forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 14:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 mar 2020, 11:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co jak co ale naprawdę po 89 r trafił nam się prezydent, który góruje nad resztą swoich poprzedników gębą. Gębą, która pokazuje jego wnętrze. Wnętrze gdzie gości tchórz, niegodziwość, brak tam honoru. W zamian wstawiono w łeb wiadro wazeliny.

ps.

I tą gębę będziemy prawdopodobnie oglądać kolejny pontyfikat. Przed chwilą TVN24 pokazała najnowszy sondaż, z którego wynika, że ów posiadacz gęby wygrywa wybory w pierwszej turze z wynikiem ponad 60%. Dzięki bardzo za to, że jestem członkiem takiego narodu z takim "rozumem". Kurwa ja pierdole idę na działkę siać coś albo sadzić bo mnie chuj strzeli!

ps.

Niech Polacy sobie wybieraj beze mnie - chuj mnie obchodzi kogo wybiorą. Niech tu rządzi sam połamany #$@&() !

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 12:13 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Noż kurwa, na kogo? Na nijaką babę oddadzą głosy baby, wiadomo- solidarność jajników, PSL- już dużo razy okazał swe kurewstwo polityczne, więc niech lepiej wożą gnój w pole. Te dwa pokurcze? Idę głosować na Biedronia. Macie lepszy pomysł?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 13:05 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Za tę solidarność jajników mogę Cię pieprznąć w łeb.
Gdyby było tak, jak mówisz, to ona miałaby wybory w I turze (Kobiety stanowią ponad 50% wyborców), więc puknij się w głowę, zanim coś bezmyślnie napiszesz.

A ja nie głosuję. Nie mam na kogo.
Biedroń na prezydenta nadaje się jak gęś do podkucia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 13:53 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
No dobra, wal w łeb i patrz, czy równo puchnie. 50 % kobiet minus baby z PISu to ile będzie? A paradoksalnie- żaden pedał nas jeszcze nie "wydymał" więc trzeba dać szansę i jemu :-))))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 14:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
mnie sie dzisiaj Holownia podobal, wprawdzie ta niesprawiedliwosc w mozliwosci uprawiania kultu mnie akurat wisi, ale sa inne niesprawiedliwosci, wiec wynosze ze on (ten Holownia) jest przeciw niesprawiedliwosci jak i sprawiedliwosci prawnej w wydaniu kurdupla.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 14:52 
IroB pisze:
mnie sie dzisiaj Holownia podobal,


Mnie się ta Hołownia podoba o tyle, że jest jedynym kandydatem który nie sprawia wrażenia cynicznego bydlaka.
Jednako na tym forumie jest nas jeno dwóch, a we Wolsce może trzech. Covida w tępy pysk pozostałym!


Na górę
  
 
Post: 28 mar 2020, 14:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
szczwacz pisze:
Noż kurwa, na kogo? Na nijaką babę oddadzą głosy baby, wiadomo- solidarność jajników, PSL- już dużo razy okazał swe kurewstwo polityczne, więc niech lepiej wożą gnój w pole. Te dwa pokurcze? Idę głosować na Biedronia. Macie lepszy pomysł?



Każdy jest lepszy niż ten bezpłciowy typ z mordą jak czerstwa buła. I tu mała poprawka. Podobnie cenie sobie bosaka i jakubiaka. Reszta zapewne lepiej pasowałaby do tego fotela niż ten kukiełek. A Tak w ogóle w takiej sytuacji do jakiej zapewne dojdzie czyli wybory 10 maja każdy rozsądny Polak powinien zbojkotować te wybory. Ja tak zrobię. W normalnych warunkach moim kandydatem jest Biedroń, choć i on nie jest tym wymarzonym, bo ostatnio mnie letko podkurwia. Co do kobiet. Oczywistą sprawa jest, że każda kobieta jest lepsza od kilku Kamyszów Chołowniów. A od Dudy już w ogóle. Jednak nie dla polskiej @#$%&. Chodziły pogłoski, że kobieta będzie z lewicy startowała. Niestety Czarzasty stary kizior postanowił inaczej. Poza tym lewica w tej chwili nie ma chyba kobiety, która spełniałaby nadzieje Polaków. Nowacka odeszła i po niej nie pozostał nikt.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
IroB pisze:
mnie sie dzisiaj Holownia podobal,


Mnie się ta Hołownia podoba o tyle, że jest jedynym kandydatem który nie sprawia wrażenia cynicznego bydlaka.
Jednako na tym forumie jest nas jeno dwóch, a we Wolsce może trzech. Covida w tępy pysk pozostałym!


Mnie się Hołownia za chuja nie podoba bo jestem hetero.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2020, 15:22 
PESEL twierdzi, że Pan byłeś.


Na górę
  
 
Post: 28 mar 2020, 16:25 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Ni grzyba, nie wierzę nikomu z polityków, kto obnosi się ze swoją świętoszkowatością, bo albo jest głupi, albo wyrachowaną świnią. Nie piję do Pana, Panie 1111 :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 621, 622, 623, 624, 625, 626, 627 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group