forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 2:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 wrz 2016, 19:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
a co z akceptacjo i tolerancjo ? a pozatym co z praworzadnoscio? gleiche prawo dla wszystkich :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 27 wrz 2016, 20:03 
Nie akceptuję pokrak umysłowych.
O nie, nie... dopóki udawała Chrystusa, bomba. Ale przekroczyła granice, których przekraczać nawet pokrakom nie wolno, stąd urwałyśmy jej łeb. Jeśli będzie trzeba urwiemy raz kolejny. I kolejny..Bo takich jak nas trzy, nie ma ani jednej.
Póki co, pokraka trzepie się jak okoń w podbieraku, tu balony widzi, tam anoreksję, mężów osiłków, rozwodami jedzie , Mańką koty karmiącą, seksy ciuszkami, wiekiem, wyglądem, tym wszystkim, o których pojęcia nie ma. Jednym słowem-żenada.
I buty wkleja, całą masę używanych, brzydkich bucisków. Plus staniki dla facetów.
Gdzie praworządność, pytasz? Właśnie tutaj- własna głupota ją zabija.
Taka natura jest już bezlitosna, upośledy kończą w piachu tudzież ciepają się, aż się niezaciepają..
Ona się zaciepie na śmierć. I na to jej pozwalamy..w imię tolerancji właśnie.


Na górę
  
 
Post: 28 wrz 2016, 9:13 
No niestety, po każdej szaleńczej zabawie przychodzi w końcu kac. Ja wiem, że wspaniale bawiła się Pani humanizmem SLD i Ruchu Palikota, a i humanizm PO bawił Panią pysznie, ale każda zabawa kiedyś się kończy i trzeba kelnerowi zapłacić rachunek za eksmisje na bruk, za z szabrowane kamieńce z lokatorami wyrzuconymi na ulicę, za przechlane zakłady produkcyjne i za głodne dzieci, a to bardzo boli, bo cena takiej zabawy jest wysoka.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 29 wrz 2016, 6:23 
Z Panem nie będę teraz rozmawiał, Pan jeszcze nie wytrzeźwiał i dalej hula w najlepsze, pijaku.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 10:04 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
MMM pisze:
O to, to. Tak będzie. Zbyt długo dawała tu do pieca w wielu postaciach. Pępowina odcięta, temat zamknięty. A jak koledzy chcą podyskutować, to proszę uprzejmiście. Na śfinii, z pewnością się ucieszy :mrgreen:

Gocha & Co. :D Dlaczego taką biedną ...mankę (nie wiem czego, bo faktycznie wszystkiego była jekspertem humoris całusa :lol: się bybombiło w zaświaty a toleruje się indywidua, których credo zawiera się w sformułowaniu "chuj ci w pysk" lub których jedynym celem jest negatywny trolling? CZemu toleruje się forumowiczów pci obojga (albo i trojga) których jedynym przesłaniem jest niszczyć innych - i to bezkompromisowo? Tego nie rozumiem, a chciałbym.
Żółwik :D
P.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Jak ameba za witajem tęskni, to wyjebać analfabetę w ślad za nią- wszak Pan Bóg ich jednym rozumem podzielił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 14:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Przez zero się nie dzieli. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 17:33 
Cytuj:
ocha & Co. :D Dlaczego taką biedną ...mankę (nie wiem czego, bo faktycznie wszystkiego była jekspertem humoris całusa :lol: się bybombiło w zaświaty a toleruje się indywidua, których credo zawiera się w sformułowaniu "chuj ci w pysk" lub których jedynym celem jest negatywny trolling? CZemu toleruje się forumowiczów pci obojga (albo i trojga) których jedynym przesłaniem jest niszczyć innych - i to bezkompromisowo? Tego nie rozumiem, a chciałbym.
Żółwik :D
P.


Odpowiedz jest prosta. Chuj w pysku, ma jednak inny ciężar niż debilne posty psychopatki, w których zamieszcza zdjęcia babeczek z forum, czy tam komuś jedzie personaliami. Bo właśnie dlatego, została stąd wyproszona. Bardzo mnie dziwi, że jeszcze komuś przychodzi do głowy, porównywać to i owo.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:07 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
Odpowiedz jest prosta. Chuj w pysku, ma jednak inny ciężar niż debilne posty psychopatki, w których zamieszcza zdjęcia babeczek z forum, czy tam komuś jedzie personaliami. Bo właśnie dlatego, została stąd wyproszona. Bardzo mnie dziwi, że jeszcze komuś przychodzi do głowy, porównywać to i owo.

Kwestia smaku... :lol:
Mnie tam jej nie szkoda - tak się nie postępuje.
Ale i są pewne pryncypia (ja jestem starozakonny i mam pewne zasady, np. do dzisiaj całuję kobiety w dłoń) :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:14 
Kurwa..a w usta powinieneś, z zaskoku tak. Przyciągnąć do siebie i całować, oddech zabierając.. :)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group