forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 3:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2018, 6:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jest taka partia Razem, ale zaraz napiszecie, że to szczyle i Żyd jej szefem :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 6:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Tyle, że własnie Zandbergowi (Żydowi) jakoś PRL, a co za tym idzie ludzie z PRL-u (jeszcze żyjący) są mu nie za bardzo w smak . A tych młodych lewicowców to nawet w LSD nie widno i nie słyszno. Lewica po prostu wyszczelała się z liderów którzy zaczynali jeszcze w PZPR , lub ZSMP. Czy ktoś dziś słyszy o jakiejś lewicowej organizacji młodzieżowej ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 7:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:
Przyznam, że wtedy byłem zajęty swoimi sprawami - niestety. Co nie znaczy, że teraz musi być podobnie. Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że byłem w większości. Czym chwalić się nie ma co, ale niestety człowiek błędy popełnia.


A ja jestem człek nieskomplikowany i takoż żyję. Gdy raz zaproszony przeze mnie do domu gość, ukradnie mi sztućce
i nasika do szafy, drugiej szansy mu nie daję. SLD to identyczni sprzedawczykowie jak POPiSuary. Sam fakt naklejenia
sobie etykietki "Lewica", nie robi z nich lewicowców. To wszak SLD obmacywał się pokątnie z oligarchami z BCC, że o
aferach: Starachowickiej, Orlen i innych nie wspomnę. Zamówić Panu czapkę z napisem "Lewica"? Staniesz Pan w szranki. ;)

PS
Pamiętasz Pan Millera, osobiście i na poduszkach niosącego prałacinie Jankowskiemu koncesję na kopalnię bursztynu?
Rydzyk dopiero zaczynał, ale dzisiaj byłby pierwszym, któremu pokłoniłby się Czarzasty z kliką. Pan pamiętasz, kto
popierał żądania Rydzola o dostęp do satelity za darmochę?


Wszystko to prawda Panie WLR ale obawiam się, że tak naprawdę nie ma Pan pomysłu. Bo tyle tu dyskutujemy a Pan i inni tylko wylewają swoje żale i krytykują lewicę czyli piszą to co wszyscy wiemy. Ja wolę jechać a nie iść. Nawet takim gruchotem jak lewica, ale jechać.


I dziwna sprawa, jacy to konsekwentni jesteśmy wobec tego jaka niedoskonała jest lewica. Nie oddamy ani guzika (czyli nie poprzemy)! Obyśmy i w innych sprawach tacy byli, to dziś nie mielibyśmy takich zasrańców u władzy jak PiS, psychopatów w rodzaju Macierewicza, Ziobro, Godek, przywództwa kleszego nad nimi i takich szulerów na salonach jak Schetyna, Petru, Kosiniak o jołopie Kukizie nie wspomnę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 7:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
wa ma pisze:
Tyle, że własnie Zandbergowi (Żydowi) jakoś PRL, a co za tym idzie ludzie z PRL-u (jeszcze żyjący) są mu nie za bardzo w smak . A tych młodych lewicowców to nawet w LSD nie widno i nie słyszno. Lewica po prostu wyszczelała się z liderów którzy zaczynali jeszcze w PZPR , lub ZSMP. Czy ktoś dziś słyszy o jakiejś lewicowej organizacji młodzieżowej ?

Której partii są "w smak"? LSD, która jednocześnie obciąga każdemu klesze gdy tylko któryś wystawi kutasa z pod sutanny?

Idźcie i głosujcie na kogo chcecie. Nic się nie zmieni.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 7:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Uważasz, że nic nierobienie jest lepszym wyjściem? Przecież ta psychiatria PiSdzielska tylko na to czeka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 7:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Gdzie napisałem o nic nie robieniu?


Pomyślcie...

Obojętne na kogo zaglosujecie i tak nic się nie zmieni. Pozamieniają się stołkami i dalej będą was okradać jak dotąd. Przeczytajcie program Razem. W wyborach nie wygrają od razu tak by tworzyć rząd, ale ich mocna reprezentacja w Sejmie pozwoli na kontrolę złodziei z PO, PiS i te sprzedajne kurwy z PSL. Że mamy lewicowe SLD i na kiego chuja jeszcze jedna lewicowa partia? Ano jeśli ktoś uważa SLD za lewicę to jest tępy Ogórek i niech go dalej ruchają Millery i Czarzaste.


Jeszcze raz :arrow: Przeczytajcie program partii Razem :!:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 7:55 
Czytałem. Tylko się zastanawiam co z niego zostanie wdrożone po ew. wejściu do parlamentu.Wszak zawsze się wtedy zmienia optyka. Zakolegują się? Jak myslisz. Jak znam zycie chwycą przyczółek i będą go jak lwy bronić robiąc ruchy pozorne. Stare koterie zjedzą ich wysrają, a oni się nawet nie zorientują, że byli przeżuwani.


Na górę
  
 
Post: 16 maja 2018, 8:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Program to jedno a to co w rzeczywistości się robi to insza inszość, jak powiedział Sofronow. Jak na razie Razem ma niewielkie poparcie, które chyba od samego początku istnienia tej formacji niewiele się zmienia - grubo poniżej progu. Tak więc jak widać oni też mają ten sam problem co większość partii aby przekonać do siebie Polaków. Jakoś nie bardzo ufam temu rudemu chujowi Zandbergowi. Poza tym partia ma dziwną strukturę gdzie nie ma określonego konkretnego lidera. Nazwiska członków zarządu prócz Zandberga niewiele mi mówią. Co to za ludzie, skąd się wzięli?

SLD i Ogórek to czas zamierzchły. Nie ma co do tego wracać, bo to głupi pomysł Millera. Dziś Miller poszedł w odstawkę. Od czasu do czasu pojawia się w TV jako lewicowy autorytet tak jak Kwaśniewski. Cóż, tym panom już dziękujemy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 8:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Mamy problem z wyborem? Mamy. Mówicie, że na wewnętrzne poletko polityczne liczyć nie można, lewica w pizdu, reszta to patalogia. No więc co robić? Niech kurdwa kto mądry poradzi?

Przed stuleciem Polska mogła liczyć na autorytety zewnętrzne. Przybył na kasztance Piłsudski i pozbierał całe rozjebane barachło, pociągiem przyjechał Paderewski. A dziś na kogo kurdwa możemy liczyć? Na Tuska ktoś powie. Może to da jakieś przewartościowanie. A i on sam może czegoś się w tej Brukseli też nauczył. Nie tylko klękania przed katabasem. Zobaczymy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 8:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Do Oldera

Nic nie zostanie wdrożone, bo do tego potrzebna jest realna władza (vide PiS).
Razem w parlamencie według mnie oznacza, że pojebane pomysły rządzących
wtedy (obojętne z której kliki) będą torpedowane oraz wszystkie próby przekrętów
nagłośnione. Ważne by nikt nie miał większości parlamentarnej / konstytucyjnej.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group