forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 1:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 cze 2015, 15:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:26
Posty: 405
logik pisze:
Jak dla mnie to jest ustawka sluzb specjalnych. To ci sami ludzie, co podlozyli podsluch u Sowy. Tyle, ze wtedy sprawa zostala zamieciona pod dywan. Oficerowie prowadzacy widzac, ze chuj, dupa i kamieni kupa z tego bedzie, postanowili sie odegrac. Zaufany prokurator zrobil im fotokopie akt ze sprawy. Oni potrzebowali znalezc jedynie kogos, kto te sprawe rozdmucha. I znalezli slupa - Stonoge, ktory mial na pienku z panstwem. Dostal wiec od nich cynk, gdzie sa kopie papierow. Mysle, ze wlasciwa bomba wybuchnie na krotko przed cisza wyborcza. I bedziemy mieli Budapeszt... :lol:


Też uważam, że jesteśmy widownią w teatrzyku lalek ;)
Gdzieś przeczytałam teorię spiskową, że ten cały Stonoga jest powiązany z reaktywowaną przez Kaczyńskiego organizacją B'nai B'rith. Możliwe, że to legend urban z cyklu Żydzi, masoni i cykliści. Lecz faktem jest, że za Stonoga stoją jakieś silne plecy. Za czasów Zero Ziobry był jego pupilkiem, nadzwyczajnym informatorem i przełomowym świadkiem w aferze Rywina :roll: :) Znowu Michnik namawiał go na prowokację mającą na celu zniszczenie Millera.
Stonoga bywał także bywalcem lokalu "Sowa i przyjaciele". Twierdzi, że o podsłuchach umieszczonych w restauracji dowiedział się w 2013r. na przyjęciu urodzinowym Tymochowicza, odbywającym się w tym lokalu. Wobec Stonogi wszczęto ponad 100 postępowań karnych, ale wszystkie zostały umorzone lub zakończyły się uniewinnieniem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 16:53 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
logik pisze:
Jak dla mnie to jest ustawka sluzb specjalnych. To ci sami ludzie, co podlozyli podsluch u Sowy. Tyle, ze wtedy sprawa zostala zamieciona pod dywan. Oficerowie prowadzacy widzac, ze chuj, dupa i kamieni kupa z tego bedzie, postanowili sie odegrac. Zaufany prokurator zrobil im fotokopie akt ze sprawy. Oni potrzebowali znalezc jedynie kogos, kto te sprawe rozdmucha. I znalezli slupa - Stonoge, ktory mial na pienku z panstwem. Dostal wiec od nich cynk, gdzie sa kopie papierow. Mysle, ze wlasciwa bomba wybuchnie na krotko przed cisza wyborcza. I bedziemy mieli Budapeszt... :lol:


Niech bedzie pochwalony Panie Logik !
Oczywiscie. Za Stonoga musi stac ktos mocny i z glowa na karku. Czy to sa ci sami ludzie ktorzy zalozyli podlsluch u Sowy ? Bardzo mozliwe. Co do samego Stonogi to mam o nim "mieszana " opinie. Gdzies tam sie pojawial, raz u Leppera raz u Michnika. To co robi teraz to jest zupelnie przyzwoite i za to go chwale. Podsluchy u sowy to byla bomba podlozona pod PO. Niewypal. Sprawie ukrecono leb. No to probujemy raz jeszcze z jeszcze wiekszym hukiem. I znowu ze strony prestytutek tak samo "odbicie" ....To Stonoga winien bo ujawnil...A o tym jaka chujnia w tych dokumentach ani slowka albo tylko toszeczke. Stara metoda glownego scieku.
Tak na dobra sprawe to Stonoga jest/moze byc Urbanem na 21 wiek. Dziadzio Urban zdziadzial zupelnie i pierdoli od rzeczy. Mamut z epoki wczesnego Gomulki lekko zamrozony w sosie wlasnym podlany michnikoidalnym wywarem. Nudne to i niestrawne. Czasami pokaze sie cos dobrego ale to juz rzadkosc
A tymczasem Stonoga zaczyna robic kariere. Ma informacje jak chocby o tej pani prokurator co dzialki od chlopakow z Wolomina kupowala za 30 tyz a sprzedawala za miliony. Ludzie to lubia. Podoba mi sie tez sprytny manewr Stonogi kiedy mowi ( prawde szczera) ze panstwo wymaga od ludzi, zamyla ich za groszowe sumy a samo kradnie ile wlezie. O tym to ja juz dawno mowilem jak to rzadzi Polnische Ordnung Polizei ale Stonoga wali wprost i sie nie boi. Ma gazete .. ciekawe czy radzil sie w tej sprawie u Urbana. :lol:
No coz Panie Stonaga moze Ty i dobry jestes ? Moze skurwysyn ? Ale rob Pan dalej swoje. :lol:
Przynajmniej jest wesolo
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 17:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Stonoga spokojnie wygasi Kukiza do znośnego i tolerowanego poziomu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 19:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1500
bielinek kapusciany pisze:

Niech bedzie pochwalony Panie Logik !
Oczywiscie. Za Stonoga musi stac ktos mocny i z glowa na karku. Czy to sa ci sami ludzie ktorzy zalozyli podlsluch u Sowy ? Bardzo mozliwe. Co do samego Stonogi to mam o nim "mieszana " opinie. Gdzies tam sie pojawial, raz u Leppera raz u Michnika. To co robi teraz to jest zupelnie przyzwoite i za to go chwale. Podsluchy u sowy to byla bomba podlozona pod PO. Niewypal. Sprawie ukrecono leb. No to probujemy raz jeszcze z jeszcze wiekszym hukiem. I znowu ze strony prestytutek tak samo "odbicie" ....To Stonoga winien bo ujawnil...A o tym jaka chujnia w tych dokumentach ani slowka albo tylko toszeczke. Stara metoda glownego scieku.
Tak na dobra sprawe to Stonoga jest/moze byc Urbanem na 21 wiek. Dziadzio Urban zdziadzial zupelnie i pierdoli od rzeczy. Mamut z epoki wczesnego Gomulki lekko zamrozony w sosie wlasnym podlany michnikoidalnym wywarem. Nudne to i niestrawne. Czasami pokaze sie cos dobrego ale to juz rzadkosc
A tymczasem Stonoga zaczyna robic kariere. Ma informacje jak chocby o tej pani prokurator co dzialki od chlopakow z Wolomina kupowala za 30 tyz a sprzedawala za miliony. Ludzie to lubia. Podoba mi sie tez sprytny manewr Stonogi kiedy mowi ( prawde szczera) ze panstwo wymaga od ludzi, zamyla ich za groszowe sumy a samo kradnie ile wlezie. O tym to ja juz dawno mowilem jak to rzadzi Polnische Ordnung Polizei ale Stonoga wali wprost i sie nie boi. Ma gazete .. ciekawe czy radzil sie w tej sprawie u Urbana. :lol:
No coz Panie Stonaga moze Ty i dobry jestes ? Moze skurwysyn ? Ale rob Pan dalej swoje. :lol:
Przynajmniej jest wesolo
AMEN


Facet ma silne wywiadowcze plecy, choc w tej grze jest tylko pionkiem. A wie Pan ze Stonoga byl u Urbana w redakcji NIE! Nawet krecil film u niego: https://www.youtube.com/watch?v=P6uEZCwt-zw

Cos na deser: Ponoc tacy ludzie stoja za Kukizem:
http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_m ... ecie_p_aka

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 20:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Stonoga przed chwila opublikował sms w którym wyjawia część swych sympatii politycznych

Cytuj:
Zbigniew Stonoga
22 min · Edytowany ·

Takiego SMS- wysłałem przed chwilą do Mariusza Kamińskiego, byłego szefa CBA- jak nie odpowie w ciągu minuty opublikuję jego numer komórki byście mogli zapytać o co chodzi :

Dobra zarozumiały chamie. Atakujesz mnie razem z Kanią-świnio-jakimiś wyimaginowanymi zarzutami.Gdy rzucałeś bezmyślny zjebie jajkami w Lecha Wałesę nie miałeś na względzie tego że ten Człowiek na tamten czas ryzykował życiem nawet wówczas gdy być może stał się Bolkiem.
Nikt a już napewno Ty-zarozumiały bufonie-nie ma prawa do atakowania mnie-fircyku.
Gdy Moj Przyjaciel Śp Pan Prezydent Lech Kaczyński umierał w samolocie- gnido- wciąż walczyłeś w wojence Śp Wasserman-Ziobro.
Wreszcie swiją frustrację- furiacie- wyładowałeś razem z Ziobro na Januszu Kaczmarku niszcząc śmieciu jego pasję praworządności.
Jeszcze raz mnie zaatakuj prymitywie to Cię PiS wywali na zbity pysk.
Nie szkodź Polsce chamie!!!


numeru na razie nie podał


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Już podał....

http://pikio.pl/stonoga-opublikowal-num ... lny-zjebe/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2015, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
531 495 888

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2015, 0:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Stonogę poznałem z nielicznych polubień jego filmików przez moich znajomych. Chyba dwa dni minęło jak z ciekawości lajknąłem jego konto na fejsie i już mam dosyć. Facet ma dużo racji pisząc o postkomunistycznych skurwielach, i nie mam nic przeciwko używaniu dosadnego języka, ale obecnie jak dla mnie za dużo już tego szamba wylewającego się z jego konta, do tego koleś to zwyczajny mitoman.
Raz na jakiś czas wysłucham chętnie o tym, jaki los czeka okrągłostołowych skurwysynów, ale gdy ktoś co wpis rzuca kurwami i chujami, to ja się zastanawiam czy to jest ta nowa jakość w polityce o jaką walczymy? Tyle "łacińskich przecinków" ile wypluwa z siebie dziennie Stonoga nie znajdziecie nawet w tygodniku NIE.
Facet ma ewidentne parcie na szkło i garnie się do polityki, choć temu zaprzecza. Wali tekstami w stylu: dziś na konferencji opublikuję coś, czego polskie media jeszcze nie widziały. Po ujawnieniu akt afery podsłuchowej spodziewano się bomby atomowej która wymiecie pół sceny politycznej. Emocje wyśrubowały przerwane transmisje konferencji. Po wszystkim okazało się, że odpalono ledwie kapiszona.
Stonoga ględził, jak to niezasadne było jego zatrzymanie. Jaki to skandal, jaka nieprawość, jaki strzał w stopę Seremeta. Typowy przykład odpału kolesia, któremu się zdaję, iż Słońce orbituje wokół jego szlachetnej osoby.
Nawet te całe ujawnione akta nie zachwycają, choć przyznam, na razie zapoznałem się z pięcioma pierwszymi tomami. Pierwszych kilkaset kartek, całe tomy akt, to kopie książki rezerwacji sal u Sowy. Bardzo interesująca lektura dla kogoś kto chce wiedzieć, że takiego tam iks kwietnia iksowego roku zarezerwowano dwa miejsca w sali VIP, dwadzieścia jeden w sali głównej, i siedemnaście w ogródku. Do tego zdjęcia i opisy znaków szczególnych na miejscach oględzin sal w których być może dokonano nagrań. Wiecie o co chodzi? O przyklejone pod stołami gumy do żucia. Przysięgam, nie kłamię. Kilkadziesiąt stron akt to opisy "gumy do żucia przyklejonej do spodniej strony stolika w sali XY" do tego stosowne zdjęcia z miarką niczym w CSI: Las Vegas.
Współczuję sędziom, iż muszą czytać te wszystkie pierdoły, i chyba zaczynam rozumieć, dlaczego postępowanie sądowe w tym kraju to jedna droga przez mękę.
Stonoga uznał, iż działa w sytuacji tzw wyższej konieczności. Dlatego ujawnił dokumenty jak leci, bez edycji. Żeby ludzie wiedzieli. Ale żeby co wiedzieli? Szukacie w tych aktach smaczków z nagrań, których nam oszczędzono, zabierając wprostakom nośniki? Nie znajdziecie ich w pierwszych pięciu tomach. Wiecie dlaczego? Dlatego że treść nagrań nie jest przedmiotem tego śledztwa, z którego ujawniono akta. Śledztwo, z którego ujawniono akta, dotyczy nielegalnych nagrywań, nie treści tych nagrań.
Przesłuchiwane VIPy dopytywano jedynie o okoliczności żarcia - czy Sowa gwarantował dyskrecję pokojów, czy pokoje kontrolowano pod względem bezpieczeństwa rozmów, czy kontrolowały to służby, i kto miał dostęp do rozmówców. O treść rozmów nikt z przesłuchujących nie pytał. Sądząc z treści akt wynika to w moim odczuciu dlatego, iż nikt nie złożył zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. To które jest prowadzone wynika z faktu, iż takie zawiadomienie złożył niejaki Dariusz Zawadka, który poczuł pokrzywdzony nagrywaniem bez zgody i wiedzy. Przedmiotem śledztwa z którego Stonoga ujawnił akta jest ustalenie kto nagrywał i w jakim celu. Same nagrania jak na razie to sprawa tajna.
A tak przynajmniej sądzę po przebrnięciu przez pięć pierwszych aktówek. Panie Stonoga, zawsze jestem w stanie to odszczekać, gdy zapoznam się pozostałymi tomami!
Stonoga zapowiedział, że jak "antysystemowcy" się zjednoczą, to on im fundnie kampanie i odejdzie z polityki. Potem okazało się że do antysystemowych zalicza np Zawiszę, Wiplera, czy Lecha Kaczyńskiego...
A na kampanię zadeklarował całe 4 miliony. Niby kwota niebagatelna, trzeba dwóch kumulacji w totka by ją zgarnąć. Ale patrząc na wydatki czołowych partii, te cztery bańki to ledwo starczą na baloniki...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2015, 3:45 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
logik pisze:


Facet ma silne wywiadowcze plecy, choc w tej grze jest tylko pionkiem. A wie Pan ze Stonoga byl u Urbana w redakcji NIE! Nawet krecil film u niego: https://www.youtube.com/watch?v=P6uEZCwt-zw

Cos na deser: Ponoc tacy ludzie stoja za Kukizem:
http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_m ... ecie_p_aka


Niech bedzie pochwalony Panie Logik !

Po tylu latch wypada przyznac racje Michalkiewiczowi bo on od lat twierdzil ze w Polsce rzadza rozne kliki wywadzace sie od sluzb. I faktycznie tak chyba jest. To co widzimy na scenie politycznej to tylko dekoracje. Panskie wywody plus Pan Krisbaum upewniaja mnie w przekonanu iz Stonoga to pionek ALE....dobrze ustawiony. Ten filmik z redakcji NIE juz widzialem. Troche mi to zalatywalo Xsiaciem i jego nachalna promocja przez Urbana. Nieco dziwne ale jak mowilem Stonoga peta sie po roznych katach. I cholera wie czego szuka. Jest ostrozny i tak to robi ze wlasciwie z punktu widzenia kodeksu karnego to niewiele mozna mu zarzucic. Urban tez tak robil ze swoim slynnym "Alfabetem". Bylo duze, nadmuchane ale jak co do czego to nic w srodku. Ale wrazenie robi... ino przed nadymaniem skonsultowane z adwokatem.
Kukiz to jest fajny gosc co wszystko wyspiewa ale jak sie tak przypatrzec kto mu te piosenki to asie chce zanucic " co ci przypomina widok znajomy ten" :lol:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 cze 2015, 7:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
bielinek kapusciany pisze:
logik pisze:


Facet ma silne wywiadowcze plecy, choc w tej grze jest tylko pionkiem. A wie Pan ze Stonoga byl u Urbana w redakcji NIE! Nawet krecil film u niego: https://www.youtube.com/watch?v=P6uEZCwt-zw

Cos na deser: Ponoc tacy ludzie stoja za Kukizem:
http://kontrowersje.net/zacznijcie_si_m ... ecie_p_aka


Niech bedzie pochwalony Panie Logik !

Po tylu latch wypada przyznac racje Michalkiewiczowi bo on od lat twierdzil ze w Polsce rzadza rozne kliki wywadzace sie od sluzb. I faktycznie tak chyba jest. To co widzimy na scenie politycznej to tylko dekoracje. Panskie wywody plus Pan Krisbaum upewniaja mnie w przekonanu iz Stonoga to pionek ALE....dobrze ustawiony. Ten filmik z redakcji NIE juz widzialem. Troche mi to zalatywalo Xsiaciem i jego nachalna promocja przez Urbana. Nieco dziwne ale jak mowilem Stonoga peta sie po roznych katach. I cholera wie czego szuka. Jest ostrozny i tak to robi ze wlasciwie z punktu widzenia kodeksu karnego to niewiele mozna mu zarzucic. Urban tez tak robil ze swoim slynnym "Alfabetem". Bylo duze, nadmuchane ale jak co do czego to nic w srodku. Ale wrazenie robi... ino przed nadymaniem skonsultowane z adwokatem.
Kukiz to jest fajny gosc co wszystko wyspiewa ale jak sie tak przypatrzec kto mu te piosenki to asie chce zanucic " co ci przypomina widok znajomy ten" :lol:
AMEN


To co widzimy to faktycznie zasłona dymna i fatamorgana dla gawiedzi, niech tam domyśla się co i jak. W zaciszu gabinetów w pocie czoła szykowany jest jakiś następny "Tupolew" i zostanie odpalony w momencie gdy będzie już wiadomo że watahy się nie dogadały co do podziału łupów, a że napięcia są znaczne to i trochę hałasu jeszcze będzie, są ostrożni? nic dziwnego wszystkich atutów nikt do końca nie pokaże, zresztą nie ma potrzeby, każda strona robi to samo, według zasady, my nie ruszamy waszych......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group