forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 cze 2019, 15:57 
Cytuj:
tylko zwraca uwagę, że odbywa się to kosztem innych i to z mojej składki będziecie mięli Polar wypłacaną emeryturkę
To Ty gówniarz jeszcze jesteś. ;)

Nie manipuluję, nie muszę.


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2019, 16:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
canislupus pisze:


Czytać nie umiecie Szanowny Polar i manipulujecie z Agafią czyimiś wypowiedziami, ja niczego nie proponowałem, ja jestem za programem wsparcia, ale za programem, a nie rozdawnictwem.
To co TY nazywasz programem ja nazywam korupcją wyborczą.


BINGO

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2019, 16:19 
canislupus pisze:
To co TY nazywasz programem ja nazywam korupcją wyborczą.


Dżizas...a co nie jest korupcją wyborczą w wykonaniu polityków?
Przecież to jest właśnie POLITYKA. Obietnicami skorumpować elektorat.

500+ to jedyny realny i odczuwalny program, który miał odwagę wprowadzić PiS. Reszta brzydziła się biednym elektoratem, czego skutki widzimy. I za tę ich pogardę będziemy płacić w przyszłości, a nie za pisowe 500+


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2019, 16:22 
Trzeba powiedzieć Litwinom, że od roku sprzedają kraj Kaczyńskiemu.


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2019, 16:27 
polar pisze:
canislupus pisze:
To co TY nazywasz programem ja nazywam korupcją wyborczą.


Dżizas...a co nie jest korupcją wyborczą w wykonaniu polityków?
Przecież to jest właśnie POLITYKA. Obietnicami skorumpować elektorat.

500+ to jedyny realny i odczuwalny program, który miał odwagę wprowadzić PiS. Reszta brzydziła się biednym elektoratem, czego skutki widzimy. I za tę ich pogardę będziemy płacić w przyszłości, a nie za pisowe 500+

Jeżeli ty w Polsce płacisz ( a taki jest wymóg) podatek od tej dniówki 4000NOK - to ja jestem spokojny o o rozdawnictwo kaczora.
Se poradzi z takimi krezusami :)


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2019, 16:37 
Rzuciłem ochłap, a ty po raz enty przylatujesz i szarpiesz, gryziesz, tarmosisz. :D
Ja to bardziej bym liczył na te akcyzy ze spirytualiów droższych i paliwa do suburbana.
Gdzie tam moje koronki pasują do prawdziwego Onansisa.
Tu nie tylko kaczy może spać spokojnie, ale i Europa cała.
:D


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2019, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
polar pisze:
canislupus pisze:
To co TY nazywasz programem ja nazywam korupcją wyborczą.


Dżizas...a co nie jest korupcją wyborczą w wykonaniu polityków?
Przecież to jest właśnie POLITYKA. Obietnicami skorumpować elektorat.

500+ to jedyny realny i odczuwalny program, który miał odwagę wprowadzić PiS. Reszta brzydziła się biednym elektoratem, czego skutki widzimy. I za tę ich pogardę będziemy płacić w przyszłości, a nie za pisowe 500+

O i tu Masz rację, nasza lewica zapomniała o człowieku. Zaprzęgli się do walk propagandowych o różnych wolnościach, a zapomnieli o ludziach i ich problemach.
PiS to wykorzystało i dało 500+, prawo od początku kulawe ale jest, ale teraz to już jest korupcja wyborcza. Pieniądze których nie było w budżecie państwa nagle się znalazły,
nawet dla niepełnosprawnych coś kapnęło.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2019, 17:00 
Canis, ale to także pieniądze tych rodzin wielodzietnych, a może bardziej ich. Powtarzam one więcej wpłacają do budżetu niż bezdzietni. No naprawdę...


Na górę
  
 
Post: 03 cze 2019, 17:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
AGAFIA pisze:
Canis, ale to także pieniądze tych rodzin wielodzietnych, a może bardziej ich. Powtarzam one więcej wpłacają do budżetu niż bezdzietni. No naprawdę...

Wpłacają, ale nie pracują (piszę o tych których opisywałem). Singiel robi mniejsze zakupy, ale nie znaczy, że wpłaca mniej. Na dodatek pracuje i wytwarza dochód.
Moja dzieciarnia ma rodziny czteroosobowe i pracują, wytwarzają ten dochód i podejrzewam, że wpłacają więcej do budżetu jak nie jedna "wielodzietniejsza" rodzina.
Tu problem jest skąd brać żeby móc dawać. Za to bez systemowe rozdawnictwo przyjdzie nam zapłacić jak Grekom. Na razie ci którzy dostali są "hepi" jak po udanej nocy poślubnej,
ale za progiem już niedługo dopadnie ich proza życia codziennego i związane z tym problemy. Paliwo już drożeje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2019, 18:12 
Cytuj:
Wpłacają, ale nie pracują (piszę o tych których opisywałem)
Ilu nie pracuje, 1 procent? Ci wszyscy bowiem, którzy nigdy nie pracowali, nadal nie pracują, chleją, ćpają i co tylko, mają pozabierane dzieci. A tak, bo to też jest interes, takie tzw. pogotowie opiekuńcze to nic innego jak prywatna baba, najlepiej krewna jakiejś pani z opieki, która załapała się na fuchę. Więc idą baby z mopsów do babiny, często samotnie wychowującej dzieci, w dramatycznych warunkach, ojciec właśnie żonie wpierdolił i śpi gdzieś pod knajpą, trzeba zabrać dzieci z tej patologii. Zabierają, matce, która je kocha, która w swoim współuzależnieniu nie umie sobie poradzić z napastniknikiem a policja, jak zwykle, ma w dupie rodzinne afery. Zabierają więc matce dzieci, bo pania z pogotowia opiekuńczego dostaje na każde przyjęte 4 tysiące. Interes jak złoto, bo faktury można za 20 zł załatwić. Nie forsuj mi więc tezy, że patola bierze 500 plus i chleje za to. To nieprawda, szczegółnie że w przypadku wątpliwości, rodziny nie dostają kasy na rękę.

Co jeszcze napiszę, może to iż ja odnoszę wrażenie, że nienawiść do PiS-u wielu przesłoniła zdrowy rozsądek.Moim, podkreślam, moim zdaniem 500 plus to jest najlepszy program socjalny jaki pojawił się w Polsce od 30 lat. Serio, mam w nosie kto jest autorem.

Cytuj:
Moja dzieciarnia ma rodziny czteroosobowe i pracują, wytwarzają ten dochód i podejrzewam, że wpłacają więcej do budżetu jak nie jedna "wielodzietniejsza" rodzina.
Tego przyznam nie rozumiem. Podeszłam z 3 razy i nadal nie wiem.

Cytuj:
Paliwo już drożeje.
O matko i to od kiedy PiS 500 plus wprowadziło? Jedż zatankować na Rzeszę i miej pretensje do rządu, że przez Kinder paliwo jest droższe. Zabiją cię śmiechem.

No ale u nich to program socjalny, jak wszędzie, tylko w Polsce rozdawalnictwo i korupcja. Ktoś odważny zechce wykazać różnice? Między programem a rozdawalnictwem? Pytam bo ja na razie widzę takie, że jak PiS i Polska, to rozdawanie, a jak zachód, tudzież wschód
nawet północ, to program. :?: :| :?: :roll: :| :?

Pokażcie mi różnice, argumenty, dowody.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group