forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 663  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 wrz 2017, 8:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Żal mi ich.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan pszerarzony pisze:
Adwokat, który udziela porad prawnych zorganizowanej grupie przestępczej z zakresie prawnego zabezpieczania się przed skutkami prawnymi przestępstwa, tym samym jest współuczestnikiem przestępstwa i członkiem grupy przestępczej, a nie jej adwokatem. Jeżeli prezydent posiał wiedzę, że wobec jego doradcy prowadzone jest postepowanie karne, a doradcy nie odprawił, to jest to, wystarczający powód do impeachmentu.




Niespecjalnie zajmuje mnie postać towarzysza oblata, wątpię jednak aby Królikowski świadomie doradzał gangsterom. Przed chwilą jedna ze stacji podała wypowiedź Królikowskigo w radio. Twierdzi on, że w lutym tego roku zgłosił się do niego klient, który poprosił o zajęcie się jego sprawą - toczy się śledztwo w sprawie wyłudzeń podatku vat - grozi mu nawet areszt. Zaproponował złożenie depozytu w kancelarii Królikowskiego w postaci okrągłego milionika złotych, który miał zostać użyty w razie aresztowania jako poręczenie majątkowe. Królikowski przyjął bańkę. Tłumaczył w radio, że takie depozyty są prawnie dopuszczalne. To wersja Królikowskiego. Dziś badany jest związek Królikowskiego ze sprawą wyłudzaczy.

Można mieć głębokie podejrzenie do czego zdolny jest ziobro. Posłuży się każdym sposobem alby zniszczyć każdego człowieka, który stoi na drodze jego obłąkańczych celów. Dziwne, że kaczyński już raz przekonany o tym do czego jest zdlna kanalia zbyszek nadal mu ufa.

Ale czym w pisowskiej kupie gorzej tym dla Polski lepiej.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 11:11 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
agronom pisze:
Nie odpowiedziałeś na pytanie, jak zwykle. Duda, PiS są reprezentami programu, idei i ich fizyczne zniknięcie niczego w zasadzie nie zmieni i nie uwolni, bo program może trwać. Ale na chwilę przyjmijmy, że uwolni. Ino kogo? Tylko około połowę Polaków, niepisoską. A co z dwudziestoma milionami pozostałych? "Niech się pozajebują" albo Pan ich przekształci wg siebie? Najwyraźniej, bo tak wynika z pańskich wynurzeń. Ino, że tera Pisowce są u władzy i to ony mają Pana w garści, ony będą se Pana przekształcać, dla nich możesz się Pan z koleżkami współwyznawcami "pozajebywać". I ony jak Pan określają się tolerancyjnymi i fajoskimi i potrzebnymi i z racją. Tak, volksdojczu, "gangster do gangstera ciągnie", ignorant do ignoranta, swój do swego.


Łomatko, spłakałam się cała nad losem wybrańca wyborców tysiąclecia.
Sam sobie szanuj bambaryłę bez charakteru, niewolnika psychopaty z kłakiem w nosie.
Poza tym wszyscy są w takiej samej sytuacji, pisiakowe i te niepisiakowe.
Z tym, że te "władcy" na górze między sobą mogą się pozajebywać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 wrz 2017, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Nie odpowiedziałeś na pytanie, jak zwykle. Duda, PiS są reprezentami programu, idei i ich fizyczne zniknięcie niczego w zasadzie nie zmieni i nie uwolni, bo program może trwać. Ale na chwilę przyjmijmy, że uwolni. Ino kogo? Tylko około połowę Polaków, niepisoską. A co z dwudziestoma milionami pozostałych? "Niech się pozajebują" albo Pan ich przekształci wg siebie? Najwyraźniej, bo tak wynika z pańskich wynurzeń. Ino, że tera Pisowce są u władzy i to ony mają Pana w garści, ony będą se Pana przekształcać, dla nich możesz się Pan z koleżkami współwyznawcami "pozajebywać". I ony jak Pan określają się tolerancyjnymi i fajoskimi i potrzebnymi i z racją. Tak, volksdojczu, "gangster do gangstera ciągnie", ignorant do ignoranta, swój do swego.



Odpowiedziałem, a że Pan jak zwykle szukasz mózgu tam gdzie żaden normalny człowiek go nie ma to już Pański problem.

Jeżeli chodzi o temat bieżący. Uwolni - bo układ napierdalanki pomiędzy pislamem a poparańcami już dawno stał się nieznośny. Nie zauważył Pan tego?

Człowiek poglądy zmienia, zwłaszcza wtedy gdy nie jest napierdzielany zjadliwą propagandą. Tym się różnimy, że ja nikogo na siłę przekształcać nie chcę w przeciwieństwie do prezeSSa. W zamian za to wymagam jedynie tego aby inni mnie w żadnym przypadku nie przekształcali na swój sposób. Bo ja jako humanista rozumiem świat tak - każdy ma prawo żyć wg własnych wizji, jak mu się podoba. Chcesz łazić po miesięcznicach - łaź - chark ci w smark. Do tego potrzeba zrozumienia i tworzenia świata możliwe zadowalającego wszystkich. Oczywiście nie da się tego zrobić nigdy, ale trzeba chcieć i dążyć. Na świecie jest mnóstw przykładów. Nie uważam się za gorszy sort, zdradziecką mordę, itp - nie będę wymieniał bo to jest nudne. Nie pozwolę nigdy na to aby ktoś mnie tak traktował. Zrozumiano?

Z takim podejściem do kraju i narodu jak prezes nigdy niczego nie zbudujemy. Każda ekipa, która przychodzi a szczególnie widać to na pisdzielcach - cel zrujnować to co jest i na gruzach budować na nowo. To utopia i to kurewskie przeświadczenie parte na psychopatycznych zapędach - ja wiem najlepiej. Żadnego autorytetu, żadnej pokory tylko buta i nienawiść.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 paź 2017, 9:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Fajny numerek odsłon wontka 164 164 i jusz .... 165

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 paź 2017, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kurdupel zjechał Adriana. :lol:

Nie milkną echa po wywiadzie Jarosława Kaczyńskiego udzielonego dla Gazety Polskiej, w którym to w krytycznych słowach odniósł się do najnowszych pomysłów prezydenta.

„ Zupełnie otwarcie powiedziałem panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, iż nie widzę żadnych przesłanek, przy ustabilizowanym systemie politycznym, do tego, by wprowadzić w Polsce system prezydencki, który zawsze tworzy ryzyko, iż osoba bez odpowiedniego doświadczenia politycznego, bez umiejętności, a czasem – może się tak zdarzyć, tylko proszę nie odnosić tego do pana Andrzeja Dudy ” - powiedział Kaczyński. :lol: :lol: :lol:

Dziś całą sprawę postanowił skomentować Roman Giertych. Z jego strony nie zabrakło mocnych słów pod adresem prezesa PiS.

„ Ostatni wywiad JK to najbardziej impertynencki atak na Prezydenta RP ze strony własnego obozu politycznego w historii III RP. ” - napisał na swoim oficjalnym profilu na Twitterze polski prawnik.

http://obieg.net/artykul/1871-giertych- ... rezesa-pis


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2017, 7:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://natemat.pl/219397,kompromitujaca ... -w-astanie

Adraian powraca do formy.

Cytuj:
Tymczasem prezydent Andrzej Duda kilka godzin po zakończeniu tego fantastycznego dla Polaków meczu zaczął go komentować na Twitterze w zastanawiający sposób. "Możemy być dumni z postawy Biało-Czerwonych w Astanie. Wspaniały wynik! Brawo! Dziękujemy! Trzymamy kciuki za niedzielę!" - napisała głowa państwa. I wprawiła kibiców w osłupienie. Bowiem Astana to stolica Kazachstanu. Kazachowie też byli rywalami Polaków w walce o awans na mundial, ale dzisiaj graliśmy przecież z Armeńczykami.

:lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2017, 8:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
W niedzielę wieczorem ciołek zaliczy mniejszą wpadkę.

Obrazek

Stolica San Escobar nazywa się tak samo, jak kraj.
Hakatumba :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 15:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 15:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ten Boniek ma serce. Ale, że się nie brzydził?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6630 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 663  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group