forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 17:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 maja 2015, 8:26 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
No tak panie Barycki, zgadzam sie, gryzlismy ta reke wladzy, a wladza nie pamietala, co lenin powiedzial, ze kazdy ustroj tworzy klase ktora go obali...
Ja to wyczytalem w ktoryms z dziel Lenina, prawie za darmo mozna bylo polki w bibliotece zapelnic.

A pamietam, ze Mozdelewski tez powolywal sie na IV tom dziel Lenina, o ruchach mlodziezy.

Ale NIKT nie myslal co dalej bedzie jak sie ta wladze obali, bo podobno parowoz historii gna naprzod ku zwyciestwu. I gwizdze. Pan nie uwierzy pewnie, ale Jacek Kuron nie chcial rzdzic bo przyznawal ze nie umie. I zastal w pamieci gawiedzi jako kuroniowka, bo na samochod nie bylo panstwa stac a sam samobojczo ministrem placy sie zostal. Nikt nie chcial tej fuchy, ale dla OJCZYZNY Jacek wszystko...

Ja panie Barycki dziwowalem sie, kiedy na Kube (te od Fidela) mnie zanioslo...wbrew propagandzie i bidzie bylo tam wszystkim rowno (poza wypasionymi resortami dla turystow) i nawet lekarze nie narzekali, ze im paszportow nie dawali bo takiego wyksztalconego lekarza w kazdym kraju by od razu zatrudnili.
Nawet usowskie patrioty, cichcem poprzez trzecie kraje przyjezdzaly aby sie podleczyc i to za psie piniondze
A lekarze wyjezdzali. A jakze do Mozambiku, Angoli ale na wszelki wypadek bez paszportow, i wiesz pan, chetnie wracali. I nie zalowali, ze gdzie indziej nie moga.

Fidel madrym czlowiekiem jest bo wszystkich niezadowolonych prawie zachcecal do spadania na Floryde, aby tam kasyna dla emerytow otwierali.

Szkoda ze w PRLu dzialaczy, cholera, nie chcieli wypuszczac...trza bylo zarobic na wilczy bilet i jeszcze za studia zaplacic..

No ale teraz pomimo strasznej bidy w Polsce, prawie kazdy ma auto i to z kilkoma tuzinami koni co w motorze jeszcze zastaly, zeby tradycja w narodzie nie zginela. Historyczna.

Za to zupelnie pogielo wladze, co sobie swietowanie zakonczenia wojny urzadzaja tam, gdzie sie ona zaczala. O roznicy w czasie juz nie wspomne, bo mnie do szalenstwa przyprawia czas letni, zimowy i roznice czasu pomiedzy moim czasem i panskim na przyklad.

Politycznie i patriotycznie skomplikowany to problem z tymi kalendarzami. Cezar troche to uporzadkowal, potem julianski, gregorianski kalendarz wymyslili a teraz masz pan, polski, zeby sie zgadzal chociaz sensu ni ma.
Nowy Rok tez beda przesuwali czy jak?

Ale nie jest az tak zle, panie Barycki, znam nadzianych Polakow, co maja po dwa mercedesy i wille i tez narzekaja. Moze oni, zgodnie z leninowskim twierdzeniem o nowych klasach tez rzad obalac beda?
Na jakis inny...oby nie gorszy.

A wracajac do naszej matury baraniej, pan ma swieta racje...Jak by Polak umial porownac 3 tuziny samolotow i pare tuzinow patriotow z tym co mu na glowe moze spasc jak sasiad straci cierpliwosc, to by siedzial cicho i nie wydawal emerytury pana Swiniaka na takie sny o potedze.

Poniewaz sentymentalnie bede swietowal dzien zwyciestwa, juz teraz skladam wszystkim zyczenia, aby zadnych przyszlych zwyciestw wojennych nie bylo do swietowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2015, 9:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
My Polacy świętujemy tylko klęski.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 maja 2015, 10:14 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
st1111 pisze:
My Polacy świętujemy tylko klęski.


Panie Swiniak, swinta prawda, na Westerplatte tyz nam w d...dali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2015, 17:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://wpolityce.pl/polityka/140087-co-grozi-dzieciom-wychowanym-przez-homoseksualistow-miazdzacy-raport-amerykanskiego-socjologa
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2015, 18:00 
super!
A wiek tych badanych?
No bo , statystycznie wiecej zdrad może popełnić 70latek od 20latka. I.t.d. i t.p.
Na jakiej grupie badania były przeprowadzane i czy była ona reprezentatywna.
Panie Bared, co pan przytaczasz!


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2015, 9:40 
Bared!
To są bzdury.
Podobnie jak ,,syndrom poaborcyjny", czy dzika rozpacz po utracie noworodka.
Dopóki media nie zaczęły kreować takiego ,,naturalnego zachowania", kończyło się na trzydniowej żałobie i... zabierano się za robienie nowego. Ale żeby to wiedzieć - musiał byś jako dzieciak interesować się obyczajami na polskiej wsi i opowiadaniami staruszek z okresu zaborów.
--------------
Stąd wniosek:
Jeżeli prawoskrętne media kreują taki obraz dziecka wychowanego w środowisku jednopłciowym - to takie będą i odpowiedzi.


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2015, 14:56 
Nie zamierzam "kolorować" swojego zdjęcia profilowego jako symbol poparcia dla ustawy w USA o akceptacji małżeństw gejów.
Nie uważam tego za donośne i godne celebrowania osiągnięcie cywilizacji. Proszę mnie powiadomić, kiedy zlikwidowane będzie głód, bezrobocie, bezdomność. Nie zapomnijcie zrobić głośnej kampanii gdy ludzkość zrezygnuje z wojen, mordowania. Zawiadomcie mnie kiedy korporacje przestaną robić was w balona, wciskając banialuki byście mogli zatkać się bzdurami i nie zwracać uwagi na sprawy ważne.
Do tej pory, proszę mi nie zawracać dupy tęczowymi obrazkami i tym, że sprawy nieważne nabierają wagi priorytetowej.


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2015, 15:42 
Dla tych ok. 4-5 procent populacji - to jest BARDZO WAŻNA SPRAWA.
Równorzędne traktowanie.
Może powinnaś się zastanowić, jak czuła byś się znajdując się pośród tej mniejszości, traktowana jak zadżumiona.


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2015, 16:06 
Zadżumiona? To nie lata 70-siąte, kiedy to skrajna prawica odmawiała gejom podstawowych praw człowieka.
Dziś wyrównanie praw istnieje jedynie na poziomie prawnym a zmiana prawa wymaga czasu.
Jednakże, te 4-5% jak przytaczasz, nie chce równości, chce priorytetów. Mam tolerować wszystko, co wiąże się ze stylem życia gejów i nie wolno mi sprzeciwiać się temu stylowi. Kopulowanie w teatrze pary heteroseksualnej, uważam za takie samo przegięcie jak latanie geja z gołą dupą po ulicach miasta.
Wprowadzenie prawa do zawierania małżeństw jednopłciowych w USA to nie jest żadne doniesienie ani też wyczyn.
Jak do tej pory, przyjeżdżali do Kanady by ten proces przeprowadzić bo w Kanadzie jest to procedura normalna.
Dlaczego w takim razie mam chylić czoła przed prawodawstwem amerykańskim? Dlatego, że dogania w prawach człowieka cywilizowany świat? Bez przesady. A już robienie z tej ustawy propagandowej hućpa to raczej ujma dla ludzkości a nie powód do dumy.
Nie interesuje mnie co kto i z kim robi w sypialni. Jednak jeśli tą sypialnią zaczyna być ulica to już zaczyna to budzić moje zastrzeżenia. Bo niby z jakiej to racji mam być światkiem tych zajść? Po jasną cholerę mi to?
Czyżby obniżenie wartości rodziny jako takiej miało być celem propagandowym dla obniżenia przyrostu naturalnego? Czy może obalenie podstawowej komórki społecznej będzie pośrednią drogą do zrujnowania całych społeczeństw?
Zastanówmy się. Teoria "stłuczonej szyby" w pigułce.


Na górę
  
 
Post: 01 lip 2015, 17:58 
Jeżeli odbierasz to jako - ,,wyczyn".
A to samo w sobie jest przegięciem.
Dla mnie problem nie istnieje. Chcą zawierać oficjalnie związki - proszę bardzo. Chcą wychowywać dzieci z poprzednich związków? Chuj państwu do tego - tak samo sąsiadom. Dziedziczą po sobie - a w dwupłciowym małżeństwie jest inaczej? - w czym zatem problem?
Jednak tworzenie na zamówienie ,,badań naukowych" bez wzięcia pod uwagę socjologicznej i kulturotwórczej roli mediów - aby udowodnić tezę o ,,bylejakości" jednopłciowych związków w kwestii wychowania potomstwa - to przegięcie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group