forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 2:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 lip 2018, 19:17 
WLR pisze:
polar pisze:
To nie 1944 r. To wczorajsze uroczystości we Lwowie


Tak kołku, wczorajsze. Tym zdjęciem trolle żonglują od lat i zawsze jest "z wczoraj".

Trollu mówisz.
Twoje rewelacje to zwykle fejki i manipulacje, a mnie nazywasz trolem?
Paradne.
Zdjęcie jest oryginalne, trochę przedawnione, ale nie zmienia to faktu, że w swojej głupocie popieracie i wspieracie faszyzm. Ten prawdziwy. Prowadzący do konfliktów i wojen.
I to jest fakt.

Boruch pisze:
Paszoł won! "Adyje!"

Jeżeli jeszcze raz w tak niewybredny sposób skomentujesz mojego posta, obrażając mnie i próbując nieudolnie stanąć na piedestale głupoty, którą reprezentujesz tutaj od początku swojego forumowego istnienia, pojadę ci również w sposób niewybredny po gaciach.
Rozumiesz?
I wypierdalaj ode mnie w podskokach.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Już się boję. Mój bobrze jaki Ty żałosny jesteś.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2018, 19:29 
Ja? Ty spójrz w lustro chłopie.
Posyp główkę popiołem.


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 19:32 
polar pisze:
Zdjęcie jest oryginalne, trochę przedawnione, ale nie zmienia to faktu, że w swojej głupocie popieracie i wspieracie faszyzm.


Po pierwsze, co mnie łączy z ukropskimi idiotami?

Po drugie, to chyba twoi koledzy ideowi, czyż nie?

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 19:45 
Tak, to moi koledzy. :lol:

A ty masz jakiś w ogóle?


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 19:47 
A tych poznajesz? Powinieneś, bo powoływałeś się na nich. :mrgreen:

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 19:54 
No pewnie.
A ty swojego tatusia poznajesz?

Obrazek

Pozostałych info o tym naziście nie będę ponownie wklejał. Kto chce to znajdzie. A niewielu jest takich na tym forum co chcą, a ci co chcą i tak wiedzą.

Ale bekę mam jak wysilasz te swoje szare komóreczki do poruszania paluszkami w celu kopiowania zdjęć i fekanewsów.
Ja wiem, możesz tak długo.
Wklejać, bo myślenie po pewnym czasie zaczyna boleć.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 26 lip 2018, 20:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
To wczorajsze uroczystości we Lwowie w 74 rocznicę[...]
polar pisze:
[...]bekę mam jak wysilasz te swoje szare komóreczki do poruszania paluszkami w celu kopiowania zdjęć i fekanewsów.



:lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lip 2018, 20:01 
Niewielu kocha Zmianę.
Nie widzę w tym problemu.
Nie wszyscy kochają PiS.
Część nie lubi PO.
Paru kocha Palikota.
Taka, Panie Agronom, demokracja i jej prawa.
Rabarbar też nie wszyscy chcą żreć? Zabijesz Pan ich?


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2018, 8:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:

Od 2020 roku będziemy mieć najwyższe stawki za prąd w Europie. To skutek decyzji rządowych, które wytwarzanie energii chcą oprzeć w połowie na węglu
Od 2020 roku będziemy mieć najwyższe stawki za prąd w Europie. To skutek decyzji rządowych, które wytwarzanie energii chcą oprzeć w połowie na węglu • fot. Jakub Orzechowski
Wyższe rachunki za prąd dla każdego. Po 2020 roku polskie hurtowe ceny energii i taryfy dla wszystkich grup odbiorców będą najwyższe w całej Unii Europejskiej - donosi „Rzeczpospolita”.



Według szacunków Instytutu Energii Odnawialnej (IEO), które przytacza dziennik, ekstremalne ceny za energię elektryczną zapłacą wszyscy: wielcy producenci, drobni handlowcy, a także gospodarstwa domowe.

Od 2020 do 2030 r. będzie wyjątkowo trudno. Rachunki małych i średnich przedsiębiorców będą o 19,2 proc. wyższe niż w 2015 r. - za megawatogodzinę (MWh) zapłacą nawet 381 zł. Gospodarstwa domowe będą musiały zapłacić o 22,3 proc. więcej, do 316 zł/MWh, a prąd dla przemysłu podrożenie o 8,9 proc., do 259 zł/MWh.

Prąd potanieje, ale nieprędko
Ekstremalne ceny prądu to efekt skutków politycznych wyborów, które strukturę wytwarzania energii jeszcze w 2050 r. będą opierać w 50 proc. na węglu, uzupełnionym atomem i odnawialnymi źródłami energii.

Jak szacuje "Rzeczpospolita", spadki cen, do poziomu poniżej 200 zł/MWh, nastąpią dopiero między 2030 a 2035 r., wskutek wyłączenia węglowych bloków i spadku cen uprawień do emisji CO2, wraz z malejącym na nie popytem.

Obecnie ceny prądu w Polsce są najwyższe w historii, jak zaledwie kilka dni temu pisaliśmy w INN:Poland. Już w przyszłym roku przeciętne gospodarstwo domowe będzie musiało liczyć się z 15 proc. podwyżką.

– Energetyka węglowa wydaje się rządzącym dobrym wyborem, bo daje pracę górnikom, ale w perspektywie może odebrać etaty w przemyśle, który utraci konkurencyjność – ocenia w rozmowie z Onet.pl prof. Witold Orłowski, doradca ekonomiczny PwC w Polsce.


http://innpoland.pl/145305,ceny-za-prad ... ropejskiej

Napierdalają się na fo tacy jedni wyzywając od faszystów o to czy za PRLu można było wyjechać z Polaki czy nie. Jak w pewnej polskiej komedii spór o to czy toast się wygłasza czy wznosi. A tu proszę - to jest temat do dyskusji! Od 2020 r powrócimy do lamp naftowych, kaganków i świeczek. A przemysł do ery pary. Mamy już wschodzący ciemnogród. Za chwilę będziemy jedynym krajem na świecie gdzie obywatele powrócą do wiary w to, że Ziemia jest płaska. A "poglądy naukowe" wymienimy z San Escobar.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group