forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 5:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Post: 16 mar 2015, 1:33 
Pantryglodytes pisze:
Naszła mnie jakaś taka głupia myśl, że Szanowna Pani Malina NIE WIE skąd się biorą pieniądze, takie prawdziwe, nie tam funty, dulary, ruble czy szekle, bo przecież gdyby wiedziała to nie opisywała by tych wszystkich zawiłości, a cały ten wywód nie byłby za bardzo potrzebny.


A tu się mylisz. Bo mam dowód kto i świadka z omawianych kręgów , który potwierdził to on record.
I dlaczego wy nic nie rozumiecie? Tego nie mogę pojąć. Idę sprawdzić czy nie pisałam po chińsku :)
Sam tytuł powinien was zmusić do myślenia. No ludzie, miejcie litość, chyba nie jesteście aż takimi naiwniakami by wierzyć w sztucznie wytworzoną nam (!) rzeczywistość. Rozejrzyjcie się dookoła na te wszystkie feministki Środy, Kwaśniewskie i inne panie motorniczynie, zastanawiające się jak jeść bezę i przyjmujące na kongresie kobiet arabskie księżniczki (choć tu też dwojako to można odbierać).
Dla jasności o samym feminizmie wywieszę później inny post ale ten pierwszy w tym wątku to nie tylko o feminizmie, choć mechanizmy i tego nurtu nie ominęły dlatego podejście do niego jest moje takie a nie inne.


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2015, 1:44 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
ryba pisze:
No, jakem ryba - nie kumam!
Dokładnie podobny tekst można wystosować pod adresem środowisk ateistycznych, racjonalistycznych, komunistycznych, anarchistycznych, socjalistycznych i w inny sposób ślicznych. A nawet epidiaskop kraju nadwiślanskiego dałby imprimatur - wszak ołtarz wspiera tron i odwrotnie.

I dlaczego jabłuszko, a nie ciastko? Czyzby aluzja do grzechu pierworodnego? ;) Bo Ewa to zła kobieta była?


Niech bedzie pochwalony Pani Rybo !

Faktycznie z tym jabluszkiem to troche zalatuje "pysmem swietem" a tu nie o to chodzi. Moze byc wszystko nawet bigos ala Prezydent. Cokolwiek jadalnego :D
Nie chce mi sie tego wyjasniac bo to nudne aczkolwiek ma jakis sens. Szczegolnie jak sie popatrzy na ten caly bajzel w ktorym jest tzw. "cywilizacja zachodnia" o ile mozna to jescze nazwac cywilizacja. Ja juz dawno lansowalem "feudalizm uprzemyslowiony" ale sie nie przyjelo ... :mrgreen: Co do tych innych srodowisk to faktycznie mozna podobny tekst wystosowac ale to byloby nie postepowe. GazWeb zatrzaslby sie z oburzenia. Przyzwoitym ludziom taka mysl nawet do glowy by nie przyszla....
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 1:53 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
Malina pisze:
Kochany Bielinku Rozpustniku,

Dlaczego ludzie nie rozumiejąc pewnych przekazów dyskryminują je przyklejając im etykietę teorii spiskowych? I dlaczego nie dociera do nich, że w przyrodzie wszystko, ze wszystkim i z wszystkimi jest połączone a zjawiska przenikają się i często są wypadkową kilku a nie jednego działania. I w naszych czasach może być przyczyna (liczba pojedyncza) i jednocześnie skutki (liczba mnoga)?
I dlaczego zawsze rozpatrują to tak przyziemnie jak od nich tego oczekują ci którzy nie pozwolą im myśleć inaczej bo mogłoby to zagrozić ich egzystencji i planom?



Niech bedzie pochwalony Pani Malino !

Ano bo tak to juz jest ....wolimy wierzyc ze wszystko odbywa sie demokratycznie i przy otwartej kurtynie. Oczywiscie jest to bajka. Mendia sa po to zeby ludzie w nia wierzyli. No i wierza. Andersen juz dawno napisal Nowe Szaty Cesarza. Tak bylo od nie pamietnych czasow.
Przypomniala mi sie anegdota z czasow K.u.K. Monarchii.
Otoz kiedys general austrowegierski otrzymal milon koron na wydatki wojskowe. Po roku czasu wystosowal pismo do ministerstwa skarbu: Milion otrzymano, milon wydano i podpis. Urzednik z ministerstwa skarbu wysla monit z rzadaniem wyszczegolnienia wydatkow.
Wsciekly general odpisal raz jeszcze "Milion otrzymano, milon wydano ! A kto nie wierzy ten jest osiol !!!!"
Urzednik polecial z tym do cesarza. Franz popatrzyl usmiechnal sie pod wasem i odpowiedzial: " ja wierze !"
Ano tak Franz Josef to bylo PANISKO :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 4:37 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Malina pisze:
Pantryglodytes pisze:
Naszła mnie jakaś taka głupia myśl, że Szanowna Pani Malina NIE WIE skąd się biorą pieniądze, takie prawdziwe, nie tam funty, dulary, ruble czy szekle, bo przecież gdyby wiedziała to nie opisywała by tych wszystkich zawiłości, a cały ten wywód nie byłby za bardzo potrzebny.


A tu się mylisz. Bo mam dowód kto i świadka z omawianych kręgów , który potwierdził to on record.
I dlaczego wy nic nie rozumiecie? Tego nie mogę pojąć. Idę sprawdzić czy nie pisałam po chińsku :)
Sam tytuł powinien was zmusić do myślenia. No ludzie, miejcie litość, chyba nie jesteście aż takimi naiwniakami by wierzyć w sztucznie wytworzoną nam (!) rzeczywistość. Rozejrzyjcie się dookoła na te wszystkie feministki Środy, Kwaśniewskie i inne panie motorniczynie, zastanawiające się jak jeść bezę i przyjmujące na kongresie kobiet arabskie księżniczki (choć tu też dwojako to można odbierać).
Dla jasności o samym feminizmie wywieszę później inny post ale ten pierwszy w tym wątku to nie tylko o feminizmie, choć mechanizmy i tego nurtu nie ominęły dlatego podejście do niego jest moje takie a nie inne.


Zrozumielim. :lol:


Agresja u świń – przyczyny i zapobieganie




Świnie z natury są zwierzętami społecznymi. [b]Cechuje je duża ciekawość wobec innych osobników. W obrębie tego samego miotu rzadko dochodzi do aktów agresji, a jeżeli już nastąpią, są to zazwyczaj]niegroźne „przepychanki".[/color] Problem pojawia się w momencie łączenia ze sobą kilku miotów. Świnie odczuwają wówczas potrzebę walki o dominację w stadzie. Konkurują także o dostęp do wody i pożywienia.





Dokładna przyczyna pojawiania się agresji w stadzie nie jest do końca poznana, wiadomo jednak, że sprzyja jej, niski poziom dobrostanu zwierząt. Przypadki pogryzień znacznie częściej zdarzają się w chlewniach o bezściołowym systemie utrzymania, lub też w chlewniach ściołowych, przy niedostatecznej ilości ściółki, i dużym nagromadzeniu obornika. Atakom, szczególnie sprzyja zbyt duże zagęszczenie świń, ograniczające ich przestrzeń życiową, a także niedostateczny dostęp do wody i pokarmu. Dodatkowym czynnikiem sprzyjającym występowaniu walk w stadzie, jest niekorzystny mikroklimat pomieszczeń: zbyt wysoka lub zbyt niska wilgotność powietrza, wysoka temperatura, a także niedostateczna wentylacja pomieszczeń. Prawdopodobnie występowaniu agresji u świń sprzyjają także czynniki żywieniowe. Przypuszcza się, że podłożem ataków może być niedobór białka, włókna czy niektórych witamin. Zbyt wysoka zawartość włókna w paszy jest równie szkodliwa, jak jego niedobór.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 17:53 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
i w cipe palec pisze:

Zrozumielim. :lol:


Agresja u świń – przyczyny i zapobieganie




Świnie z natury są zwierzętami społecznymi. [b]Cechuje je duża ciekawość wobec innych osobników. W obrębie tego samego miotu rzadko dochodzi do aktów agresji, a jeżeli już nastąpią, są to zazwyczaj]niegroźne „przepychanki".[/color] Problem pojawia się w momencie łączenia ze sobą kilku miotów. Świnie odczuwają wówczas potrzebę walki o dominację w stadzie. Konkurują także o dostęp do wody i pożywienia.





Dokładna przyczyna pojawiania się agresji w stadzie nie jest do końca poznana, wiadomo jednak, że sprzyja jej, niski poziom dobrostanu zwierząt. Przypadki pogryzień znacznie częściej zdarzają się w chlewniach o bezściołowym systemie utrzymania, lub też w chlewniach ściołowych, przy niedostatecznej ilości ściółki, i dużym nagromadzeniu obornika. Atakom, szczególnie sprzyja zbyt duże zagęszczenie świń, ograniczające ich przestrzeń życiową, a także niedostateczny dostęp do wody i pokarmu. Dodatkowym czynnikiem sprzyjającym występowaniu walk w stadzie, jest niekorzystny mikroklimat pomieszczeń: zbyt wysoka lub zbyt niska wilgotność powietrza, wysoka temperatura, a także niedostateczna wentylacja pomieszczeń. Prawdopodobnie występowaniu agresji u świń sprzyjają także czynniki żywieniowe. Przypuszcza się, że podłożem ataków może być niedobór białka, włókna czy niektórych witamin. Zbyt wysoka zawartość włókna w paszy jest równie szkodliwa, jak jego niedobór.


Niech bedzie pochwalony Panie Palec !

Niech Pan zglosi ten tekst do Marszalka Sikorskiego ! Tak prawdziwego a jednoczesnie pieknego opisu pracy naszych Panow Poslow dawno nie widzialem. Jakas nagrode moglby Panu przyznac. No i jednoczesnie rozwiazal Pan problem agresji. Proponuje robic sciolke z banknotow stuzlotowych. Natychmiast sobie ryje zatkaja i nie beda sie gryzc :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 mar 2015, 19:03 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
bielinek kapusciany pisze:
[


Niech bedzie pochwalony Panie Palec !

Niech Pan zglosi ten tekst do Marszalka Sikorskiego ! Tak prawdziwego a jednoczesnie pieknego opisu pracy naszych Panow Poslow dawno nie widzialem. Jakas nagrode moglby Panu przyznac. No i jednoczesnie rozwiazal Pan problem agresji. Proponuje robic sciolke z banknotow stuzlotowych. Natychmiast sobie ryje zatkaja i nie beda sie gryzc :mrgreen:
AMEN


Panie Szkodniku Kapusciany.
nie nalezy mi sie zadna nagroda,ja ten tekst
tylko przekleilem z innego watka ktory to tekst umiescil ten parzok,Hornet
i jemu jak najbardziej nalezy sie wyroznienie.
Ament.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group