forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 lip 2018, 18:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruch pisze:
A co Pan proponuje? Jak to nazwać wg Pana? Może się czegoś nauczę. :mrgreen:


Drogi Boruchu:
Nie dyskutuje się z durniem albowiem sprowadzi Cię na swój poziom i pokona doświadczeniem.
Zapiszcie sobie Boruchu tę sentencję po czym wydrukujcie na drukarce i powieście sobie przed nosem.
Ja tak mam i przez to jestem spokojniejszy i mniej zestresowany. ;)

:lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 21:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Nie macie, - mości Polar szans, - nie sprowokujesz mnie......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lip 2018, 7:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Znalazła się na "czarnej liście" posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. Nowa Krajowa Rada Sądownictwa zablokowała jej awans. Warszawska sędzia Marta Kożuchowska-Warywoda w rozmowie z TVN24 powiedziała, że stworzenie listy sędziów "niewygodnych dla polityków" jest "sytuacją bez precedensu". W czwartek Krajowa Rada Sądownictwa dyskutowała nad awansem sędzi warszawskiego sądu rejonowego Marty Kożuchowskiej-Warywody do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Pawłowicz, która jest członkiem nowej KRS,stwierdziła, że sędzia jest "na liście osób, które jeździły do Brukseli nadawać na Polskę".



https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 53781.html


Rzeczywiście mamy przypadek wyjątkowy. I dowód na to, że nasze sądy są ugniatane do pisowskiej masy posłusznego parobka. Jest sędzia, która miała chęci zasiąść w Naczelnym Sądzie Administracyjnym. Wg nowych zasad, nowej panującej nam władzy. Z twarzy widać, że to osoba stosunkowo młoda, a więc nie uwikłana w spadki po dziadku komuchu. I co się stało? Zablokowała ten awans nasza pani Krysia, dzielna gladiatorka walki z wiatrakami lewactwa. Don Kichot w spódnicy, bez rumaka między nogami. Zanotowała sobie ona sędzię w swoim czarnym notesiku. Podobno pani Kożuchowska-Warywoda to skarżepyta. Skąd pani Krysia ma takie informacje? Czyżby weszła w posiadanie biletu lotniczego pani sędzi? Nie wiadomo. A może to bilet lotu do fryzjera? Ale zostawmy to. Jest notatka? Jest. Cóż tam profesjonalizm, biegłość prawnicza liczy się posłuszeństwo wobec partii i wodza. Niestety pani sędzia naraziła się i trafiła na widelec pani Krysi. A ona z reguły nie wybacza.

Chciałoby się skomentować to wydarzenie dosadniej. Użyć kilku słów z zasobu, bo zwykłe pierdolenie nie oddaje atmosfery tego wydarzenia, ale niestety muszę się powstrzymać ze względu na wrażliwość niewinnej duszy pewnego usera, który mógłby tym razem pierdolnąć w kalendarz. Niech sobie żyje i kołacze się dalej z problemem własnej ciążącej mu egzystencji. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2018, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Atak na Koreankę w centrum Wrocławia

32-letni mężczyzna uderzył w twarz 37-letnią kobietą z Korei Południowej oraz zwyzywał ją od "pier....nego Chińczyka". Całe zajście miało miejsce na wrocławskim Rynku, gdzie można spotkać turystów z całego świata. Po pościgu napastnik został zatrzymany przez strażników. Usłyszał już prokuratorski zarzut. Grozi mu do pięciu lat więzienia.


https://wroclaw.onet.pl/atak-na-koreank ... ia/sxe13sg

Właśnie - Do kurwy nędzy co się w tej Polsce dzieje, żeby takie "Chińczyki" denerwowali swoim wyglądem "dobrych" Polaków i "patriotów". Ot kultura! Powinni chodzić w maskach - taką mam propozycję.


Na Polaków można liczyć, że zawsze znajdzie się wśród nas jakiś wsiok, który podnosi rangę naszej "przyjaźni" z narodami. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2018, 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Jakiś czas temu, przyznaję ze wstrętem, wypowiedziałem się o pewnej intelektualistce, nie miałem racji, to wyjątkowa osoba.

https://www.facebook.com/story.php?stor ... 2329372351


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2018, 21:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Każdy sposób jest dobry na pozbycie się pisiorów.
Niestety, nie wierzę w skuteczność laleczek voodoo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2018, 21:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wszędzie szambo

https://www.wprost.pl/kraj/10141202/zak ... anska.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2018, 17:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Marta Kaczyńska, po dwunastu latach oczekiwania, wreszcie uzyskała wyrok Sądu Metropolitalnego, uznający za nieważne jej zawarty z Piotrem Smuniewskim ślub kościelny. Nie wiadomo, na który z tytułów nieważności powołała się bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że można wybierać między chorobą psychiczną, nieskonsumowaniem małżeństwa a "przymusem lub ciężką bojaźnią".

Wiadomo za to, że w międzyczasie Marta udowodniła na drodze sądowej, że jej pierwszy mąż nie jest biologicznym ojcem jej najstarszej córki, dzięki czemu cała Polska dowiedziała się o jej romansie na boku oraz wieloletnim okłamywaniu męża.

To dość kłopotliwe sprawy w przypadku osoby, która chętnie kreuje się na autorytet moralny i próbuje nakazywać ludziom, jak mają żyć.

Uzyskanie orzeczenia nieważności ślubu Kaczyńska uczciła zajściem w trzecią ciążę z kolejnym mężczyzną.

Jej wybrankiem jest bogaty biznesmen, rozwodnik z trójką dzieci. Wprawdzie początkowo miał drobne kłopoty z wiernością, ale podobno to już przeszłość i postanowili z Martą do tego nie wracać.

Kaczyńskiej zależy na tym, by wszystko odbyło się zgodnie z tradycją, więc kolejny ślub kościelny chce zawrzeć jeszcze przed narodzinami dziecka. W takim razie musi to nastąpić niebawem, bo Marta ma już naprawdę spory brzuch...


https://www.pudelek.pl/artykul/133175/k ... d_porodem/

Z ciekawości pytam aby mi ktoś wyjaśnił o co tu kurwa chodzi. Tylko tyle żeby wiedzieć, bo sprawa wg mnie jest ciemna.

Tak w ogóle dla mnie może iść do klasztoru.

Niech jednak nie poucza polskich kobiet jak mają żyć po chrześcijańsku.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2018, 17:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Pewnie ma zajoba, jak jej wuj-chuj.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lip 2018, 17:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Normalna kurew. :lol:
Musi być jednak sielnie inteligentna i interesująca, bo na jej facjatę tak by nie biegli biegle. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group