forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 cze 2019, 13:05 
Kupuję, przecież ty i prezes nie mozecie mnie oszukać!!!

Obrazek

Głupek jaki się już nie trafia nawet w bantustanach... :)

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 18 cze 2019, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Dureń znowu nas wkręcił w jakiś jankeski syf.
Tego barana nie można wypuszczać spod żyrandola.

Tajemniczy zapis w deklaracji podpisanej przez Andrzeja Dudę. Do czego będą nas chciały wykorzystać Stany Zjednoczone?

Polska planuje również zapewnić dodatkowe wsparcie Siłom Zbrojnym USA, wykraczające poza obowiązujący w NATO standard wsparcia przez państwo-gospodarza.

https://wolnosc24.pl/2019/06/13/tajemni ... PCH926mNik


Szykuje Polskę do udziału w napaści na IRAN !

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2019, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Prezydent Andrzej Duda rozmawiał w poniedziałek telefonicznie z prezydent Gruzji Salome Zurabiszwili. Zapewnił ją, że Polska będzie wspierać stabilną, niepodległą, bezpieczną i demokratyczną Gruzję - poinformował szef gabinetu prezydenta, Krzysztof Szczerski.


Halo!!!!!!!!!!!!!! Salome, tu Anżej z Polski............. Nie potrzebujesz pomocy? Mogę ci zaraz przysłać dwie armie różańcowe i kleryków komandosów jeden pułk.

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Czyli jak zwykle pospolite dudzine pierdolenie o niczym.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 20:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan prof Jan Duda tatuś synusia Andrzejka. Złote myśli.
Cytuj:
Mężczyzna, który ma dzieci i nimi się zajmuje, jest według mnie bardziej pewny jako pracownik. Single rzadko robią wielkie kariery, bo mają słabszą motywację. (...)


I co wy na to single i singielki? Poza tym pan prof zdaje się obraża tu samego Jarosława, ktory jakby nie patrzyć jest starym singlem. I karierę zrobił. Tak więc jak to jest panie prof?

Cytuj:
Kryzys męskości wynika z przesadnej emancypacji kobiet. Wyemancypowane kobiety wpadły we własną pułapkę. Nie zostawiają miejsca dla mężczyzn. Tymczasem mężczyźni mają wrodzone skłonności do podejmowania trudnych wyzwań, wymagających dużego wysiłku, predyspozycje do zamierzeń o charakterze strategicznym. Natomiast operacyjnie są dużo słabsi od kobiet. Nie potrafią jednocześnie zajmować się dzieckiem, gotować zupę i jeszcze pamiętać o tym, że trzeba zapłacić rachunek za prąd. To domena kobiet.


Która tam zapomniała o zapłaceniu rachunków?

Cytuj:
Pragnienie, żeby mieć dzieci i normalną rodzinę ma jakieś 90 proc. kobiet. W czasach kryzysu demograficznego nie możemy sobie pozwolić na marnowanie materiału genetycznego. Wykształcone, piękne kobiety są same. To dramat. (...) Nie powinno się dawać rozwodów bez separacji, żeby mąż i żona mieli czas jeszcze się namyślić.


No, nie marnować tych jajeczek. Ciekawe co pan prof powie na temat brzydkich kobiet? Sorry tych mniej pięknych. Co z ich materiałem genetycznym? Mogą marzyć o dzieciach czy wg PiSu raczej nie?

O synu prezydencie wszystkich PiSowców

Cytuj:
Mam z synem wspólnotę duchową. Rozumiem jego problemy. Andrzej jest odpowiedzialny. (...) Kiedyś wysłuchałem jego przemówienia, zadzwoniłem i powiedziałem: Synu, teraz już mogę umrzeć spokojnie. (...) Syn znalazł się na swoim miejscu. Taki człowiek był potrzebny. Młody, odważny, który bierze na swoje barki to, co trzeba. Startuje, wygrywa, a potem nie boi się trzymać linię i mieć swój wyrazisty wizerunek.



"Andrzej jest odpowiedzialny". Yhm!

Nie można się dziwić zachwytowi ojca nad synem. To naturalne. Ale niestety ten wybór jest jakby nasłany przez buka jaki typ absolutnie nie powinien być prezydentem. I chodzi tylko o to aby Polacy to zakumali.

http://polityczek.pl/uncategorised/1112 ... -potrzebny

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 20:55 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Najbardziej mi się podoba - wyrazisty wizerunek :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A co może nie ma?

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 cze 2019, 22:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
no ma...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 cze 2019, 7:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jak to Jan ojciec powiedział: "Taki człowiek był potrzebny. Młody, odważny, który bierze na swoje barki to, co trzeba."

Wziął i tym razem

Cytuj:
Kancelaria prezydenta podała, że Andrzej Duda podjął decyzję o skierowaniu do Trybunału Konstytucyjnego nowelizacji Kodeksu karnego. Uchwalona w ekspresowym tempie ustawa była krytykowana m.in. za niezgodność z konstytucją.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

Minka odpowiedzialnego prezydenta

Obrazek

Tyle już to towarzystwo nakłamało Polakom, że nie sposób mieć podejrzenie, że jest to kolejny zabieg propagandowy, bo idą wybory. Wybić argumenty opozycji. Albowiem kuriozalny jest powód decyzji. Jak podają media wg naszego prezydenta sprawdzenia wymaga sposób procedowania całej ustawy. Wygląda na to, że sama ustawa nie. Pchać pod górkę to PiSowski naród panie Duda.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2019, 19:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
No to sobie poleży, bo Julka nie ma czasu na jakieś bzdety w TK bardziej zajeta jest w gotowaniu kapusty i ruskich pierogóf dla gościa z Żoliborza no i wyskoki do berlińskiego Wolfganga.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group