forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 19:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2017, 20:22 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Małpa, ić weś coś na umys, rewelacje z info?
Co za durna gąbka pisowskich rewelacji ściebie.
Aż mnie zatkneno z podziwienia dla twej naiwności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2017, 20:25 
Pani Mae, a czemu Pani tak opierdala Pana Penetratoragladiatora?


Na górę
  
 
Post: 25 cze 2017, 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Intelektualna i mentalna rozwielitka, kandydatka Millera i psiapsółka Miriam Shaded - Madzia Ogórek wydaliła z siebie tekst na temat bandyckiego napadu w Radomiu:

Obrazek

Dwóch bandytów juz zidentyfikowano, pozostali to kwestia czasu nawet nie zakrywali twarzy pewnie po to żeby Płaszczakowi było łatwiej przesłać gratulacje.

Cytuj:
Magdalena Ogórek popiera przemoc polityczną, a my rozpoznajemy jednego z napastników. Jest nim Patryk Przyjemski związany w przeszłości z ONR, NOP oraz stowarzyszeniem Narodowy Radom. Na akcję przeciwko KOD założył czapkę z symbolami Polski Walczącej oraz Miecza i Młota - symbolu strasseryzmu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Strasseryzm
Założył też koszulkę w barwach Blood & Honour. Bardzo ciekawi ludzie stają się zbrojnym ramieniem Prawo i Sprawiedliwość w walce z Komitet Obrony Demokracji...


Cytuj:
Myślę, że jednak trzeba pomóc policji w sprawie wczorajszego napadu na manifestację KOD w Radomiu - żeby minister Mariusz Błaszczak występując za rok w mediach nie musiał tłumaczyć, że zrobiono wszystko by ustalić sprawców, ale niestety - nie udało się, więc pozostaje sprawę umorzyć.
A WIĘC "NAJWIĘKSZY BOHATER" WCZORAJSZEJ NAPAŚCI: "SIWY" NIEWIADOMSKI.
Jak się okazuje - na gościnnych występach. Zaraz po akcji zmienił dane na swoim koncie na FB i myślał, że będzie anonimowy. Ale parę kliknięć i znajdujemy jego konto (https://www.facebook.com/oskar.gustaw), a po paru kolejnych kliknięciach archiwalne materiały z tego konta. Na którym szerował m.in. informacje o Marszu Niepodległości i manifestacji Młodzieży Wszechpolskiej "przeciwko dalszej islamizacji Europy".
Najciekawsze jest jednak zdjęcie z XLVII LO w Warszawie - rok szkolny 2014/15. Informacja w opisie na FB głosi, że to klasa I F. A więc "bohater", który kopał jednego z uczestników manifestacji KOD właśnie powinien zacząć wakacje po trzeciej klasie liceum! Maturzysta...

Aktualizacja: nasz "bohater" właśnie usunął konto z FB.

Foto z Radomia: Filip Błażejowski

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2017, 20:37 
ja tam nic nie mam do kodziarzy, ale zdarza mię się posłuchać i zobaczyć co to bagno wyprawia...


Na górę
  
 
Post: 25 cze 2017, 20:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Za chwile okaże się, że któś się wkradł na konto. W każdym razie do rozumu już - to pewne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2017, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
ja tam nic nie mam do kodziarzy, ale zdarza mię się posłuchać i zobaczyć co to bagno wyprawia...


Jestem ciekawy co takie - złego - przypuszczam. Chcę się do KODu zapisać i być może będzie to dla mnie ostrzeżenie. Biją, kopią, a może kradną batoniki w markecie? A może niosą transparenty z napisem "Kaczyński będziesz siedział". Albo, co byłoby najgorsze "Kaczyńskie odejdź stąd", a może tak obelżywe "Zostaw Polskę i zajmij się kotem"?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2017, 20:51 
ja tylko czasem oglądam ich występy w tefałenach, ty nie?


Na górę
  
 
Post: 25 cze 2017, 20:51 
Boruch pisze:
Chcę się do KODu zapisać


I to jest właściwe miejsce dla Pana i każdego socjaldemokraty.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 cze 2017, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Intelektualna i mentalna rozwielitka, kandydatka Millera i psiapsółka Miriam Shaded - Madzia Ogórek wydaliła z siebie tekst na temat bandyckiego napadu w Radomiu:

Obrazek



:lol: ))))))))))))))))...................................

Znowu kłamiesz mitomanko. 8-)
Można odnieść wrażenie to to jest twój styl życia.

Magdalena Ogórek na i o Zlocie Prawych, zakłamany prostaku, ale w Chojnicach na południowym krańcu województwa pomorskiego.
Obrazek

Jesteś żałosnym tworem :mrgreen: przestaje mnie dziwić dlaczego jesteś tu guru dla kilku zacnych intelektualistów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2017, 21:05 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
korbaczeska pisze:
Intelektualna i mentalna rozwielitka, kandydatka Millera i psiapsółka Miriam Shaded - Madzia Ogórek wydaliła z siebie tekst na temat bandyckiego napadu w Radomiu:

Obrazek

Dwóch bandytów juz zidentyfikowano, pozostali to kwestia czasu nawet nie zakrywali twarzy pewnie po to żeby Płaszczakowi było łatwiej przesłać gratulacje.

Cytuj:
Magdalena Ogórek popiera przemoc polityczną, a my rozpoznajemy jednego z napastników. Jest nim Patryk Przyjemski związany w przeszłości z ONR, NOP oraz stowarzyszeniem Narodowy Radom. Na akcję przeciwko KOD założył czapkę z symbolami Polski Walczącej oraz Miecza i Młota - symbolu strasseryzmu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Strasseryzm
Założył też koszulkę w barwach Blood & Honour. Bardzo ciekawi ludzie stają się zbrojnym ramieniem Prawo i Sprawiedliwość w walce z Komitet Obrony Demokracji...


Cytuj:
Myślę, że jednak trzeba pomóc policji w sprawie wczorajszego napadu na manifestację KOD w Radomiu - żeby minister Mariusz Błaszczak występując za rok w mediach nie musiał tłumaczyć, że zrobiono wszystko by ustalić sprawców, ale niestety - nie udało się, więc pozostaje sprawę umorzyć.
A WIĘC "NAJWIĘKSZY BOHATER" WCZORAJSZEJ NAPAŚCI: "SIWY" NIEWIADOMSKI.
Jak się okazuje - na gościnnych występach. Zaraz po akcji zmienił dane na swoim koncie na FB i myślał, że będzie anonimowy. Ale parę kliknięć i znajdujemy jego konto (https://www.facebook.com/oskar.gustaw), a po paru kolejnych kliknięciach archiwalne materiały z tego konta. Na którym szerował m.in. informacje o Marszu Niepodległości i manifestacji Młodzieży Wszechpolskiej "przeciwko dalszej islamizacji Europy".
Najciekawsze jest jednak zdjęcie z XLVII LO w Warszawie - rok szkolny 2014/15. Informacja w opisie na FB głosi, że to klasa I F. A więc "bohater", który kopał jednego z uczestników manifestacji KOD właśnie powinien zacząć wakacje po trzeciej klasie liceum! Maturzysta...

Aktualizacja: nasz "bohater" właśnie usunął konto z FB.

Foto z Radomia: Filip Błażejowski

Korba co sie z Toba dzieje ,ze tak ordynarnie przekrecasz fakty???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: redaktor1966 i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group