forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 69  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sty 2020, 8:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... #s=BoxOpMT

Cytuj:
Nikt nie przeżył katastrofy samolotu Boeing 737-800 Ukrainian Airlines - poinformował irański Czerwony Krzyż oraz ukraiński Minister Spraw Zagranicznych. Na pokładzie było 176 osób. Maszyna rozbił się tuż po starcie z lotniska Imama Chomeiniego pod Teheranem.


Cytuj:
Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,5 odnotowano w środę na południowym zachodzie Iranu, w pobliżu elektrowni jądrowej w Buszehrze nad Zatoką Perską - poinformowały amerykańskie służby geologiczne USGS.

Przypadek? Nie sądzę!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-trz ... Id,4250094

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 13:56 
Już wycofują się z informacji, że przyczyną katastrofy samolotu były problemy techniczne.
W tej sytuacji polskie wojsko powinno zabrać dupę w troki, a Dudusiowi ktoś powinien przypomnieć, który to kraj dał schronienie polskim sierotom wojennym.


Na górę
  
 
Post: 08 sty 2020, 14:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Dudusiowi odmowa wygłoszenia przemówienia w Izraelu spadła niczym gwiazdka z nieba. Gdyby izraelici się zgodzili musiałby polecieć, a wtedy Szczerski prałby gacie szefa przez trzy doby na okrętkę.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 15:57 
Bo tak powinno być. Pchają się do wojny, niech sami wezmą udział, w dodatku, w pierwszoliniowych jednostkach. Jak jednemu czy drugiemu mina chujka oberwie, szybko siada na dupie.
O 17:00 naszego czasu trampek ma wystąpić.


Na górę
  
 
Post: 08 sty 2020, 15:58 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
AGAFIA pisze:
Już wycofują się z informacji, że przyczyną katastrofy samolotu były problemy techniczne.
W tej sytuacji polskie wojsko powinno zabrać dupę w troki, a Dudusiowi ktoś powinien przypomnieć, który to kraj dał schronienie polskim sierotom wojennym.


Anglia z ZSRR?

Bo to chyba oni wtedy okupowali Irak a sami Irakijczycy i ich tam jakiś rząd nie mieli nic do gadania.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Ambasador Iranu w Polsce Masoud Kermanshahi: oczekujemy, że żaden kraj nie stanie u boku USA...
https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-iran ... 358930561a
============
Czytaj całość. Podpisuję się obiema ręcyma i wszystkimi palcyma pod homilią pana ambasadora Iranu.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 16:25 
Komandor pisze:
AGAFIA pisze:
Już wycofują się z informacji, że przyczyną katastrofy samolotu były problemy techniczne.
W tej sytuacji polskie wojsko powinno zabrać dupę w troki, a Dudusiowi ktoś powinien przypomnieć, który to kraj dał schronienie polskim sierotom wojennym.


Anglia z ZSRR?

Bo to chyba oni wtedy okupowali Irak a sami Irakijczycy i ich tam jakiś rząd nie mieli nic do gadania.

Iran, rok 1942 armia Andersa plus jakieś 40 tys. cywilów.
Do dziś dbają o groby naszych...
Niech szlag trafi tych Jankesów, won do siebie, krowy pasać.


Na górę
  
 
Post: 08 sty 2020, 16:26 
MagnificencjaS pisze:
Ambasador Iranu w Polsce Masoud Kermanshahi: oczekujemy, że żaden kraj nie stanie u boku USA...
https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-iran ... 358930561a
============
Czytaj całość. Podpisuję się obiema ręcyma i wszystkimi palcyma pod homilią pana ambasadora Iranu.

Ja również.


Na górę
  
 
Post: 08 sty 2020, 16:40 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
AGAFIA pisze:
Komandor pisze:
AGAFIA pisze:
Już wycofują się z informacji, że przyczyną katastrofy samolotu były problemy techniczne.
W tej sytuacji polskie wojsko powinno zabrać dupę w troki, a Dudusiowi ktoś powinien przypomnieć, który to kraj dał schronienie polskim sierotom wojennym.


Anglia z ZSRR?

Bo to chyba oni wtedy okupowali Irak a sami Irakijczycy i ich tam jakiś rząd nie mieli nic do gadania.

Iran, rok 1942 armia Andersa plus jakieś 40 tys. cywilów.
Do dziś dbają o groby naszych...
Niech szlag trafi tych Jankesów, won do siebie, krowy pasać.


No, byli wtedy pod okupacją GB i ZSRR. Nic do gadania mieli.
Wyżej pomyliłem o Iran mi chodziło.

Za często gramy tym nie adekwatnym argumentem z tymi dziećmi i uchodźcami.
A jak nas serdecznie witano to też wiele wspomnień mówi. Sielsko nie było.

Ja tam USA też niezbyt lubię ale czy to oznacza, że mam kochać Iran? Wydaje mi się, że szczególnie kobiety niezbyt powinny. Bo tam prawo jest jasne i proste. Morda w kubeł, szmata na mordę a jak nie to w mordę. A i ukamienować można np za seks przedmałżeński. Temu co bzykał zaś nie grozi za wiele. Wieszać na żurawiu - bo lepiej widać - też wieszają ochoczo. Nawet dzieci. I znów chłopcy mają lepiej bo odpowiedzialność karną ponoszą chłopcy od 15 roku życia i dziewczęta od 9 roku życia. Wiec dziewczynki wieszać można wcześniej.
Różnych LGBT też tam wieszają a nie paradować pozwalają.

Więc może nie pałajmy nagłą miłością do oczadziałego, zacofanego państwa wyznaniowego będącego marzeniem Rydzyka tylko dlatego, że akurat USA nam się nie podoba.

A tu nawet Magni tak walczący z ciemnotą wyznaniową, nadużyciami, pedofilią u nas innych pedofilów, gwałcicieli i fanatycznych wyznawców Boga broni i ambasadorów tego religijnego reżimu popiera.

Co nie znaczy, że (jak długo tylko się da), powinniśmy się dać wplątać w tę awanturę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sty 2020, 16:49 
Nie, ja nie kocham Iranu, ale mam serdecznie dosyć terroru USA. To nie Stany, to Europa po raz kolejny poniesie skutki amerykańskiej zabawy w wojnę. Może już dość?!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 69  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group