 18:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
maerose pisze:
Skąd ci przyszedłbył do twego genialnego łba pomysł, że rozsądny i światły człowiek
kieruje się aspektami picznymi polityka, hę?
Ty wariacie ty mój w różowej kombinezce. :oops:

A z obserwacji wpisów na tym forum, twoich, moja droga spłoniona ty, też.
W czarnej kombinezce, jeśli już. I to ja z pejczykiem w swej mocarnej dłoni
i jesteśmy umówieni, maerose. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
A ja Panią Mae przepraszam. Pomyliłem idoli,teraz to Biedroń.


O! już nie? megaloman hujem wymachujący?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
maerose, gadaj ze mną, wiesz od lat, że cię lubię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 21:16 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
maerose pisze:
Szary jesteś tak głupi, że aż wzruszający, owielbiam ciem.
Co do Tuska, ten faszystowski gnój rozlewający się wartko i radośnie po Polsce, to przecież zasługa Tuska i szajki jego.
A od Biedronia się odpierdol raczej.Obrazek



ty juz kompletnie z idiocialas skoro uwazasz ,ze Trump to faszysta, popatrz na wszystkich z lewactwa ci to dopiero faszysci


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 21:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Gdzie ja piszę tu o Trumpie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 21:45 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
myslalem ,ze ten faszystowski gnój to o Trumpie, a swoja droga ,mowisz o Polskich Patriotach?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 22:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Andrzej Duda mówił na antenie TVP Info o wczorajszej wizycie Donalda Trumpa w Warszawie. Podkreślił, że Trump wybrał Polskę na wygłoszenie swojego wystąpienia być może ze względu na znajomość historii Polski. - Trump mówił o wartościach, o rodzinie, o Bogu, o wierze, o tym wszystkim, co dla nas tak drogie. Dla mnie w tym wystąpieniu jedna rzecz była uderzająca: Polskę przedstawiał jako kraj z amerykańskiego snu. Nawet jeśli jest w defensywie, to dobro zwycięża. Mówił, że zwycięża świat wartości - ocenił prezydent Polski.

Taak, oczywiście.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 0:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
maerose pisze:
Andrzej Duda mówił na antenie TVP Info o wczorajszej wizycie Donalda Trumpa w Warszawie. Podkreślił, że Trump wybrał Polskę na wygłoszenie swojego wystąpienia być może ze względu na znajomość historii Polski. - Trump mówił o wartościach, o rodzinie, o Bogu, o wierze, o tym wszystkim, co dla nas tak drogie. Dla mnie w tym wystąpieniu jedna rzecz była uderzająca: Polskę przedstawiał jako kraj z amerykańskiego snu. Nawet jeśli jest w defensywie, to dobro zwycięża. Mówił, że zwycięża świat wartości - ocenił prezydent Polski.

Taak, oczywiście.


Pięknie odpłynął , ciekawe tylko po czym ? Co go tak wzięło ? Mszalne w nadmiarze ?

_________________
***** ***


Ostatnio zmieniony 22 gru 2017, 16:58 przez wa ma, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 10:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Chyba tylko w Polsce Płyną zachwyty nad tym przemówieniem.

Cytuj:
PiS i jego media były zachwycone przemówieniem Trumpa w Warszawie. Amerykańskie media dostrzegły w nim rasizm i religijne obsesje popierających go w USA “białych nacjonalistów”. “Zachód” dla Trumpa nie oznacza wcale demokracji i praw człowieka, ale kraje białych chrześcijan.



Całość tu: https://oko.press/rasistowska-religijna ... iu-trumpa/

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co powiedział Trump.? To co Polacy chcą usłyszeć przy takich okazjach.Przejazd po naszej historii, jacy to byliśmy wspaniali i nadal jesteśmy. Czy były w jego przemówieniu jakieś elementy, które można byłoby przypisać nacjonalizmowi? Nie wiem. Było to jednak wielkie mydlenie oczu. Potraktowanie nas jak wasala.

To, że elementy nacjonalizmu w Polsce mają swoją wielką chwilę jest faktem. Przynajmniej 2 -3 razy na tydzień notujemy ekscesy, które są zabarwione nacjonalizmem, rasizmem. A władza PiSowska skrzętnie je kamufluje. Jest również niemała grupa Polaków, która uważa, że nic takiego złego się nie dzieje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group