forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2017, 10:59 
Boruch pisze:
Rośliny to mądre, jeżeli tak można powiedzieć, istoty.
I nie przejmuj się Pan ludźmi, którzy przechodząc obok pukać będą się w czoło, będą się z Pana śmiać, że gada Pan sam do siebie. Może Pan śmiało uznać, że wkroczył Pan na wyższą formę rozwoju ludzkiego umysłu. Niech Pan wtedy im powie. Ludzie nie wiecie co tracicie. I wtedy ich zatka.


To jeszcze mało Panu mojego gadania tu na forum do roślin? Mam jeszcze więcej tu gadać z roślinami, aby zatkało tych nielicznych, co wytykają mnie już palcami za to moje gadanie z Wami roślinami.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 11:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
barycki pisze:
Boruch pisze:
Rośliny to mądre, jeżeli tak można powiedzieć, istoty.
I nie przejmuj się Pan ludźmi, którzy przechodząc obok pukać będą się w czoło, będą się z Pana śmiać, że gada Pan sam do siebie. Może Pan śmiało uznać, że wkroczył Pan na wyższą formę rozwoju ludzkiego umysłu. Niech Pan wtedy im powie. Ludzie nie wiecie co tracicie. I wtedy ich zatka.


To jeszcze mało Panu mojego gadania tu na forum do roślin? Mam jeszcze więcej tu gadać z roślinami, aby zatkało tych nielicznych, co wytykają mnie już palcami za to moje gadanie z Wami roślinami.

Adam Barycki


Proszę Pana, Pańskie gadanie jest tak potrzebne jak światło słoneczne roślince. Gadaj, Pan, gadaj Pan, więcej i więcej więcej. Bez tych promieni co Pan je wysyłasz życia dla nas tu nie masz :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 11:24 
Boruch pisze:
Bez tych promieni co Pan je wysyłasz życia dla nas tu nie masz


Wiem.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 26 cze 2017, 11:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To dobrze, bo można odnieść wrażenie, że chcesz pan dalej świeci tak od niechcenia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 11:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
korbaczeska pisze:
To sa pożyteczni idioci Boruchu, spełniają swoją rolę, robią to czego władza nie może chociaż mam wrażenie że niejednego prawicowca w sejmie ręka świerzbi żeby komuś przywalić. :lol:


Niech Pani nie gada z Boruchem. On rozmawia z Pani żarciem o polityce. I jeżeli przyjmie pani jego pogląd na świat to pozostanie Pani jeść kamienie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
To sa pożyteczni idioci Boruchu, spełniają swoją rolę, robią to czego władza nie może chociaż mam wrażenie że niejednego prawicowca w sejmie ręka świerzbi żeby komuś przywalić. :lol:

A wracając do podstaw twojego mitomańskiego bełkotu.
Bronto pisze:
korbaczeska pisze:
Mauser pisz proszę konkretnie co według ciebie przekręciłam

A co można jeszcze napisać prościej mitomanko. 8-)
Kłamiesz, kolejny raz, tym razem na temat Magdaleny Ogórek.


Może byś teraz publicznie przeprosiła Panią Ogórek za publiczne szkalowanie jej osoby, czy może w twoim prostym świecie to nie jest praktykowane? 8-)
A może zrobić za ciebie mitomanko, ze wskazaniem twojej mitomańskiej twórczości na forum?
Być może doceni twoją nietuzinkową prawdomówność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
korbaczeska pisze:
To sa pożyteczni idioci Boruchu, spełniają swoją rolę, robią to czego władza nie może chociaż mam wrażenie że niejednego prawicowca w sejmie ręka świerzbi żeby komuś przywalić. :lol:


Niech Pani nie gada z Boruchem. On rozmawia z Pani żarciem o polityce. I jeżeli przyjmie pani jego pogląd na świat to pozostanie Pani jeść kamienie.



Spokojnie jeszcze jest fasolka od agronoma i świnie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Mazurek o ataku w Radomiu: to nie powinno mieć miejsca, ale ich rozumiem
- Dopóki żyjemy, to mamy emocje. I te emocje dały swój upust w Radomiu - oceniła rzeczniczka PiS, komentując sobotnie uliczne starcie działaczy Młodzieży Wszechpolskiej z sympatykami KOD. - Każda akcja wywołuje reakcję - stwierdziła Beata Mazurek, podkreślając, że zwolennicy PiS są atakowani w czasie obchodów miesięcznic katastrofy smoleńskiej.



https://wiadomosci.wp.pl/mazurek-o-atak ... 665590913a)

Czyli co? Mogę liczyć na zrozumienie, kiedy pod wpływem emocji, które buzują we mnie, kiedy widzę pana prezesa, wyjebie mu w ryja i spierdoli się z drabinki? Czy zrozumienie działa tylko w jedną stronę? Muszę to wiedzieć żeby działając nie naruszyć czasem granic „zrozumienia” PiSu.

Poza tym dopatruje się tu podejrzeń, że akcja ta była właśnie odwetem za kontrmanifestacje „Obywateli RP” w trakcie miesięcznic.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dokładnie takie oświadczenie wydała Młodzież Weszpolska - zostali zaatakowani i musieli sie , niestety, bronić.

Sytuacja szybko sie rozwija odkąd PiS zmienia świat na dobre, jesteśmy juz na poziomie przemocy fizycznej.

Obrazek

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2017, 17:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Dokładnie takie oświadczenie

A wracając do twoich kłamstw na forum.
Bronto pisze:
korbaczeska pisze:
Mauser pisz proszę konkretnie co według ciebie przekręciłam

A co można jeszcze napisać prościej mitomanko. 8-)
Kłamiesz, kolejny raz, tym razem na temat Magdaleny Ogórek.


Może byś teraz publicznie przeprosiła Panią Ogórek za publiczne szkalowanie jej osoby, czy może w twoim prostym świecie to nie jest praktykowane? 8-)
A może zrobić za ciebie mitomanko, ze wskazaniem twojej mitomańskiej twórczości na forum?
Być może doceni twoją nietuzinkową prawdomówność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group