forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 0:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 sty 2018, 19:01 
Te, older, ciebie nie pogięło przypadkiem?
Mnie pytasz co wolę? Helloł, a może to ja winnam zapytać czy lubisz paluszka w dupce?


Ostatnio zmieniony 29 sty 2018, 3:23 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 sty 2018, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wszędzie ten boruch, wszędzie ten boruch. Gdzie nie wejdziesz to boruch, na politbiurze, wysypisku i pierdoleniuNIE. A jak borucha brakuje to nie ma komu robić kurwa. A ićta wpizdu! Ueeeeeeeeeeeeee :mrgreen: :D :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 sty 2018, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Ой. Я тут случайно. Извините. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 sty 2018, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 17:35
Posty: 1639
Lokalizacja: Kresy pn-wsch.
Ничего, ничего Петя, я тоже. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 sty 2018, 12:36 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja toże.
To wam zaśpiewam:

https://www.youtube.com/watch?v=Om2NuFg2fs8


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 0:55 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
AGAFIA pisze:
No super, ale jak kto mi wyjedzie z Mackiewiczem, to mnie szlag nagły trafi.


Kurcze! - nie możesz precyzyjnie bo mam stracha się odzywać......?!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 10:39 
Hmmm-mrożonki stały sie tematem tabu, rodaków ogarnęła histeria i egzaltacja, otworzyli serca i portfele.
Każdego dnia giną ludzie, w pracy, w drodze do niej, też mają dzieci i nikt póżniej o nich nie myśli.
A tu wystarczy podjąć próbę wejścia na górę bez przygotowania i stajesz się bohaterem.
Nawet napisanie, że brawura nie idzie w parze z rozsądkiem, może stać się przyczynką do wirtualnego wpierdolu. Dowiesz, się również, że o ile jesteś nauczycielem, motorniczym, aptekarzem, panią z GSU, to w zasadzie przegrałeś życie.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 14:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
AGAFIA pisze:
A tu wystarczy podjąć próbę wejścia na górę bez przygotowania


:shock: :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 14:36 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Eee! - aż tak źle chyba nie jest...... :oops:

W każdym razie, ja osobiście jestem przeciwny urządzaniu tego typu histerycznych jasełek.
Wychodzę z założenia, że sporty ekstremalne pozostają jednak tylko sportami i jeśli ktoś za ich uprawianie zapłaci cenę najwyższą, - to na własne życzenie i nie ma co włosów z głowy wyrywać.
Przecież każdy zdaje sobie sprawę z ryzyka jakie podejmuje.
Owszem, jeśli istnieje jakaś szansa udzielenia pomocy w sytuacji podbramkowej, - należy jej udzielić.
Jednak jeśli by się to wiązało z ryzykiem utraty życia przez ekipę ratowników, - tylko od nich zależy, czy to ryzyko podejmą. A tych, którzy nie będąc na miejscu, - usiłują się wypowiadać, a jeszcze gorzej, - krytykować podjęte decyzje, - osobiście bym wsadził w helikopter, zawiózł w te góry , po czym wygonił w pizdu z wertolnika i niech wracają z buta do mamusi.
To samo dotyczy samotników opływających Ziemię, biorących udział w regatach Sydney - Hobart, czy nurkujących w jaskiniach.
Na marginesie i na ucho zdradzę;
Jak bym miał umierać na raka przez dwa lat w łóżku, wolę zamarznąć w górach. Jest mniej bolesne...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 15:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Hmmm-mrożonki stały sie tematem tabu, rodaków ogarnęła histeria i egzaltacja, otworzyli serca i portfele.
Każdego dnia giną ludzie, w pracy, w drodze do niej, też mają dzieci i nikt póżniej o nich nie myśli.
A tu wystarczy podjąć próbę wejścia na górę bez przygotowania i stajesz się bohaterem.
Nawet napisanie, że brawura nie idzie w parze z rozsądkiem, może stać się przyczynką do wirtualnego wpierdolu. Dowiesz, się również, że o ile jesteś nauczycielem, motorniczym, aptekarzem, panią z GSU, to w zasadzie przegrałeś życie.



Ja może inaczej to ujmę. Zgadzam się z tym, że rozpatrywanie tego co stało się z Mackiewiczem w kategoriach bohatera to przesada. Żal mi tylko tak po ludzku, że tam został na zawsze, że zapłacił najwyższą cenę. Wiedział jednak, że to co robi jest niebezpieczne. Nie odmawiałbym jednak innym nazywania tego bohaterstwem. Jak tak to czują ich sprawa, ale beze mnie.

Wg mnie bohaterami są ludzie, którzy walczą na wojnie i to na dodatek ci, którzy biją się np w obronie ojczyzny, lub w obronie słabszych, prześladowanych, okupowanych narodów. Ci są bohaterami. Ci co idą wojować bo pojebany przywódca chce poszerzenia granic nie są bohaterami.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group