forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 02 maja 2024, 13:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 paź 2015, 7:56 
się, kurwa, baranie łby dogadały, łaha haha


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 11 paź 2015, 8:06 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
hornet pisze:
się, kurwa, baranie łby dogadały, łaha haha


sam zes tryk :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2015, 11:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
evaj23 pisze:
Palec, tobie to już ktoś wypolerował :lol: i głowę i dópę i zamiennie używasz.


U niego tp jedno i to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2015, 12:06 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
evaj23 pisze:
Palec, tobie to już ktoś wypolerował :lol: i głowę i dópę i zamiennie używasz.


a to nie wiesz? jak sie od gowna gulema i tego bezmozga ladaco odgonic nie moge,
loda robiliby na okraglo. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2015, 13:11 
Panie Pułkowniku, Pan Cipa składa publicznie niemoralne propozycje, czym powoduje zgorszenie publiczne, a to jest wykroczenie, za które winien ponieść karę. Proszę nakazać Panu Cipie, aby pierwsze trzy złowione ryby nie wypuszczał z powrotem do wody, a zabił je i zjadł.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 11 paź 2015, 14:37 
Offline

Rejestracja: 06 wrz 2014, 20:04
Posty: 340
obuz pisze:
bielinek kapusciany pisze:
obuz pisze:
Zapewne niewiele wysiłku kosztował Pana Panie Bielinek ten krótki tekścik, bo niby do czego – prawda? Takie tam mainstreamowe pierdolenie.

Muszę jednak powiedzieć, że zaświadczenie o stanie pańskiego intelektu wystawił sobie Pan doprawdy „porażające”.

Radzę zamieścić to w swoim sv – jak będzie trzeba. Robotę ma Pan pewna wszędzie szczególnie za kościelnego w jakiejkolwiek parafii.
:mrgreen:


Niech bedzie pochwalony Panie Obuz !




Owszem, post kosztowal mnie niewiele wysilku. Po coz sie przemeczac ? Pana, przeczytanie pierdzielenia pani jak Weroniki Ksiazek kosztowalo jak sadze sporo wysilku, ale I tak wszystko na marne. Problem w tym ze Pan nic z tego pierdzielenia nie zrozumial. Mnie to wcale nie porazilo. Wprost przeciwnie.
OrzeczenieTrybunalu konstutucyjnego owszem jest kontrowersyjne ale daje mozliwosc lekarzowi mozliwosc wyboru. Panu i Pani Weronice to sie jakos nie widzi. Nie znam pani Weroniki ale Pan gardluje na tym forum za”tolerancje i wolnoscia” ??? Jak rozumiem wszyscy maja tolerowac to co Pan lubi natomiast to czego Pan nie lubi jest godne potepienia . No jasne. Wszyscy musza dostosowac sie do Panskich swiatlych pogladow.
Nasza Kochana Pani Roza zawsze ma proste wytlumaczenie. Za wszytko co sie na tym swiecie dzieje odpowiedzialny jest kler. Deszcz pada-kler, sucho jest-kler, slonce swieci-kler, mleka nie dowiezli – kler wypil itd. Ale jest konsekwentna i wielce sympatyczne bo nie bredzi o “tolerancji i wolnosci” I za to ja lubie ( za dobre serce dla zwierzat TEZ!!!)Ona nie udaje, autentycznie nie znosi kleru a to u mnie duzy plus ! Pan niestety udaje intelektualiste. Efekt jet komiczny ale I za to dziekuje bo czasami czlowiek musi sie posmiac. :mrgreen:
Dalej pani Ksiazek pierdzieli o placeniu skladek. No bo jak to jest na tym swiecie placisz skladki a lekarz ci odmawia...Na tyle glupia to ona nie jest zeby nie wiedziec ze tak to juz jest. Ja wolalbym aby pieniadze ktorymi oplacilem podatki szly na szkoly, szpitale a nie na Jaszczebie czy awantury w inostrannych landach ale niestety nie mam nic do powiedzenia. W tym wypadku jest nadzieja nierozmodlony lekarz ci nie odmowic czyli az tak zle to nie jest. Ale jak rozumiem Pana to potwornie drazni bo to jest widac tolerancja burzuazyjna a Panu i pani Ksiazek marzy sie tolerancja bolszewicka czyli albo tak jest jak Pan chce albo w leb ! Ooooo, no niestety strasznie mi przykro ze nie dane Panu zyc w czasach stalinowskich. Mialby Pan wowczas mnostwo mozzliwosci wykazania sie swoja tolerancja
Dalej pani Ksiazek wdziecznie zestawia imigrantow i rodzenie dzieci bez mozgu. Ja rozumiem ze na czytelnikach GazWybu wywiera to piorunujace wrazenie
I ten autorytet ze “zbitych dwu desek” No, no odwagi naszej Weronci nie brakuje ... Jest jednak nadzieja ze jak autorytetem bedzie wyrezany polksiezyc z blachy to oni Weroncie naucza jak i co pisac. Wtedy bedzie nieco mniej odwazna.
Potem troche banialuk o aptekarzch, rozpustnikach i potwornej policji.
Czyli lewackie gowno z portalu Strajk. Wszystko w normie

Tak sie niefortunie stalo ze nastepne wybory wygra niestety PiS. Zlodziejskiego PO ludzie maja dosc. Ale to jest tylko polowa prawdy. Druga polowa to skretyniale lewactwo udajce lewice. Palikot ktory glosowal za nieszczesnymi emeryturami teraz staje do walki w barwach Zlewu ktory obiecuje to odkrecic. I ludzie maja w to bez zastrzezen uwierzyc. Obawiam sie ze gowno z tego bedzie. Stad mobilizacja wszelkiego autoramentu idiotek w stylu Weronci ktora juz zaczyna straszyc. Za komuny bidula pisalaby pewnie artykuly o “odwetowcach z Bonn”. Teraz nie wypada. No to straszy PiSem Ale to tylko pieprzenie trzy po trzy . No robta tak dalej daleko zajedziecie.
AMEN

Ps. Musze Panu powaznie powiedziec ze posada koscielnego bardzo by mi odpowiadala. Czlowiek sie nie narobi a troche grosza wpadnie. Spokojnie, cicho troche nudno, rutyna ale nie badzmy drobiazgowi.Ksiazke czlowiek moze poczytac, podumac nad dialektyka ... A jak ksiadz nie jest pedal to i pogawedzic mozna przy winku mszalnym. Lepsze to niz zapierdalanie w Biedronce na kasie albo w jakiej pojebanej korporacji. Na stare lata idealne zajecie.
Serdeczne Bog zaplac za swietny pomysl !!!



Aleś się Pan pospacał Panie bielinek. Niepotrzebnie, bo ja to pańskie dzieło olewam i wcale nie czytam tych pierdoł. Wal się Pan.

ryba: Zacytować sążniasty post w całości, żeby oznajmić, że się go nie czytało? 8-)



Brawo Pani moderato. Wszyscy tu tutkacie w jedną trąbę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 paź 2015, 4:58 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
barycki pisze:
Panie Pułkowniku, Pan Cipa składa publicznie niemoralne propozycje, czym powoduje zgorszenie publiczne, a to jest wykroczenie, za które winien ponieść karę. Proszę nakazać Panu Cipie, aby pierwsze trzy złowione ryby nie wypuszczał z powrotem do wody, a zabił je i zjadł.

Adam Barycki


Wypuszczam Pani Barycka,wypuszczam,nie posiadam az tak duzej zamrazarki
coby wszystkie do doma brac,jeszcze z lata mam zamrozone.
Czasami biore i somsiadom daje jak kurwa zasluza,ale nigdy skurwialym
bezrozumnym trepom. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 12:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Co dziennie o 6.00 na pełny regulator > https://youtu.be/pfTwrqLpQO8

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 paź 2015, 12:21 
Kościół swoje a wieś swoje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: awatary
Post: 30 paź 2015, 7:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 18:51
Posty: 489
piepszot pisze:
Czy nie dało by się ciut zwiększyć ograniczenia pikselowo-wymiarowe? Są to tak mikroskopijne wymiary, że niczego tam wstawic nie mogę.

.
W ustawieniach głównych menu administratora, konfiguracji, w profilu, są pola ustawień
podpisu i avatara,
zaloguj się na Fo jako administrator i zmień ustawienia,
niestety, nie znam loginu ani hasła ;)

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group