forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 180  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 maja 2017, 19:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
canislupus pisze:
W dniu dzisiejszym latorośl najmłodsza sąsiada uczęszczająca do liceum w mieście stołecznym Warszawa, zaliczało egzamin maturalny z geografii . Było 36 pytań, a jedno z nich super geograficzne, pokazana była mapka z kontynentem afrykańskim i zaznaczonymi nań państwami - pytanie - w którym państwie żyje więcej chrześcijan ? Dziękuję.


Więcej? od czego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2017, 19:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
drwal sprzedal drewno za sto zlotych, ie z tego bedzie musial polozyc na tace...

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2017, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
To zadanie z drwalem jest do dupy, drwale nie handlują drewnem chyba że to złodziej albo paser.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Pantryglodytes pisze:
To zadanie z drwalem jest do dupy, drwale nie handlują drewnem chyba że to złodziej albo paser.

Oj, coś podobnego?
Złodziej to Szyszko.
Paser to Rydzyk.
Dobierz kolor kredek..
Odpowiedź : Brak,pracujemy nad doborem.
Koloryt możliwy około 2020 roku.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2017, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Żeby się Pani nie zdziwiła.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2017, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Pewien stary rybak złowił złotą rybkę.
- Spełnię twoje trzy życzenia, jeśli mnie wypuścisz - oznajmiła rybka - Co byś chciał, rybaku?
- Chciałbym być bogaty - rzecze rybak.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny-srrruuu! I rybak jest bogaty.
- Co jeszcze chciałbyś, rybaku? - pyta rybka.
- Chciałbym taką fajną, młodą kobitkę.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny- i wychodzi młoda kobitka, aż rybakowi krew w żyłach zaczęła żwawiej krążyć.
- Czego jeszcze ci potrzeba, rybaku - nalega rybka.
- Niemłody już jestem, chuć mię jeszcze ogarnia, ale w kroku coś nie drga, więc chciałbym, żeby mi jeszcze chuj zagrał na stare lata.
Zaszumiały nadrzeczne trzciny - i wyszedł Kurski z gitarą...

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2017, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
„"Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?" - takie napisy ze słowami byłego księdza Jacka Międlara mieli jego zwolennicy, którzy przyszli do sądu w stolicy. Zaczął się proces ws. mowy nienawiści - posłanka Nowoczesnej czuje się jej ofiarą.”

W sierpniu 2016 r. Międlar - który na sali sądowej zgodził się na podawanie nazwiska przez media - będąc wtedy duchownym Zgromadzenia Księży Misjonarzy umieścił na Twitterze wpis o posłance: "Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji - PAP) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?".


Dziś rozpoczął się proces w warszawskim sądzie rejonowym z pozwu posłanki Nowoczesnej Joanny Scheuring-Wielgus przeciwko byłemu księdzu.

Proces jak proces, jestem ciekawy jak sąd w tym kraju potraktuje, moim zdaniem człowieka niebezpiecznego dla społeczeństwa. Jest to przykład na to, że takie grupy jak ONR powinny zostać zdelegalizowane a ich członkowie powinni siedzieć w pierdlu.
Mnie jednak przeraziło i zasmuciło co innego. Oglądałem migawki filmowe sprzed sali sądowej i to jak zachowywał się sam oskarżony oraz jego koledzy, zwolennicy. Jak to jest, że w kraju, gdzie podobno działa prawo a siedziba sądu powinna być w sposób szczególny szanowana, gdzie powinien panować spokój, skupienie, zainteresowani, czyli świadkowie i inni biorący udział w rozprawach powinni czuć się bezpiecznie, zakłócana jest atmosfera przez bandę łysych zwyrodnialców wykrzykujących znane w narodowym slangu epitety? Gdzie są służby porządkowe, policja? Dlaczego tych ludzi wpuszcza się na teren sądów? Takie obrazki wskazują, że jest to państwo bezprawia, że za przeproszeniem każda faszystowska kurwa ma więcej praw niż spokojny obywatel? Nie dalej jak kilka dni temu podobne sytuacje miały miejsce w czasie rozprawy w sądzie najwyższym gdzie jeden ze znanych psycholi i paranoików Słomka wraz z kolesiami o podobnej do karczków proweniencji wyrywał broń policjantowi.


Podejrzewam tu celowe działanie. Takie obrazki pokazywane w TV działają na zaszargany retoryką pomówień oblicze naszych sądów.

W Dzień Dziecka pokazano Polakom na sali sejmowej podczas dziecięcych obrad parlamentów kolejnych kandydatów na Miedlarów i podobnych jemu skurwieli.

Co w tym kraju się dzieje i za czyją to sprawą? Odpowiedź jest jedna – przejrzysta. Dzieje się to za sprawą zwyrodniałej władzy PiSowskiej i jednego tylko paranoika, który rozumem pozostał w wieku, kiedy na świecie budziły się demon faszyzmu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2017, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Co w tym kraju się dzieje i za czyją to sprawą? Odpowiedź jest jedna – przejrzysta.
Dzieje się to za sprawą zwyrodniałej władzy PiSowskiej i jednego tylko paranoika,który rozumem
pozostał w wieku, kiedy na świecie budziły się demon faszyzmu.


Zapytałeś i sam odpowiedziałeś na to trudne pytanie.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2017, 19:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
zritah pisze:
Boruch pisze:
Co w tym kraju się dzieje i za czyją to sprawą? Odpowiedź jest jedna – przejrzysta.
Dzieje się to za sprawą zwyrodniałej władzy PiSowskiej i jednego tylko paranoika,który rozumem
pozostał w wieku, kiedy na świecie budziły się demon faszyzmu.


Zapytałeś i sam odpowiedziałeś na to trudne pytanie.



Liczę na to, że ktoś mnie poprawi. Podobno jestem bajkopisarzem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2017, 19:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Liczę na to, że ktoś mnie poprawi. Podobno jestem bajkopisarzem.

Domyślam się,że to nie może pozostać bez odpowiedzi.
Mam nawet ranking,kto pierwszy udowodni Ci ,że mylisz się dogłębnie. :lol:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1800 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 180  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group