forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 0:43 
starykizior pisze:
wypierdalaj Barycki od Mojego Wnuka i mordy swojej parszywej przeżartej syfilisem nim nie wycieraj.
Archiwum Armii jest wyłączone ze spamu
Barycki nie będzie tam wytrząsał swych parchów


No i sama Pani widzi, Pani Agafio, jak Pan Stary broni szlachetnej czystości wnuka swego przed obrzydliwym brudem naszego plugawego potomstwa. Jego wnuk spaceruje sobie bezpiecznie w rajskim ogrodzie po armijnej grządce ogrodzonej drutem kolczastym i pilnowanej przez uzbrojone w karabiny archanioły, a mojego malutkiego parcha mieczem ognistym strącili w otchłań bezdenną i teraz błąkam się po bezmiarze bezdennej otchłani wołając łkającym głosem – wnuku mój ukochany, parchu malutki, gdzie jesteś? A tu głucha cisza, nawet echo nie odpowiada, a ja wciąż rozpaczy pełen, płaczę, płaczę, płaczę…

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 0:50 
Barycki!!!! Czasem przychodzi taki moment, że trzeba zamilknąć, stara....


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 1:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
No comment! I bez odbioru.
(Niektórzy nie potrafią zamknąć mordy, chyba, że ktoś im zaknebluje kawałkiem cegły.)

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 1:47 
To ja Pani powiem, co myślę o Pani propozycji przemilczenia i to tak, jak lubi Pan Stary, cegłą w łeb pomiędzy oczy. Pan Stary napisał, zdaje się w jakimś wątku armijnym, że synowi przekazał prawdę historyczną, a i wnukowi zostanie przekazana, na co ja odpowiedziałem, że na przykładzie swojego wnuka, wątpię, aby to się udało, ponieważ indoktrynacja już w zerówce jest tak nachalnie skuteczna, że do wirtualnego świata kreowanego w szkole trudno dotrzeć i zainteresować czym innym, a na to Pan Stary zażądał ode mnie, abym swoim gównem nie ważył się dotykać Jego wnuka i żąda usunięcia tego mojego gówna z wątku. Tak więc, przykład mojego wnuka, jest gównem, którym wnuka Pana Starego dotykać nie wolno, które wyrzuca się na śmietnik. Ja nie zamierzam nie pamiętać, jak Ta plugawa kurwa potraktowała mojego wnuka, a gdyby powiedział mi to w oczy, to wbiłbym Mu pięść w plugawą mordę po sam łokieć.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 8:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Wchodzić na forum po to, by rozkminiać hiperbole budowane zdaniami kilkunastokrotnie [sic!] złożonymi?
To dobre zajęcie dla nudzących się starych kurew; jedna stara kurwa bełkocze, a inne stare kurwy nad tym
bełkotem się spuszczają. Mnie tak bardzo jeszcze się nie nudzi.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 17 paź 2016, 9:01 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 9:01 
barycki pisze:
To ja Pani powiem, co myślę o Pani propozycji przemilczenia i to tak, jak lubi Pan Stary, cegłą w łeb pomiędzy oczy. Pan Stary napisał, zdaje się w jakimś wątku armijnym, że synowi przekazał prawdę historyczną, a i wnukowi zostanie przekazana, na co ja odpowiedziałem, że na przykładzie swojego wnuka, wątpię, aby to się udało, ponieważ indoktrynacja już w zerówce jest tak nachalnie skuteczna, że do wirtualnego świata kreowanego w szkole trudno dotrzeć i zainteresować czym innym, a na to Pan Stary zażądał ode mnie, abym swoim gównem nie ważył się dotykać Jego wnuka i żąda usunięcia tego mojego gówna z wątku. Tak więc, przykład mojego wnuka, jest gównem, którym wnuka Pana Starego dotykać nie wolno, które wyrzuca się na śmietnik. Ja nie zamierzam nie pamiętać, jak Ta plugawa kurwa potraktowała mojego wnuka, a gdyby powiedział mi to w oczy, to wbiłbym Mu pięść w plugawą mordę po sam łokieć.

Adam Barycki


Kizior załapał doła i nie musiałeś go jeszcze tą łopatą walić. Mogłeś odczekać, hmmmm z jeden dzień ;)
I jak to jest, jednego dnia rozmawiacie bez mordobicia , by następnego dnia sięgać po wirtualne cegły i walić się po mordzie, a przewrotność całej tej sytuacji tkwi w słowie "wirtualnie". Czyż sami nie kreujecie jakiejś pokracznej rzeczywistości wynikającej z bezsilności?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 10:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Zapomniałem dopisać postscriptum w poprzednim swoim poście, no to teraz:



PS
Trzykrotnie użyte przeze mnie określenie "star(ych/a/e) kur(ew/wa/wy)" nie są hiperbolą!

:roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 11:00 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
starykizior pisze:
Było powiedziane od rodziny won?! Było! To że Barycki mnie osobiście pojedzie tak czy owak to jest między nami. Ja mu też pojadę, ale on w tym momencie przekroczył granicę. Hiperbole mam głęboko w ...
Język Baryckiego doskonale rozumiem i czasem jak mam duuuuużo czasu i dobry humor to mogę mu odpowiadać w tym samym stylu. Nie zawsze niestety tak jest. Na dodatek Barycki czasem się wcina ni w pięć ni w dziewięć i wtedy pierdzieli bez sensu, aby tylko zaistnieć.
Teraz też się przypierdolił o Archiwum, a to nie jest prywatny folwark tylko jedyna na tym forum "święta krowa". Staraliśmy się to utrzymać jeszcze na starym fo sprzed rewolucji, potem ta "katastrofa" zżarła nam tyle materiału. Obecnie głównie Gosia zamieszcza tam materiały archiwalne, więc niech tak zostanie. Spam będę ja, czy żandarmeria tępić bezlitośnie.

PS. Do powyżej; jest zrozumiałe jak najbardziej. Czasem tylko cegłą w łeb pomaga.

Swego czasu na starym fo pisywałem na Armii i czasami coś wrzucałem do Archiwum. I była niepisana deklaracja - Archiwum jest święte - czyste od spamu i innych pierdoł. I wszyscy to przestrzegali. I jak Barycki będzie tam srał, to jestem za tym, aby jebnąć mu mokrą rybą w ryj! :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 12:44 
evaj23 pisze:
Kizior załapał doła i nie musiałeś go jeszcze tą łopatą walić. Mogłeś odczekać, hmmmm z jeden dzień


A dlaczego? Nie po to tu do Was przyszedłem, aby Wam nieść pokój, a miecz Wam przynoszę. Taka jest ewangelia moja. Nie próbujcie mnie zrozumieć, bo to przekracza możliwości Waszych zindoktrynowanych umysłów. Jam jest ten, którym jest marksista.

Toż przecie od razu wiedziałem, że plwając mi i wnukowi memu w twarze nasze, Pan Stary nie jest bydlakiem, a jeno idiotą niezdolnym do rozumienia tekstu prostego. Jednak miłosierdzia pełen, otoczyłem troską swą miłosierdzia pełną i ukazałem ślepemu plugawą drogę, na którą wszedł ku zatraceniu swemu w czeluść otchłani plugawego zła.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 17 paź 2016, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
stanax pisze:
PS
Trzykrotnie użyte przeze mnie określenie "star(ych/a/e) kur(ew/wa/wy)" nie są hiperbolą!

:roll:

No i bardzo dobrze!
Mądry zrozumie,a głupi dalej hiperboluje. :roll:

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group