forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 cze 2019, 10:52

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1492 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 146, 147, 148, 149, 150  Następna
Autor Wiadomość

Następny kibol Arki Gdynia.
:lol:

AGAFIA pisze:
. Ot mózgi, kurze

Ale w ostrogach.
:D

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
Oj Panie Boruch, pięknie Pan z tą inflacją pojechał. Aż zaniemówiłem z wrażenia.

Dlatego w imię ratowania naszego narodu, gospodarki itd mam postulat. Zero rewaloryzacji czy innych podwyżek oraz 13tek emerytury dla Pana Borucha i reszty, Dla tych dziennikarzy i ekspertów, których przytacza też zero podwyżek apanaży.

Oni to zrozumieją przecie bo wiedzą ze każda podwyżka o 100+ to tak naprawdę 50 minus. Bo infacka i tak żeżre i takie tam inne powody,

Ratujmy Pana Borucha przed biedą. Bo załóżmy ze Pan Boruch ma 1000 emerytury na rękę. Jak mu się da co roku po 100+ to po 10 latach zostanie mu 500 ino (-50 razy 10). A do tego przecież nie możemy dopuścić.

Nie rozumiem tej patologi co bierze te 500 plus i z każdym traci 300. To za co oni kurna żyją? Bogatych rozumiem. oni z dobroci serca biorą i tracą te 300 dla innych.

Również przestrzegam tych co głodnemu na bułkę z litości dają. Pamiętajcie - on każdych 50 gr straci 30gr. Więc proszę nie wpędzajcie tych ludzi w jeszcze większa nędzę. :lol:

Panie Komandor ostatnio coś obniża Pan loty. Dowcip się Panu spsił. Chyba, że jest Pan tak samo ofiarą propagandy TVP jak Agafia. To wtedy współczuję. I nie zdziwię się jak za jakiś czas będziecie przekonywać, że jedyna nadzieja dla Polaków w PiS i prezesie. Tylko muszą wszyscy być prezesowi posłuszni - naturalnie. :mrgreen:

No nie jestem ofiarą TVPiS tylko poczytałem ten artykuł i wniosków w stylu: 1000 + 500 = 700 nawet uwzględniając inflację nie pojmuje. Bo nawet jak z 500+ połowę by inflacja zjadła to i tak by mieli 250 więcej niż mieli.

Ale może tak pójść dalej tym tokiem rozumowania/ Przepraszam, że tak późno, ale walnąłem setę i mnie olśniło.

Jakby tak, Panu Panie Boruch zabrać te 500 zl z emerytury? To zyskał by Pan 300 w sumie. I panu by się poprawiło i kraj uratowany...

Idę strzeli drugą, to mnie jeszcze bardziej możne olśni. :D

Awatar użytkownika

Wypij Pan za moje zdrowie. Widzę, że w dobrym kierunku prowadzi Pan tą dyskusję. Nie tak jak Agafia. Może i jej Pan poradzi walnąć lufę, to też może przejrzy?

Cytuj:
Chyba, że jest Pan tak samo ofiarą propagandy TVP jak Agafia.

Cytuj:
Wypij Pan za moje zdrowie. Widzę, że w dobrym kierunku prowadzi Pan tą dyskusję. Nie tak jak Agafia. Może i jej Pan poradzi walnąć lufę, to też może przejrzy?

Prosze nie atakować ad personam Pana Komandora, wszyscy chyba już zauważyli, wszyscy wiemy, że to ty jesteś wykładnią ekonomii na tym forum, znasz się na faszyzmie, wiesz lepiej od osób przebywających we Francji, na Rzeszy codziennie, co tam się dzieje, wiesz, że rodziny z dziećmi to patologia, a nawet jesteś zachwycony programem społecznym, czy tam wspierającym rodziny z Kuby. Biadolisz , że 1 procent z PKB rujnuje polską gospodarkę, jednoczesnie jednak zachwyca cię ta Kuba, bo do durnego łba nie zaświtało, ile w takiej kubańskiej formie kasy by poszło. 1 % boli, ale już 10 % by nie bolało, bo boruch miałby taką psychologiczną kontrolę. Rodziny z dziećmi by kontrolował, co to ich nie uważa za patologię i absolutnie nie jest przeciwko programom wspierającym polskie rodziny, ale przyrównuje do żulii, do bezdomnych, uzależnionych klientów opieki społecznej. Bo matka czy ojciec, 3 dzieci potrzebują kurwa konsultacji z boruchem, żeby się dowiedzieć czy dzieciakowi trampki kupić, czy do domu lodówkę.Dozoru państwa. Bo te 500 plus to z borucha podatków. (schizofrenia level hard).
I tak się sprawy mają, że najmniej zainteresowani, mają najwięcej do powiedzenia

Nie ma na forum aktualnie większego oszołoma od ciebie. Dajesz dupy po całości już praktycznie w każdym temacie. Ten drugi głupek co to się ma za Paszę, przytakuje ci wprawdzie, ale tylko wtedy kiedy mnie atakujesz. Zauważyłeś? Nie? To spójrz..
Kiedy Panowie coś piszą, chowa ogon pod siebie.
Wyciągnij wnioski.

Inaczej, skończ pierdolić głupoty, doczytaj, dowiedz się, zamiast jechać ad personam, histeryzować, robić kretyńskie ankiety czy masz zostać, czy nie.
Ja jeszcze pazurów nie pokazałam, i każdego twojego pierdolenia nie komentuję. Ale moge i to bardziej dosadnie niż do tej pory.

I to było ostatnie ostrzeżenie z mojej strony, szanuję te subiektywne wnioski, ale raz jeszcze o mnie zahacz pejoratywnie, a zrobię z ciebie mielonego. Nie ty mnie będziesz ustawiał na tym forum. Babę własną se ustaw. Pozowanie na intelektualistę, ktorego połowa forum się czepiła, tym razem nie pomoże.

O kurna. Jakbym był Adasiem B. to bym teraz napisał: I widzi Pan jak mnie jak lwice bronią, upojone zimną rosyjską wódką i rozsmakowane w astrachańskim kawiorze piękne Panie. :roll:

PS. to pisałem po 4. lufie :lol:

:D

Ostatnio zmieniony 06 cze 2019, 11:00 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

ObrazekObrazekObrazek

Cieszy mnie, że się zrozumieliśmy. Pozdrawiam pana cieplutko.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Cieszy mnie, że się zrozumieliśmy. Pozdrawiam pana cieplutko.

Ja tesz :D :D ObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1492 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 146, 147, 148, 149, 150  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.