forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 2:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2020, 16:54 
Offline

Rejestracja: 08 sty 2020, 16:36
Posty: 69
Dzień dobry,
gdzieś się trzeba z Państwem przywitać to pomyślałem sobie, że na wojnie też będzie dobrze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Chyba odegrano "teatr" dla mas, choć pozycja USA w świecie nadszarpnięta

Prezydent Donald Trump , mimo pierwszego od wielu lat ataku na wojska USA , działań zbrojnych przeciwko Iranowi nie przeprowadzi.
Sama baza Ain al Assad jak pozostałe dziwnym trafem mimo wyposażenia w przecwilotniczo-przeciwrakietowe systemy Patriot obrony nie podjeły.
Zniszczenia w bazie lotniczej Ain al Assad są ewidentne czego dowodzą załączone zdjęcia satelitarne.
Nikt nie zginął? To może tam nie było wojska?
Dzień przed uderzeniem rakietowym Iranu dyplomacja Kataru sugerowała, że USA samo nalega na "ograniczony symboliczny atak" na cel wojskowy USA w Iraku, aby "zamknać temat" odwetu za zabójstwo generała Sulejmani . Może mówili prawdę.
Co jest zatem prawdą? Co jest fałszem? Co teatrem dla mas? Kto naprawdę z kim co uzgodnił?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 23:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
MagnificencjaS pisze:
Ambasador Iranu w Polsce Masoud Kermanshahi: oczekujemy, że żaden kraj nie stanie u boku USA...
https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-iran ... 358930561a
============
Czytaj całość. Podpisuję się obiema ręcyma i wszystkimi palcyma pod homilią pana ambasadora Iranu.


Tez się podpisuję, cały świat powinien zwrócić się przeciwko usa.
Się nawet z byłym poklucilam , bo twardo jak nigdy stałam przy swoim zdaniu
Nosz kurwa trampek powiedział ,,szach,,. Niech się teraz modli żeby Iran nie powiedzial mu ,,Mat,,


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2020, 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
a ja mysle ze lepiej udupic jednego terroryste niz zeby terrorysta mial mozliwosc zorganizowania zamachu w ktorym zgine chocby jeden niewinny czlowiek.

Iranski genieral to nie byla dziewica maryja......raczej mogl miec morde takiej zakapturzonej z koso......

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2020, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A skąd wiesz, że to terrorysta?
Ja pierwszy raz o tym usłyszałem już fakcie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2020, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
nie wiem, ale mysle ze tym razem nie czekali zeby sie stal nowym binladenem.......nie ryzykuje sie konfliktu na skale swiatowa zabijajac kogos dla zabawy. Mysle ze musial miec niezle za pazurami. Taaaak wiem , wiem ...jankesi to so buce co to nawet nie wiedzo gdzie Polska lezy i ze to Polacy nauczyli jesc Franzusow nozem i widelcem :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2020, 19:03 
Iro, od tego są trybunały, sądy. To nie jest tak, za Stany Zjednoczone wjeżdżają na teren jakiegoś kraju, zabijają generała i wszystko gra. Czy Sulejmani był terrorystą czy nie był, USA to rozegrały w sposób najgorszy z możliwych. Zaprosili faceta na mediacje, a kiedy z nich wracał to go odstrzelili. Taka strategia zawsze będzie wywoływała wątpliwości, nawet za króla ćwieczka posłów puszczało się wolno. Co najlepszego amerykańcy teraz zrobili? Gówno, Iran nie odpuści wcale mu się nie dziwię. Będzie więc wojna podjazdowa, szarpana jak wolisz. Bo głupie amerykańskie chuje, mają długów po niebo i im wojna jest potrzebna. A gdzie najlepiej, ano na bliskim wschodzie, bo przecież tam jest ropa. Z tym że to nie Stany Zjednoczone Ameryki odczują jej skutki, a my Europejczycy. Dawno bowiem zamachów nie było terrorystycznych na terenie Europy. No to będą. Moim skromnym zdaniem, jakieś tam służby powinny Trumpa odstrzelić. To wariat...


Na górę
  
 
Post: 09 sty 2020, 19:18 
Komandorze jesteś? Może ja gdzieś popełniam błąd, ale jeśli tak, pokażcie gdzie i wytłumaczcie dlaczego się mylę.


Na górę
  
 
Post: 09 sty 2020, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jaja Jankesom opadły bo okazało się że Irańskie rakiety są celne i do elektrowni w Izraelu mogą dolecieć.
A swoją drogą gdzie te wspaniałe Amerykańskie antyrakiety?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sty 2020, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6461
Trump to pionek w maszynerii USA wiec odstrzelenie prezydenta to zmarnowanie naboju, moim zdaniem, umrze krol (prezydent) niech zyje prezydent ( krol).........a wojna jeszcze nikogo nie zbudowala, jest nawet taka ludowa mysl co powiada ze wojna rujnuje......dlatego uwazam ze wlasnie dlatego ze jest tam ropa to wojna tam przyniesie tylko zniszczenie pol naftowych..........skoro gostka odstrzelili to musial cos powiedziec w czasie negocjacji czym wydal na siebie wyrok, tak przypuszczam, ale moze to byla pomylka jak z tym pasazerkim samolotem, ktos zareagowal za nerwowo, jakie to ludzkie.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 69  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group