forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 cze 2017, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Szary : Nie dzięki arabom dziś nie grzebię w gnoju, jak piszesz, tylko dzięki Europejskiej cywilizacji, która
w trudzie i znoju właśnie mnie, Europejczyka z gnoju podniosła do rangi Obywatela Europy.


Do rangi jakiej takiej podniósł Europę i połowę Świata Marksizm, wyrosły na gruncie cywilizacji Europejskiej, zresztą zapewne sam Pan wiesz.
Pan Barycki jest świetnym dydaktykiem, gdyby kto miał kłopot ze zrozumieniem być może starczy mu cierpliwości by jeszcze raz naświetlić temat upodmiotowionej polityczne czerni, która jest właśnie ponownie wdeptywana w ziemię tak by niewolnikami uczynić potomków byłych niewolników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 12:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
korbaczeska pisze:
Cytuj:
Szary : Nie dzięki arabom dziś nie grzebię w gnoju, jak piszesz, tylko dzięki Europejskiej cywilizacji, która w
trudzie i znoju właśnie mnie, Europejczyka z gnoju podniosła do rangi Obywatela Europy.

Tak jest, pokazał ci Warneńczyk jak zwyciężać masz. :lol: :lol:

Boruch - do kogo ty to wszystko piszesz, przeciez ten mitomański trol jest nieprzemakalny :mrgreen:

Ponownie apeluję, może coś w temacie, merytorycznie, tak od siebie byś chociaż raz napisała,
korbaczeska. Jakiś sonecik, fraszkę, cokolwiek. :P

kum pisze:
Czy pan Brevig jest norweskim prawakiem czy swirem lewakiem?
A Norwegia jest wylegarnia terrorystow?

Breivik swoim heroicznym czynem wybił dziurę w dziedzicznym, pokoleniowym przejmowaniu
władzy przez liberałów. Dał szansę norwegom na zmianę. Jest też bohaterem Europy. To on
pierwszy pokazał, że liberalne lewactwo, feminizm, LGBT und BDSM nie jest nieśmiertelne, kumie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... zacji-lgbt

Poszli chłopcy się zabawić i przedstawili argumenty. Kolejny torcik - tym razem dla homofobów i humanistów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lut 2016, 20:08
Posty: 1194
Lokalizacja: Szczecin
Boruchu, druhu ty ciapatych, w jednym zdaniu zesatwiłeś homofobów i humanistów. Zrównałeś ich. Się wstydź.
A ja w jednym zdaniu użyłem aż 3 słów z samymh. He.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 14:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przepraszam, a o co dla Ciebie idzie, bo nie wiem? Chyba, że uważasz, iż dobrze młodzież zrobiła, że "pedałom" wpierdoliła.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 14:47 
Jakim, kurwa, pedałom, dla pederastów nie ma gorszej zarazy od tej spedalonej hołotny lewackiej, której lewackie kurewstwo przynosi pederastom więcej społecznej szkody od najgorszych homofobów, przesiąknięty zidiociałym lewactwem, kretynie.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2017, 15:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
szary pisze:
korbaczeska pisze:
Cytuj:
Szary : Nie dzięki arabom dziś nie grzebię w gnoju, jak piszesz, tylko dzięki Europejskiej cywilizacji, która w
trudzie i znoju właśnie mnie, Europejczyka z gnoju podniosła do rangi Obywatela Europy.

Tak jest, pokazał ci Warneńczyk jak zwyciężać masz. :lol: :lol:

Boruch - do kogo ty to wszystko piszesz, przeciez ten mitomański trol jest nieprzemakalny :mrgreen:

Ponownie apeluję, może coś w temacie, merytorycznie, tak od siebie byś chociaż raz napisała,
korbaczeska. Jakiś sonecik, fraszkę, cokolwiek. :P

kum pisze:
Czy pan Brevig jest norweskim prawakiem czy swirem lewakiem?
A Norwegia jest wylegarnia terrorystow?

Breivik swoim heroicznym czynem wybił dziurę w dziedzicznym, pokoleniowym przejmowaniu
władzy przez liberałów. Dał szansę norwegom na zmianę. Jest też bohaterem Europy. To on
pierwszy pokazał, że liberalne lewactwo, feminizm, LGBT und BDSM nie jest nieśmiertelne, kumie.



Te, szary, a jakich cyfr używasz na codzień? :lol:

Ponieważ jesteś trolem to nie masz świadomości, ze publiczne pochwalanie zbrodni takiej jakiej dokonał Breivik jest w Polsce karalne zgodnie z artykułem 126aKK.
A to właśnie teraz zrobiłeś, tempy młotku. Nie pierwszy raz, zresztą.
Byc moze teraz wystawiasz łeb i czujes sie pewnie bo przy korycie siedzą nacjonalistyczne świnie z prokuratorem Zero, ale to nie będzie trwać wiecznie a wtedy nawet tempy kolec sie na ciebie wypnie. :lol:
To tyle merytorycznego w temacie dla ciebie.
Jak mi sie zechce to moze napisze jakis panegiryk lub satyrę - osiągnięcia kultury arabskiej.

PS. To naprawde jest za łatwe, podeslijcie tu jakiegoś bardziej rozgarniętego trola :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 15:37 
A ja, Pani Korbaczeska, mogę dać Pani w mordę? Co z tego, że przez 300 lat Arabowie rozwijali cywilizację europejską, skoro zdziczeli, jako i dzisiaj dziczeje wraz z Panią humanistyczna Europa cuchnąca odorem zgnilizny humanistycznej, a Pani, jako onegdaj dziczejący Arabowi, podskakuje z radości, że cuchnie zgnilizną.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 10 cze 2017, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
barycki pisze:
A ja, Pani Korbaczeska, mogę dać Pani w mordę? Co z tego, że przez 300 lat Arabowie rozwijali cywilizację europejską, skoro zdziczeli, jako i dzisiaj dziczeje wraz z Panią humanistyczna Europa cuchnąca odorem zgnilizny humanistycznej, a Pani, jako onegdaj dziczejący Arabowi, podskakuje z radości, że cuchnie zgnilizną.

Adam Barycki


Widze, ze i ten stary kutas prosi sie o kopa w dupę.
Otóż cywilizację półwyspu arabskiego oraz europejską pociągnęły w dół i wstecz ciemne lata jakie nastały pod panowaniem zorganizowanej mafii religii chrześcijańskiej i islamu. Wszystko, co przez wieki było owocem myśli naukowej zostało zniszczone lub uwstecznione przez zorganizowane sekty religijne w wiekach średnich. Robią to zresztą do tej pory. To jest ta zgnilizna i rak co toczy społeczności, narody, kraje a ty barycki jestes tego raka zdziczałym przerzutem na tutejsze forum.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 cze 2017, 18:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Czesia, jebnij mu z cyca! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group