forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lut 2015, 0:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
korbaczeska pisze:
Logik mógłbyś w skrócie objaśnić o czym mowa please. :) dzięki


W wielkim skrocie to fragment wypowiedzi doradcy ekonomicznego Putina - Sergieja Glazeva z 14.06.2014, w ktorym mowil o:
- polityce Kijowa, ktora odpowiada za mordy na mieszkancach Donbasu, zniszczeniu infrastruktury regionu w tym zbombardowanie lotniska w Doniecku.
- nazistowskiej wladzy w Kijowie (Poroszenko, Liaszkow), ktora rejon Doniecka traktuje jako zdobycz, ktora nalezy wykorzystac jako zrodlo dochodu, zas mieszkancow jako niewolnikow
- kontroli nazistowskiej wladzy w Kijowie przez Amerykanow i wspieraniu go w akcji w Donbasie (rakiety Grad)
- braku jakich granic w wspieraniu Ukraincow przez Amerykanow i finansowaniu wojny, bez ktorych Ukraina dawno by finansowo padla
- Timoszenko, ktora miala wspomniec o uzyciu broni neutronowej
- Amerykanach wspierajacych rzad Ukrainy w zbrojnej mobilizacji do walki z Rosja, czego efektem ma byc wzrost liczby ochotnikow do pol miliona
- finansowaniu i rewitalizacji starych zasobow militarnych - wszystkiego, co sie nadaje do uzytku oraz o zbrojeniach
- osrodkach zbrojeniowych w Charkowie i Odessie
- nazistach, ktory maja zmuszac zwyklych zolnierzy do walki
- wojnie z Rosja
- o wspomaganym ataku na Krym, ktory ma nastapic po Donbasie. Ma w tym uczestniczyc pol miliona zolnierzy
- Amerykanach, ktorzy najpierw nakrecaja wojne domowa na Ukrainie, a potem rozpoczecie III Wojny Swiatowej, ktorej zapalnikiem bedzie wojna rosyjsko-ukrainska, zas rozwinieciem konflikt miedzy Azja a Europa
- profitach dla gospodarki amerykanskiej z obu wojen swiatowych
- Japonii i Korei Pld, ktore maja rowniez rozbudowac tarcze antyrakietowa przeciwko Chinom

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 9:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
Logiku, cyfrowo to, wcale tak nie wygląda tragicznie, chociaż jest coś, co mnie zastanawia... mówię o wartościach, które nie pasują... :o

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 9:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Oby Urban nie zapomniał zrobić kopii bazy danych tego forum przed wybuchem wojny. Szkoda by było żeby potomni (ci co przeżyją) nie mieli dostępu do tej krynicy wiedzy.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:48
Posty: 2578
zatkao@kakao pisze:
Oby Urban nie zapomniał zrobić kopii bazy danych tego forum przed wybuchem wojny. Szkoda by było żeby potomni (ci co przeżyją) nie mieli dostępu do tej krynicy wiedzy.

Myślę, że ona ta kopia robi się z ałtomatu... :lol: :lol: :lol:

_________________
„Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 9:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
zgrywus.pl pisze:
Logiku, cyfrowo to, wcale tak nie wygląda tragicznie, chociaż jest coś, co mnie zastanawia... mówię o wartościach, które nie pasują... :o


Nie jestem w stanie wszystkiego zweryfikowac, trzeba sie poradzic Bronto, Zeusa lu Golema. Ja tylko tlumaczylem niemiecki tekst. Niemniej konflikt ukrainsko-rosyjski jest jak najbardziej prawdopodobnym zapalnikiem III Wojny Swiatowej.

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 9:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
zgrywus.pl pisze:
Myślę, że ona ta kopia robi się z ałtomatu... :lol: :lol: :lol:


Ostatnio się nie zrobiła. I skąd potem potomni się dowiedzą, że polityka to bagno i jedem wielki burdel?

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Logik ma rację. Czyrak na Ukrainie nie dość, że wywołany przez administrację USA jest efektem długofalowej polityki rządzących tym krajem. Ukraina spełnia wszystkie najbardziej przez nich wymarzone założenia. Osłabia wszystkich, tym samym zapewnia hegemonie USA. Gdyż jeśli USA nie może konkurować to osłabia wszystkich aby nie mogli z nią konkurować. Czyni to poprzez doktrynę eksportu chaosu. Wybaczcie ale dziś się źle czuję....to mogę trochę nieskładnie pisać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2015, 16:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Panie Logik czy Pan się zastanawiał na kwestią posiadania broni. Ten temat ostatnio coraz śmielej jest podnoszony w mediach. Czy dzięki indywidualnym zbrojeniom (nasza i amerykańska zbrojeniówka mogłyby przy okazji zarobić) damy odpór wszelkim wrogom naszej ukochanej Ojczyzny? Czy prędzej rolnicy z górnikami zaatakują Pałac Zimowy czyt. Belweder?

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
http://www.tvn24.pl/brytyjscy-zolnierze ... 367,s.html

Cytuj:
Wielka Brytania wyśle na Ukrainę personel wojskowy, który pomoże w szkoleniu ukraińskiej armii - poinformował premier David Cameron. Szef brytyjskiego rządu powiedział też, że brak reakcji Zachodu na działania Rosji na Ukrainie sprawi, że w następnej kolejności dojdzie do destabilizacji Mołdawii lub krajów bałtyckich.


Wszystko idzie zgodnie z planem. Ciekaw jestem, kiedy polski "kontyngent" zostanie wyslany...

zatkao@kakao pisze:
Panie Logik czy Pan się zastanawiał na kwestią posiadania broni. Ten temat ostatnio coraz śmielej jest podnoszony w mediach. Czy dzięki indywidualnym zbrojeniom (nasza i amerykańska zbrojeniówka mogłyby przy okazji zarobić) damy odpór wszelkim wrogom naszej ukochanej Ojczyzny? Czy prędzej rolnicy z górnikami zaatakują Pałac Zimowy czyt. Belweder?


Coz, jest za pozno na wszelkie dzialanie. Choc wybory ida...

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2015, 23:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1499
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wolodym ... jowa/bjtl7
Cytuj:
Wołodymyr Hrojsman apeluje do UE o broń i misję pokojową
Prze­wod­ni­czą­cy ukra­iń­skie­go par­la­men­tu Wo­ło­dy­myr Hroj­sman za­ape­lo­wał w Par­la­men­cie Eu­ro­pej­skim do państw UE o no­wo­cze­sną broń dla Ukra­iny oraz przy­sła­nie mię­dzy­na­ro­do­wej misji po­ko­jo­wej na wschód tego kraju. - Nasz kraj nie widzi al­ter­na­ty­wy dla po­ko­jo­we­go roz­wią­za­nia kry­zy­su, ale to za­le­ży przede wszyst­kim od Ro­sjan, któ­rzy za­prze­pa­ści­li już wiele szans, by udo­wod­nić za­an­ga­żo­wa­nie na rzecz po­ko­ju czy­na­mi, a nie tylko sło­wa­mi - po­wie­dział Hroj­sman na spo­tka­niu z ko­mi­sją spraw za­gra­nicz­nych PE.


Pewnego dnia bedziemy walczyc o pokoj tak, ze nie zostanie kamien na kamieniu... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group