forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 4:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lut 2015, 20:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
[Niech zostanie bull jeśli lewicy nie stać na coś więcej. ja do wyborów nie idę. Ważną role w kontaktach między ludzkich odgrywa pierwsze spojrzenie na osobę i pierwsze otworzenie gęby.Potem chociażbyś próbował osobę w pierwszym kontakcie źle ocenioną polubić i tak w końcu wyjdzie,że najważniejsza była ocena z pierwszego kontaktu. W stwierdzeniu o napisaniu prawa od nowa kryje się tyle idiotyzmu, że ręce opadają. Nie tego oczekiwałem od kandydatki czy kandydata SLD. teraz pewnie przebywa na kursie specjalnym wiedzy o polityce, państwie i prawie.
może więc podeślijmy jej tematy społeczne ktoreymi winna się zając .Nie organizować wojska z myśliwych by bronić Ukrainy. polska ma tyle problemów. A naj;lepiej niech kandydatka ustapi miejsca mądrzejszym


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 20:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja pójde i zagłosuję na Annę Grodzką.
Trzeba odebrać głosy bulemu i dać po pysku tym zasranym pismakom, którzy dostają orgazmu piszac o zaletach obecnej prezydentury.

Ić, Edziuś , ić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
Tekst Millera do zony :lol: :lol:
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wiadomosci/Miller-SLD-nie-bedzie-prowadzic-doktor-Ogorek-za-reke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Panie Miller nie rób z nas idiotów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 20:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Edmund ty wiesz co
jak tak patrzę na fotke Milera i na twoją , to mi wychodzi że jesteście do siebie bardzo podobni :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 21:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
beton pisze:
(...) jesteście do siebie bardzo podobni
... Obaj debile, no nie? :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 21:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
stanax pisze:
beton pisze:
(...) jesteście do siebie bardzo podobni
... Obaj debile, no nie? :lol:



ja tego nie powiedziałam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 21:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ale mimo to każdy wie (choć ciut bystrzejszy), co miałaś pipo na myśli ;)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 21:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
beton pisze:
Edmund ty wiesz co
jak tak patrzę na fotke Milera i na twoją , to mi wychodzi że jesteście do siebie bardzo podobni :mrgreen:

Podobieństwo nie oznacza tożsamości. jedno jest pewne. Obaj byliśmy ministrantami, Należeliśmy do Związku Młodziezy Socjalistycznej Kończyliśmy. szkołę zawodową tyle, że on został elektrykiem jak Wałœęsa i coś z tej wałęsowości w nim zostało Ja byłem frezerem. Obaj mieliśmy trudne dzieciństwo, przewodziliśmy organizacjom młodzieżowym, kończyliśmy wieczorowe technikum tyle, ze On elektryczne a ja obróbki Skrawaniem i w zasadzie na tym podobieństwo się kończy poza krótką przynależnością do Samoobrony.poza tym nie lubię go bo. ma ciągotki do amerykanów. nie wybaczę nigdy wejścia bez polskiej obstawy do siedziby CIA ( Co tam podpisał?) oraz obrony zdrajcy pułkownika Kuklińskiego. Czytając Anatomię władzy - Leszka Millera zastanawiam się co miał na myli generał Jaruzelski pytając Kwaśniewskiego i Leszka Millera gdy przyszli z powiadomieniem iż polska prokuratura podejmie temat rehabilitacji Kuklińskiego: TO WY?
Nienawidzę za potraktowanie Grzegorza Napieralskiego z buta chociaż ten go przyjął z Samoobrony do SLD chociaż ten uzyskał efekt wyborczy uoprawniający do założenia, że teraz mógłby zagrozić Komorowskiemu bo się nie spalikocił. Mianowanie pani ogórek kandydatką do wyborów prezydenckich uważaqm za zemstę za odrzucenie Kalisza albo wykonywanie czyjegoś polecenia by zniszczyć lewice


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 21:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
MUNDZIU SPOKOJNIE

ja tak tylko po tym spojrzeniu z pod byka na fotkach, was przyrównałam (nie słuchaj stanaxa on zmysla)

gdzież by mi tam ciebie oceniać lub też wbrew ci robić
mundziu jest tylko jeden - powiem że ostatni dinozałer :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lut 2015, 22:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
stanax jest pierwszą osobą ktorą w czasie swej bytności na forum od kilkunastu lat zablokowałem by go nie czytac. Nawet jesli jestem debilem to On idiota czyli poniżej 40 IQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group