forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:03 
Nam? A Pan co, lepszego sortu?
Pan się o mnie nie martwi, Mąż w razie w przejdzie na niemiecki kontrakt. Tyle samo go nie będzie, a kasy jakby więcej. A jeśli zbraknie, pojadę na Rzeszę, i dorobię 8 tysi miesięcznie, podcierając Szwabom dupy. To wprawdzie nie jest szczyt moich marzeń, ale czasem trzeba zacisnąć zęby.Pan o siebie się martwi..


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Mnie jest obojętne po ile masło.
Byleby krewetek nie podnieśli.

Ps. I homarów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:20 
No i czem chce mnie Prosię zaimponować? Czem? Krewetki i homary, te w Polsce sprzedawane, to odrzut. Mrożone gówno... Poza tym, trzeba być fanem, mnie to nie smakuje, ani rajcuje.Pan pojedzie do Kambodży i zupy z nenufarów spróbuje, to jest jedzonko. A i w dodaktu wątrobę leczy. Miesiąc czasu na zupce, a wątróbkę będziesz Pan miał, jak 16 latka.. ee, ale po co Panu wątroba, Pan przecież nie je.
O piciu nawet nie wspomnę.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:23 
czemu Pani nie nie czyta postów Pana Stacha?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na wigilię sobie omułki kupiłem bo tych zachwalanych ośmiorniczek ugryźć się nie da.
A zupę to mi przyrządzają z jaskółczych gniazd,ta dopiero jest zdrowotna.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:28 
w chuj nie fajne jest umieranie f chuj zdrowym być.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:41 
Nom, dużo fosforu w tych gniazdach.
Jakieś 10 lat temu, kiedy byłam równie obrzydliwie bogata co Pan, zaproszono mnie na kolacje w Amber Baltic. To taki hotelik w Międzyzdrojach, kto ma kasę, tam na lansa wpada.
Albo wpadał. Jakieś przystawki dało się przełknąć, wino ok..ale te omułki dali, albo przegrzebki na danie głowne..Prosię, jak to zobaczyłam, omal nie zwymiotowałam. Wyszłam głodna, aczkolwiek nawalona. Poszłam dosłownie 2 metry dalej, naprzeciwko hotelu i zamówiłam sobie hamburgera. W szpilkach od Louboutina i sukience za w chuj kasy.. Patrzono na mnie jak na durnia :)
W dodatku sos z hamburgera ciekł mi po brodzie hahaha...
Fajnie być nadzianym, fajnie tego ''wielkiego świata'' zakosztować. Szczególnie dla kobiety to fajne, SPA, fryzjer, super ciuchy, wszyscy skaczą wokół ciebie, czujesz się wyjątkowa.. no ale nic trwa wiecznie..cztery lata i chuj, prysło. Teraz jestem zwykłym prolem, że tak powiem. Zwykłą Kowalską, co to robi zakupy w Tesco i mieszka we wsi..Czasem tęsknie za gwiazdorzeniem, serio, ale kiedy wchodzę do tego swojego domku, koty czekają na mnie, kundel, rodzinka.. kiedy drewno wesoło trzaska w kominie, to chyba niczego więcej mi do szczęścia nie trzeba. Jebać omułki Prosiaku.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
W tajemnicy mogę Pani powiedzieć że omułki były po 4 zł za puszkę tylko żeby się ta Mae nie dowiedziała bo dla kotów wykupi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 gru 2017, 19:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Moje dzieci takiego świństwa do ust by nie wzięły.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 gru 2017, 19:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Wystawili tego kołka owiniętego flagami.
Zapowiedział, że ustawy o sądach podpisze.
Zaprawdę, prawdziwy kołek ma więcej rozumu.


Taki ktośiu wie, że mówi do tłuszczy, która wszystko łyknie. Tak więc nie ma znaczenia co tak naprawdę mówi. Bo oni cieszą się z tego, że mają 500+ i wiek emerytalny. Reszta? A co ich to obchodzi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group