forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 16:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 gru 2018, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
wa ma pisze:
A no właśnie, ty weźmiesz tych bardziej liberalnych, a ja tych zakapiorów po prawej przy samej ścianie, a po wrócimy do starego czyli zjednoczonej praficy . Tu mogły oba kacyki wystraszyć sie możliwości powołania do życia jakiejś super prawicowej bandy ze strony ONR i S-ka.


Kto weźmie liberalnych, bo z tych dwóch co jeden to lepszy zakapior. Nie ma różnicy. Nie wiadomo co z tym będzie, bo nawet sam Macierewicz traktuje sprawę z uśmiechem i drwiną.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2018, 18:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
wa ma pisze:
A no właśnie, ty weźmiesz tych bardziej liberalnych, a ja tych zakapiorów po prawej przy samej ścianie, a po wrócimy do starego czyli zjednoczonej praficy . Tu mogły oba kacyki wystraszyć sie możliwości powołania do życia jakiejś super prawicowej bandy ze strony ONR i S-ka.


Kto weźmie liberalnych, bo z tych dwóch co jeden to lepszy zakapior. Nie ma różnicy. Nie wiadomo co z tym będzie, bo nawet sam Macierewicz traktuje sprawę z uśmiechem i drwiną.

Panie Bor , a czego można spodziewać się po wsiowym gupku ? To u niego jest oznaką potwierdzenia prawdy, bo gdy pierdoli stwarzając wrazenie, że pierdzi na poważnie to wiadomo, że to bzdety nie warte funta kłaków presesa.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 22:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Prałat Jankowski..... :?

– Czasami zakrywał mi usta, czasami szczypał. Ocierał się członkiem, wytrysk był na brzuch, na plecy. Jak miałam szczęście i zdążyłam się przykryć ubraniem, to udawało mi się nie mieć jego nasienia na ciele, tylko na sukience. Brzydziło mnie, jak mówił: teraz ci pokażę, jak to jest od tyłu. I to jego sapanie i powtarzanie: tylko cicho bądź, cicho. Z buzi leciała mu ślina – mówi trzęsącym się głosem.

https://natemat.pl/257387,kim-jest-ksia ... Jy8CDL8TwA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 0:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dajcie se już spokój z tym zbokiem.
Pomijając już krzywdę molestowanych, jak te zasrane solidaruchy mogą patrzeć na swoje fałszywe ryje w lustrze?

Na przykład ten:
Cytuj:
Teraz na temat księdza wypowiedział się Andrzej Celiński, legenda „Solidarności”.
„Nie powinien nigdy być księdzem. Był złym człowiekiem” – napisał na Facebooku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 0:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Kuria reaguje na sprawę ks. Jankowskiego.

Cytuj:
Do gdańskiej archidiecezji jak dotąd nie zgłosił się nikt z oskarżeniem wobec księdza Henryka Jankowskiego. Taką informację przekazał Katolickiej Agencji Informacyjnej ks. Krzysztof Szerszeń, delegat ds. ochrony dzieci i młodzieży archidiecezji gdańskiej.

Zdaje się, że takie sprawy zgłasza się do prokuratury, a nie do kurwa jakiejś kurii
Cytuj:
delegat ds. ochrony dzieci i młodzieży archidiecezji gdańskiej.

Ja pierdolę, co to jest? Jakiś śmieszny żart?
Cytuj:
- Nie podejmuje się działań jedynie na podstawie artykułu prasowego, bez zgłoszenia ze strony świadków zdarzeń - mówi duchowny, cytowany przez portal Ekai.pl.

I tak w ten deseń, jak zwykle w polskim mocarstwie.
Biedziłam się nad komentarzem, ale znalazłam gotowy: :lol:
Cytuj:
Oczewiście nie podejmuje się działań na podstawie artykułu prasowego.
I tacy idioci ci AMerykanie, że na podstawie artykułu prasowego wyrzucili z posady przezydenta Nixona.
Całkiem debilny też ten Episkopat, ze na podstawie notki prasowej (nb w "Gazecie Polskiej"!!!!) wywekslował z Warszawy biskupa Wielgusa (czy jak mu tam).
A i na idiote wyszedł Morawiecki Premier, że na podstawie artykułu prasowego wyrzucił z KNFu niejakiego Chrzanowskiego Pana.
No ale Kuria Gdańska to wiadomo, najświatlejszego ma Pasterza Głodzia Sławoja, więc ma swa własne - najświatlejsze - prawa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 1:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Dajcie se już spokój z tym zbokiem.
Pomijając już krzywdę molestowanych, jak te zasrane solidaruchy mogą patrzeć na swoje fałszywe ryje w lustrze?

Na przykład ten:
Cytuj:
Teraz na temat księdza wypowiedział się Andrzej Celiński, legenda „Solidarności”.
„Nie powinien nigdy być księdzem. Był złym człowiekiem” – napisał na Facebooku.



Oto tajemnica wiary, złoto, wódka i dolary.
Mogą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Kuria reaguje na sprawę ks. Jankowskiego.

Cytuj:
Do gdańskiej archidiecezji jak dotąd nie zgłosił się nikt z oskarżeniem wobec księdza Henryka Jankowskiego. Taką informację przekazał Katolickiej Agencji Informacyjnej ks. Krzysztof Szerszeń, delegat ds. ochrony dzieci i młodzieży archidiecezji gdańskiej.

Zdaje się, że takie sprawy zgłasza się do prokuratury, a nie do kurwa jakiejś kurii
Cytuj:
delegat ds. ochrony dzieci i młodzieży archidiecezji gdańskiej.

Ja pierdolę, co to jest? Jakiś śmieszny żart?
Cytuj:
- Nie podejmuje się działań jedynie na podstawie artykułu prasowego, bez zgłoszenia ze strony świadków zdarzeń - mówi duchowny, cytowany przez portal Ekai.pl.

I tak w ten deseń, jak zwykle w polskim mocarstwie.
Biedziłam się nad komentarzem, ale znalazłam gotowy: :lol:
Cytuj:
Oczewiście nie podejmuje się działań na podstawie artykułu prasowego.
I tacy idioci ci AMerykanie, że na podstawie artykułu prasowego wyrzucili z posady przezydenta Nixona.
Całkiem debilny też ten Episkopat, ze na podstawie notki prasowej (nb w "Gazecie Polskiej"!!!!) wywekslował z Warszawy biskupa Wielgusa (czy jak mu tam).
A i na idiote wyszedł Morawiecki Premier, że na podstawie artykułu prasowego wyrzucił z KNFu niejakiego Chrzanowskiego Pana.
No ale Kuria Gdańska to wiadomo, najświatlejszego ma Pasterza Głodzia Sławoja, więc ma swa własne - najświatlejsze - prawa.



Ja tylko się dziwię dlaczego dopiero teraz ci ludzie zdecydowali się mówić. Ale dobra, można zadawać sobie pytania po co rodzice pozwalali aby dzieci łaziły do zboka na plebanie. Tak to się kończy. I obym był złym prorokiem. Otóż wydaje mi się, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Sprawca kitę odwalił. Całe to klesze towarzycho to istny gnój.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 8:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Prałat Jankowski..... :?

– Czasami zakrywał mi usta, czasami szczypał. Ocierał się członkiem, wytrysk był na brzuch, na plecy. Jak miałam szczęście i zdążyłam się przykryć ubraniem, to udawało mi się nie mieć jego nasienia na ciele, tylko na sukience. Brzydziło mnie, jak mówił: teraz ci pokażę, jak to jest od tyłu. I to jego sapanie i powtarzanie: tylko cicho bądź, cicho. Z buzi leciała mu ślina – mówi trzęsącym się głosem.

https://natemat.pl/257387,kim-jest-ksia ... Jy8CDL8TwA


Ja p......to p...... zbok! Czy ci rodzice byli ślepi i nie widzieli zmian w zachowaniu swoich dzieci? Przecież po takim czymś dziecko przeżywało traumę. To musiało być widoczne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 10 gru 2018, 8:42 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 8:35 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ty to wiesz, ja to wiem oraz parę innych osób też.
I co z tego, skoro jest w tym kraju parę milionów tłumoków, które wprawdzie też o tym słyszalo, ale nie wierzą.
Nie wierzą ( np. rodzina znanego radia ) - choć co i rusz sądy udawadniają i skazują jakiegoś wielebnego zboka na odsiadkę. Bo są dowody. Ale w wyimaginowaną bozię wierzą choć nikt jej nigdy nie widział. Co najgorsze, takich baranów jest w tym kraju 75%.
To im należy to tłumaczyć.
Tylko jak to zrobić....?! :roll:

Co natomiast w kwestii drugiego Twojego pytania:
Ci co wiedzieli i mogli coś w tej sprawie zmienić ....mieli to w dupie. A rodzice........wielu się bało cokolwiek bąknąć by się nie narazić..........np. proboszczowi i nie zostać wymienionym z nazwiska z ambony.........to taki kościelny terror. Trzymają co światlejszą część społeczeństwa za mordę rękami ich sąsiadów......... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 14:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://polityczek.pl/uncategorised/9560 ... go-pomniku
Posłuchajta Wątłego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group