forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:24

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 gru 2018, 19:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nikt Panu nie broni. Ja tam przychodźcy czy jak go tam zwał w domu nie chcę. To przesada. Ale jak chce jeden z drugim obok mnie mieszkać, pracować i zgodnie żyć, to co ja mam być przeciw. Niech sobie swoją kulturę uprawia, modli się na dywaniku, co mnie tam. Ale jak chuligan jaki to won.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2018, 19:12 
Boruch pisze:
Niech sobie swoją kulturę uprawia, modli się na dywaniku, co mnie tam.
Ale jak chuligan jaki to won.


Czyli jesteś Pan przeciw tzw. uchodźcom, bo ich "kultura" jest taka, że obraża ją Pańska.
Jak się który obok wprowadzi, będziesz Pan zmuszony porzucić grillowanie świniny, a Pana
wnuczki będą musiały we workach kartoflanych chadzać i z torbą z Biedronki na twarzy. Panu
zaś wolno będzie pięć razy dziennie słuchać jak muezin mordę drze, zaś pies Pański nawet
nie zaszczeka, bo on istnieniem swym obraża "kulturę" nowego sąsiada. Takie są realia.


Na górę
  
 
Post: 27 gru 2018, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Żebyś Pan z dowcipem nie ujął tematu to bym Pana znielubił. Ja nic takiego nie napisałem, a Pan nadinterprettutetujesz. O!

Ja nie patrzę na inne kultury z obrzydzeniem, ani mnie one nie przeszkudzają. Torerancyjny ze mnie człek. Jak Pan to ujął gdzieś wyżej - taki "tęczowy". Tak się wychowałem na kulturze co Che nosiła na piersi, która bliską mi była, zanikła gdzieś niestety a wiele dobrego wniosła dla człowieka. Mówili wtedy, że my tylko rozpustę siejemy. Ale to tylko część prawdy była. Nie potrafię rozumieć inaczej życia i świata.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2018, 11:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2018, 14:48 
Cytuj:
Chcąc niechcąc nasz kraj staje się buforem dla Europy Zachodniej goszcząc falę z Ukrainy.
Już niedługo Panie Kowalew, już niedługo..Jeszcze za nimi zatęsknimy.


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2018, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mam tylko wątpliwości czy oni zatęsknią za nami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2018, 15:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Wątpię.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2018, 15:56 
I tu można polemizować.
Są tacy, którzy uczciwie pracują, wykorzystywani przez pracodawców, ale są i tacy, z podrobionymi papierami, zalewający pałę i szukający chuja do dupy.
Ostatnio w 5 się lali i to nie było zwykłe, wiejskie mordobicie. A lali się, bo jeden mało nie wypchnął dziewuchy na dyskotece przez okno, bo ta paliła papierosa.
U Niemca nie będą mieli dużo lepiej, jedynie kasa większa, ale i życie droższe.


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2018, 16:26 
No, jakby ją wypchnął to by się nie lali. Przyczyna konfliktu by znikła. Ja też nie lubię jak ktoś pali papierosy blisko mnie. :)


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2018, 16:29 
Dwie Ukrainki pracują w naszym biurze, jedna sprząta okazjonalnie u nas tak dwa razy w miesiącu, miłe dziewczyny. W budynku, gdzie jest nasze biuro jest duże przedsiębiorstwo Maritim i tam przy statkach dopiero ich jest dużo. Taki prol to cienko pierdzi przy tym co oni potrafią spawać i jak. Sam własciciel opowiadał, ze jak ich Niemcy zabiorą to w polsce nie znajdzie ludzi, bo paproki. :)
Aha, i płaci średnio po 1500 euro. Pytałem spawaczy.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group