forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 30 mar 2024, 4:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 wrz 2018, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Swoją drogą jeżeli chodzi o pisdziadów jeden z nielicznych, którego występy tolerowałem.

Szkoda, że go nie widziałeś w kampanii wyborczej Beatrycze.
Od momentu, kiedy leciał jak na skrzydłach, przed Brochą i darł się jak oparzony „Beata, Beata,
Beata ” został u mnie małpą, tej z wiersza Fredry.
Potem już żadnego występu tegoż, nie brałam na serio.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2018, 16:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
No co, ma ładną piżmaczą buzię. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2018, 16:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
zritah pisze:
Boruch pisze:
Swoją drogą jeżeli chodzi o pisdziadów jeden z nielicznych, którego występy tolerowałem.

Szkoda, że go nie widziałeś w kampanii wyborczej Beatrycze.
Od momentu, kiedy leciał jak na skrzydłach, przed Brochą i darł się jak oparzony „Beata, Beata,
Beata ” został u mnie małpą, tej z wiersza Fredry.
Potem już żadnego występu tegoż, nie brałam na serio.



Małe nieporozumienie. Tolerowałem jako tłumacza z Dudusiowego na nasze. Moim zdaniem to co akurat tu robił, robił tak, że mnie nie wkurwiał, choć ani razu nie przekonał. O, wiem akurat tu nie zauważyłem aby był arogancki i cham jak większość tej hałastry.

Trzeba mu jednak oddać, że jako rzecznik prezydenta RP miał najtrudniejsze zadanie do wykonania spośród wszystkich rzeczników po roku 89. No bo przecież większego cymbała prezydenta nigdy nie mieliśmy.


Media donoszą, że skończył 40 lat i chce zająć się biznesem. To dziwne. Otóż wydaje mi się, że ma dość pisrezimowego środowiska i dupowłazów zgromadzonych wokół Kaczyńskiego. Nie przeniesie się nagle do PO, lub innych szubrawców bo kto go tam przyjmie. Albo za dobrze wykonane zadania otrzyma jakiś intratny stołek, jak np Sadurska swego czasu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2018, 17:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
super stacja teraz, Andrzej Rozenek na temat dudy.....mondrego to milo posluchac.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 wrz 2018, 20:05 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
Boruch pisze:
Cytuj:
Będąc rzecznikiem nie angażowałem się w życie partyjne. Odchodzę z polityki prezydenckiej, więc teraz również nie będę się angażował w politykę partyjną. Nie działałem i nie działam partyjnie - zapowiedział były rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Krzysztof Łapiński.



hahah, nie dzialal partyjnie, dobry ziomek, tu jest inny ciekawy wywiad z rzecznikiem Dudy

https://www.youtube.com/watch?v=3EVzoolYugA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 wrz 2018, 5:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Cytuj:
Będąc rzecznikiem nie angażowałem się w życie partyjne. Odchodzę z polityki prezydenckiej, więc teraz również nie będę się angażował w politykę partyjną. Nie działałem i nie działam partyjnie - zapowiedział były rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy Krzysztof Łapiński.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krzyszt ... al/glxkl5m


Kolejny zrezygnował z krycia dupy Dudiego. Nie dziwię się, bo najbardziej inteligentnemu zabraknie w końcu pomysłów aby usprawiedliwiać blamaż za blamażem tego dupka. Piżma odszedł. Piżmak tak na niego mówiłem.

Swoją drogą jeżeli chodzi o pisdziadów jeden z nielicznych, którego występy tolerowałem.


Ja i jego nie trawiłem , jak zresztą całej tej PiS-lamskej bandy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2018, 8:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
"Prezydent na kolanach przed klerem przyjmujący komunię. Smutny widok" - napisał na Twitterze Krzysztof Mieszkowski. Zdaniem posła Nowoczesnej, to, co zrobił Andrzej Duda, uwłacza głowie państwa.

Co więcej, według Mieszkowskiego gest prezydenta podważa zapis w konstytucji, dotyczący równości kościołów i związków wyznaniowych. "Ekshibicjonizm religijny w czystej formie" - ocenił.


KrzysztofMieszkowski
@K_Mieszkowski
Prezydent na kolanach przed klerem przyjmujący komunię.Smutny widok,uwłaczający nie tylko głowie państwa, ale podważający zapis w Konstytucji RP, gdzie jest mowa o równości Kościołów i związków wyznaniowych.Ekshibicjonozm religijny w czystej formie.



Post posła Nowoczesnej nie przypadł do gustu internautom. W komentarzach wyrazili swój sprzeciw. Niektórzy postanowili też edukować polityka.

"Co za bzdury, pan jest kompletnym ignorantem. Podczas komunii św. nie klęka się przed księdzem, tylko przed Chrystusem pod postacią chleba. Tak wierzą katolicy, tak wierzy każdy przyjmujący komunię św. Jeśli pan się nie zna, to niech lepiej milczy" - podkreślił jeden z użytkowników Twittera. "Pan przeczyta sobie najpierw konstytucję. Nie zna pan, mimo że usiłuje udowodnić, że jej broni. Prezydent korzysta z wolności religii, zagwarantowanej w konstytucji, jak każdy obywatel" - zaznaczył kolejny.

Jeszcze inny zamieścił zdjęcie klęczących polityków opozycji.


https://wiadomosci.wp.pl/kuriozalny-zar ... 542248577a

Śni wam się państwo świeckie i politycy bez zależności od klechy? To wybijcie to sobie z głowy. Klęczący i upokarzający się przed klechą Duda jest w interesie narodowym Polaków.

Bo to niby przed Chrystusem klęka. Polaków nie obchodzi jednak to, że prezydent jako głowa państwa powinien zachować neutralność względem wyznań. Czy ktoś widział kiedyś jakąkolwiek głowę państwa, która by była w taki sposób pokazywana Światu?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 wrz 2018, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
W sieci odgrzebano i obśmiano zdjęcie Andrzeja Dudy sprzed czterech lat. Na fotografii ówczesny poseł PiS klęczy przed mistyczką Myrną Nazzour. Kobieta w dłoni trzyma woreczek wypełniony płynem, którym smaruje jego czoło.

– Dla nas znaczenie oliwą krzyża na ciele czy czole jest czymś mało zrozumiałym. Ale w Syrii w każdym kościele przed ikonami znajduje się olej, tak jak u nas woda święcona – tłumaczy nam ojciec Zygmunt Kwiatkowski.


https://natemat.pl/248437,andrzej-duda- ... etym-lojem

Tu macie niedowiarki coś co uświadczy Was w przekonaniu dlaczego nasz pan prezydent jest taki mądry. :lol:

Bo jakieś cztery lata temu został naoliwiony i do dziś go trzyma

Obrazek

Ociera resztki świętej oliwy cieknącej z pyska. Pewnie obrzydliwość. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2018, 5:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Cytuj:
"Prezydent na kolanach przed klerem przyjmujący komunię. Smutny widok" - napisał na Twitterze Krzysztof Mieszkowski. Zdaniem posła Nowoczesnej, to, co zrobił Andrzej Duda, uwłacza głowie państwa.

Co więcej, według Mieszkowskiego gest prezydenta podważa zapis w konstytucji, dotyczący równości kościołów i związków wyznaniowych. "Ekshibicjonizm religijny w czystej formie" - ocenił.


KrzysztofMieszkowski
@K_Mieszkowski
Prezydent na kolanach przed klerem przyjmujący komunię.Smutny widok,uwłaczający nie tylko głowie państwa, ale podważający zapis w Konstytucji RP, gdzie jest mowa o równości Kościołów i związków wyznaniowych.Ekshibicjonozm religijny w czystej formie.



Post posła Nowoczesnej nie przypadł do gustu internautom. W komentarzach wyrazili swój sprzeciw. Niektórzy postanowili też edukować polityka.

"Co za bzdury, pan jest kompletnym ignorantem. Podczas komunii św. nie klęka się przed księdzem, tylko przed Chrystusem pod postacią chleba. Tak wierzą katolicy, tak wierzy każdy przyjmujący komunię św. Jeśli pan się nie zna, to niech lepiej milczy" - podkreślił jeden z użytkowników Twittera. "Pan przeczyta sobie najpierw konstytucję. Nie zna pan, mimo że usiłuje udowodnić, że jej broni. Prezydent korzysta z wolności religii, zagwarantowanej w konstytucji, jak każdy obywatel" - zaznaczył kolejny.

Jeszcze inny zamieścił zdjęcie klęczących polityków opozycji.


https://wiadomosci.wp.pl/kuriozalny-zar ... 542248577a

Śni wam się państwo świeckie i politycy bez zależności od klechy? To wybijcie to sobie z głowy. Klęczący i upokarzający się przed klechą Duda jest w interesie narodowym Polaków.

Bo to niby przed Chrystusem klęka. Polaków nie obchodzi jednak to, że prezydent jako głowa państwa powinien zachować neutralność względem wyznań. Czy ktoś widział kiedyś jakąkolwiek głowę państwa, która by była w taki sposób pokazywana Światu?


Jeśli nie widział no to zobaczył nareszcie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2018, 12:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Maliniak ma nominować dziś nowego rzecznika.
Chyba interesujący będzie jego występ w "Kropce nad i". :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group