forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 lis 2018, 23:17

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1075 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 108  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

MagnificencjaS pisze:
Decyzję sądu skomentował tygodnik na swoim profilu: "Jerzy Urban został dziś skazany za obrazę uczuć religijnych na 120 tys. zł grzywny i pokrycie kosztów sądowych w wysokości 28 tys. zł. Za wydrukowany w "NIE" niewinny obrazek zdziwionego Jezusa dostał karę 3 razy wyższą niż chciała prokurator - i najwyższą w historii Polski za tego typu "przestępstwo". Po raz kolejny przekonujemy się, że żyjemy w państwie wyznaniowym!" - napisano.
Całość pod adresem: https://www.facebook.com/TygodnikNIE/po ... 1108492344

Proces trwał od marca 2014 roku.
+++++++++++
Czyli takie będą efejty podobnych spraw po "ziobrzej" reformie sądownictwa?

Tak, takie będą efekty, bo tak chce większość.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

wa ma pisze:
Boruch pisze:
Bydle. Cóż więcej powiedzieć.

Panie Bor bez obrazy, ale obrażasz Pan bydlęta. To po prostu prafdziwy polak-katolyk i kropka.

Panie Wa Ma z całem czacunkiem. Nie chodzi mi o bydle w sensie czworonożnym, lecz w sensie pewnego zjawiska charakterologicznego. Można nazwać takiego zwyrodnialec, huj, skurwiel, zbok, ale to nazewnictwo hard, na które tu pewni userzy choć sami diabła warci są uczuleni.

Tak więc w żadnym przypadku nie było moim celem obrażać zwierzę. Powiem Panu, że prędzej człowiekowi w pysk rzucę inwektywą. Oczywiście ten musi mnie do tego najpierw zobligować hujowym zachowaniem.

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
wa ma pisze:
Boruch pisze:
Bydle. Cóż więcej powiedzieć.

Panie Bor bez obrazy, ale obrażasz Pan bydlęta. To po prostu prafdziwy polak-katolyk i kropka.

Panie Wa Ma z całem czacunkiem. Nie chodzi mi o bydle w sensie czworonożnym, lecz w sensie pewnego zjawiska charakterologicznego. Można nazwać takiego zwyrodnialec, huj, skurwiel, zbok, ale to nazewnictwo hard, na które tu pewni userzy choć sami diabła warci są uczuleni.

Tak więc w żadnym przypadku nie było moim celem obrażać zwierzę. Powiem Panu, że prędzej człowiekowi w pysk rzucę inwektywą. Oczywiście ten musi mnie do tego najpierw zobligować hujowym zachowaniem.

Skoro już wmięszowywujesz innych userów, to które to, rozwiń temat, żeby hujowy niesmak nie pozostał. Wszak jesteś wart dużo i nie rzucasz słów cennych na wiater.

:mrgreen:

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Awatar użytkownika

Panie agronom, a pan to tu jakiś moder jest, że ja mam się przed panem tłumaczyć? Nic mnie o tym nie wiadomo. Tak więc wie pan co.............

Ustalmy coś - jak bedziesz rozpoczynał pan gatkie z sensem, a ja uznam, że tak jest to możesz pan liczyc, że jaśnie oświecony :mrgreen: Pan Boruch odezwie się do panu. Jak ocena będzie negatywna to wiesz pan co................

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Panie agronom, a pan to tu jakiś moder jest, że ja mam się przed panem tłumaczyć? Nic mnie o tym nie wiadomo. Tak więc wie pan co.............

Ustalmy coś - jak bedziesz rozpoczynał pan gatkie z sensem, a ja uznam, że tak jest to możesz pan liczyc, że jaśnie oświecony :mrgreen: Pan Boruch odezwie się do panu. Jak ocena będzie negatywna to wiesz pan co................

A, to tera uzasadnia się swoje słowa ino na wniosek modera? Gdzie tak ustaliliśta, dejta linka.
Ej, dlaczego tera piszesz do mnie "Pan" z mały litery? Wszak takie zachowanie jest warte mni niż uprzednie.

Awatar użytkownika

Państwo dopłaci do nowego kierunku w szkole Rydzyka. Nie uwierzycie, jaki warunek muszą spełnić kandydaci na studentów

Chętnych na kierunek “Polityka gospodarcza, finanse i bankowość” z pewnością nie zabraknie, zwłaszcza że dzięki pieniądzom publicznym z NBP (dołoży 246 tys. 290 zł) ich koszt wyniesie zaledwie 500 zł za dwa semestry.

Warunkiem przyjęcia na studia w uczelni Rydzyka jest uzyskanie opinii od … proboszcza.

– To jeden z wymaganych dokumentów. Jeśli ktoś go nie złoży, nie zostanie przyjęty
– powiedział w rozmowie z “GW” koordynator uczelni. Na pytanie, co jeśli w opinii będzie napisane, że dana osoba nie przyjęła księdza po kolędzie koordynator odpowiada, że “to oceni specjalna komisja”.

https://crowdmedia.pl/panstwo-doplaci-d ... studentow/

Awatar użytkownika

Cytuj:
Od samego początku ministrowie wpływali w tej sprawie na system sprawiedliwości. Nie mam żadnych wątpliwości, że zarzuty postawione Sebastianowi K. nie były pomysłem policjantów z Oświęcimia, tylko sugestią, jeśli nie poleceniem, kogoś wyżej – komentuje w rozmowie z Onetem
Marek Sowa wskazuje, że pierwsze informacje przekazywane przez prokuraturę i policję okazały się nieprawdziwe, a kolumna rządowa nie jechała z zachowaniem sygnałów dźwiękowych i świetlnych ani z odpowiednią prędkością
- Skandalem jest to, że wyłączono z postępowania kwestie związane z BOR-owcami po to, by sprawa się przedawniła. Kolejna rzecz to niedopuszczenie na przesłuchanie premier Szydło obrońcy oskarżonego - uważa Sowa
- Wiem od mojego informatora, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak był w Oświęcimiu. Powiedział wtedy sędziom, że muszą brać pod uwagę to, że z tego okręgu pochodzi Beata Szydło - komentuje poseł i dodaje: "to, co zrobił minister, to jawne wpływanie na sędziów"

Ruszył proces Piepszydło. Ale przy okazji wychodzą inne kwiatki. I co nie ma nacisków PiSowskich kacyków na sędziów? Owszem, można powiedzieć, że facet bredzi, ale dlaczego miałby zmyślać narażając się na batożenie pachołków Ziobry?

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... je/mbk98hw

Awatar użytkownika

Obrazek

Awatar użytkownika

:lol: :lol: :lol:
Między trzecią a ostatnią twarzą jeszcze niejedna znalazłaby się.

Awatar użytkownika

Cytuj:

ResPublicum
@ResPublicum1976
72-letni gen. Gromosław Czempiński i 84-letni płk Andrzej Maronde oficerowie słynnej akcji „Samum”od 1.10.2017 dostają po 1290 zł na rękę. To efekt tzw. ustawy dezubekizacyjnej #PIS .A arcyb. Głódź otrzymal emeryture w wys. 10 tys na rękę oraz odprawę w wys. ok. 300 tys.zł

http://polityczek.pl/uncategorised/9054 ... -i-skandal

Bo "zasługi" tow Głódzia nie mogą być zapomniane. W tym kraju doprowadzono do tego, że patologia to norma, łajzy, lenie, pasożyty i obłudnicy to szlachetni ludzie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1075 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 108  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.