forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 0:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Kochajmy się bracia.
O tym Stil mówisz?
https://www.google.pl/search?q=denatura ... JHzIw_Q%3D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:02 
hornet pisze:
A nie moglibyśmy tak oddzielić wszystko co było, grubą czarną kreską i zacząć od nowa, jak normalni, dorośli ludzie??

Żeby rano przy kawie, zamiast ,,chuj wam w dupę" zabrzmiało popularne wśród naszego gatunku, prozaiczne ,,dzień dobry"?

Czy zostanie dwóch, ostatnich użytkowników tego nieszczęsnego Forum i jak wściekłe psy też będą sobie skakali do gardeł charcząc i gryząc znienawidzoną krtań?

Czy to jest jakiś pierdolony obłęd?




ponawiam apel bo od razu są podejmowane próby zasypania go jak nie słomą to zalinkowania na śmierć. :D


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:07 
older pisze:
Ty!!!
_ Ty jesteś mendowaty, jak szczyl z piaskownicy.
Nie wiem dlaczego, ale przypominasz swoimi postami , wypisz, wymaluj, mowy tych dupków pisowskich, co to wiedzą lepiej wszystko i wszystkich oceniać pragną.
Wszedzie ich pełno, całkowicie bezinteresownie potrafią obsrać coś lub kogoś.
Zresztą, po co ja to piszę.
Zaraz odpowie mi tu jkimś grepsem cwaniackim, wysoką kulturą swoją zmiażdży, nie zapominając o swym przerośnietym ego, oczywiście.
Smutny, jedmym słowem, cyc.
I raczej nie bedę polemizował.
Wolę łacha drzeć :D


I co się tak nadymasz?
Ty drzesz łacha a ja obsrywam, tak?
A może jest odwrotnie?
Twoje nadęte ego sprawia, że czujesz się dotknięty moim darciem łacha z ciebie a nie widzisz tego, że wobec innych użytkowników nie do końca jesteś w porządku?
Spójrz w lustro, żałosna istoto.
Rzucić w kogoś gównem przykrytym emotką jest OK.
Bez emotki nie przejdzie.
Bawię się świetnie, gdy tak się oburzasz.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:31 
Jesteś żywym dowodem na to co powyżej napisałem.
Raczej cię nie potraktuję poważnie.
A Ty, Hornet, niedawno całkiem kilka razy mnie opierdalałeś, że za miękki jestem, że nie napierdalam na odlew, że kulturalnie dyskutuję z twymi adwersarzami...
Nie mogę cenić chujka za jego żałosne chujostwo.
I tyle.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:42 
older pisze:
A Ty, Hornet, niedawno całkiem kilka razy mnie opierdalałeś, że za miękki jestem, że nie napierdalam na odlew, że kulturalnie dyskutuję z twymi adwersarzami...

I tyle.


Moi adwersarze machają genitaliami w kierunku Twoich adwersarzy. :D

Obrazek

Aha! Jaja będziesz golił czy opalisz?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
hornet pisze:
A nie moglibyśmy tak oddzielić wszystko co było, grubą czarną kreską i zacząć od nowa, jak normalni, dorośli ludzie??

Żeby rano przy kawie, zamiast ,,chuj wam w dupę" zabrzmiało popularne wśród naszego gatunku, prozaiczne ,,dzień dobry"?

Czy zostanie dwóch, ostatnich użytkowników tego nieszczęsnego Forum i jak wściekłe psy też będą sobie skakali do gardeł charcząc i gryząc znienawidzoną krtań?

Czy to jest jakiś pierdolony obłęd?



Pan kolega Irob codziennie wita was cywilizowanym niemieckim uśmiechem, za co otrzymuje kopa w dupę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:48 
Szczerzenie zębów u naczelnych, zwane dalej ,,uśmiechem,, jest zazwyczaj jawnym aktem agresji.
Żmija sykliwa też otwiera pysk przed wstrzyknięciem zabójczej porcji jadu i z daleka wygląda to na serdeczny uśmiech.

Należy powściągnąć apetyt na tanie wyroby alkoholowe i czas najwyższy oceniać Świat realnie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 16:55 
older pisze:
Jesteś żywym dowodem na to co powyżej napisałem.
Raczej cię nie potraktuję poważnie.
A Ty, Hornet, niedawno całkiem kilka razy mnie opierdalałeś, że za miękki jestem, że nie napierdalam na odlew, że kulturalnie dyskutuję z twymi adwersarzami...
Nie mogę cenić chujka za jego żałosne chujostwo.
I tyle.


Poważnie? Nie potraktujesz mnie poważnie??
A myślisz, że ja ciebie traktuję poważnie?
Ale się dziadzio obruszył!
Za grosz dystansu. I taka istota wytyka paluchem moje ego! :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
hornet pisze:
Szczerzenie zębów u naczelnych, zwane dalej ,,uśmiechem,, jest zazwyczaj jawnym aktem agresji.
Żmija sykliwa też otwiera pysk przed wstrzyknięciem zabójczej porcji jadu i z daleka wygląda to na serdeczny uśmiech.

Należy powściągnąć apetyt na tanie wyroby alkoholowe i czas najwyższy oceniać Świat realnie.



Jaka żmija? To uśmiech bezbronnego kota z przydepnietym ogonem na balkonie parteru, który prosi, żeby go wpuścić, bo mu jaja zsiniały od mrozu. Ten kot prosi kaszanki i to podziabanej widelcem, bo ma systemowy szkorbut.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 07 kwie 2015, 17:33 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Ja Wam wszystkim powiem tylko,ze wszystko pierdole w leb.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group