forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 mar 2018, 15:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
PiS należałoby zdelegalizować, uznać za mafijną grupę działającą wbrew interesowi i przeciwko bezpieczeństwu Państwa. Całe kierownictwo zamknąć do pierdla. Pomarzyć dobra rzecz. Niemniej tylko taki zabieg raz na zawsze oddaliłby niebezpieczeństwo powrotu tych debili do władzy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ale ty Boruch jesteś naiwny, kurna :roll:
Wiele lat temu, jeszcze na poprzedniej odsłonie forum pisałem o Trybunale Stanu (może ktoś pamięta?).
Sformułowałem tam jeden wniosek, mniej-więcej taki, że to parodia bo nigdy nikt nie został konkretnie ukarany.
Działo się to wtedy, gdy PO chciało postawić przed TS Ziobrę i Kamińskiego, a co w końcu sami spierdolili
wstrzymując się od głosowania lub w ogóle na nim się nie pojawili.

Piszesz zdelegalizować / wsadzić co nigdy się nie stanie. Popatrz - te dwa asy dalej są w polityce,
nawet ważnymi ministrami i można im najwyżej skoczyć na kant. W tym samym czasie co o TS
pisałem o P.Kowalu i J.Lewandowskim. Pierwszy to notoryczny kłamca, drugi grubo umoczony
w aferę FOZZ. Zrobił im ktoś coś? Nie! Jeden robi za eksperta w TVN i wykładowcę na uniwersytecie,
drugi europosłem PO w UE. Ilu takich jeszcze jest? Wielu, jeśli nie wszyscy. Kaczyński - Srebrna,
Bierecki - SKOK-i, Suski - przekręt itd.

W tym temacie nic się nie zmieni dopóki te same ryje będą wciąż okupować Wiejską.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 mar 2018, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Przestańcie się emocjonować, nikt nikogo nigdy nie zdelegalizuje, aby sam kiedyś nie został zdelegalizowany!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2018, 8:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stanax pisze:
Ale ty Boruch jesteś naiwny, kurna :roll:
Wiele lat temu, jeszcze na poprzedniej odsłonie forum pisałem o Trybunale Stanu (może ktoś pamięta?).
Sformułowałem tam jeden wniosek, mniej-więcej taki, że to parodia bo nigdy nikt nie został konkretnie ukarany.
Działo się to wtedy, gdy PO chciało postawić przed TS Ziobrę i Kamińskiego, a co w końcu sami spierdolili
wstrzymując się od głosowania lub w ogóle na nim się nie pojawili.

Piszesz zdelegalizować / wsadzić co nigdy się nie stanie. Popatrz - te dwa asy dalej są w polityce,
nawet ważnymi ministrami i można im najwyżej skoczyć na kant. W tym samym czasie co o TS
pisałem o P.Kowalu i J.Lewandowskim. Pierwszy to notoryczny kłamca, drugi grubo umoczony
w aferę FOZZ. Zrobił im ktoś coś? Nie! Jeden robi za eksperta w TVN i wykładowcę na uniwersytecie,
drugi europosłem PO w UE. Ilu takich jeszcze jest? Wielu, jeśli nie wszyscy. Kaczyński - Srebrna,
Bierecki - SKOK-i, Suski - przekręt itd.

W tym temacie nic się nie zmieni dopóki te same ryje będą wciąż okupować Wiejską.


Borowski też ma cóś nie cóś za uszamy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2018, 9:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
A który z nich czegoś nie ma? Ilu takich jest? Jeden, dwóch, w porywach może trzech.
Każdy, który głosował za przyjęciem ustaw budżetowych w ostatnich kilku latach,
a zezwalających na czterdziesto-miliardowe i więcej deficyty powinien zarobić kopa.
Ktoś zna takiego, który głosował na nie przy ustalaniu kwoty diet poselskich?

Tylko na to dostają 2.473zł miesięcznie wolnych od podatku!

Przez miesiąc mogą żreć i rzygać tylko samymi ośmiorniczkami, kurwa.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2018, 12:29 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Z tego co się orientuję, to omal co dziennie porusza ów problem Kuba Wątły na Superstacji.
On oraz dwóch z zapraszanych przez niego gości jasno naświetlili problem z obecnymi "elitami" z Wiejskiej. Udowodnili, że jedynie kompleksowa wymiana wszystkich obecnych w sejmie może spowodować jakąś zmianę ( in plus - ma się rozumieć ) - w tym kraju. W przeciwnym razie nadal będzie jak jest. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 8:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Maliniak nie od wczoraj jest "non grata". :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 8:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
:lol: Duda nie będzie przyjęty, dostał "bana" na odwiedziny i zwiedzanie Białego Domu za podpisanie ustawy IPN. Premier też dostał. "Bedom ryceć" ? Niee przecież PiSowcy wstali z kolan i teraz włażą w dupę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Dramat, tragedia, olaboga... :lol:
Maliniakowi pewnie do 1 nie starcza.
Szykuje się kolejny skok na kasę.

Andrzej Dera: sytuacja pierwszej damy jest dramatyczna

Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP powiedział w programie "Onet Opinie", że w Polsce "pierwsza dama nie istnieje w sensie prawnym". Jak przyznał Dera, prezydent Andrzej Duda opłaca ubezpieczenie Agaty Kornhauser-Dudy. - Status pierwszej damy uniemożliwia wykonywanie pracy zawodowej, a żeby korzystać ze służby zdrowia, muszą być opłacane składki - tłumaczył. Czy prace nad projektem ustawy, który przewidywał nadanie prezydentowej pensji, zostaną wznowione? - Moim zdaniem należy do niego wrócić. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca - ocenił gość Andrzeja Stankiewicza.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... cs&utm_v=2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 mar 2018, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Poprzedniczkom jakoś nie przeszkadzało to aby pokazać, że istnieją obok swoich mężów prezydentów. O obecnej tzw pierwszej damie nie należy się rozwodzić bo to rozdział zamknięty pomimo., ze kadencja Adriana jeszcze trochę potrwa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group