forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 20:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 cze 2015, 14:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Diagnoza.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

W Japonii wyjść z podziwu nie mogą, co alkohol robi z ludźmi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 18:35 
WLR pisze:
Dureń Barycki coś zdefekował. Na szczęście opuściłem klapę IGNOR.
Upraszam o niecytowanie szankra.

Do pozostałych dyskutantów w wątku:
Można z Wami normalnie porozmawiać, można. Jednak obecność Golema
skutecznie odstręcza od takiej próby. Powinien Golem siedzieć w korycie
razem z Klapsem, gdzie mogliby się tępym Baryckim po pustych łbach
okładać do woli.

Twoja wypowiedź to terapia śmiechem. Dzięki :D

Golem pisze:
Chujem ci oczy wybiję a i tak nie ogarniesz kim jestem pajacu.

Może lepiej nie wywoływać penisa z rozporka.
Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 06 cze 2015, 19:14 
Pani Agafio, patrz Pani jaki elokwentny absztyfikant. Radzę brać, nic lepszego Pani nie trafi.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 19:29 
wezyr pisze:
Czy Władimir Władimirowicz już zlikwidował swoje konta zagraniczne, czy poczeka na resztę?

Co miał likwidować? Przecież zawsze publicznie twierdzi, że nic nie ma.
Obrazek
Hulc pisze:
Ja też pracuję, od wielu lat. Niekoniecznie po 8 h i i niekoniecznie tylko w dni robocze.
To dobrze.
Hulc pisze:
Jest nam dobrze i bezpiecznie, jesteśmy zajęci pracą.
Nie zawsze tak było. Trzeba poszanować wyrzeczenia naszych rodziców, dziadków, etc.
Hulc pisze:
Po drugie - i tak niczego nie zmienimy.
Co chcesz zmieniać? Udawać, że zgraja ludzi o różnych motywacjach i instynktach jest etyczna?
Hulc pisze:
I jedna i druga świadomość, jest dokładnie tym, czego się żąda od obywateli. Taka postawa pozwala np. wskazać ci złych w Belgradzie i uzyskać twoją zgodę, lub przynajmniej milczącą akceptację, by czynić tam "sprawiedliwość", bombardując miasto, nie oszczędzając szkół. Prócz standardowych ( długofalowych, programowych ) działań medialnych i politycznych, na określone "operacje " zatrudnia się dodatkowo firmy od marketingu i propagandy, by we wspomnianej świadomości cię utrzymać ( żadne to teorie spiskowe, oficjalne dane, tak było na Bałkanach, tak dzieje się i teraz ). Ty wygłaszasz formułkę o potępieniu złych i nieprzystosowanych w Jugosławii / Iraku i gdziekolwiek, gdzie ci wskażą.9
Dobre intencje ma ten, który nie uderza w drugiego.
Hulc pisze:
Potem dyskoteka, praca, Concita w TV, bo nie tylko, że niczego nie zmienisz, ale masz też czyste sumienie.
Mam prostą maksymę - żyję tak aby przeze mnie nikt nie cierpiał. Nie nalężę do „religii” odpowiedzialnosci zbiorowej.
Hulc pisze:
I to działa za każdym razem, działa i teraz, gdy dajesz przyzwolenie ( jesteś zajęta pracą, nic nie zmienisz, dobrze im bo zaczęli) na zabijanie ludność Donbassu. Zabijanie także w twoim imieniu.
Nie w moim.
Hulc pisze:
Tak długo będzie to skuteczne, aż wskażą na ciebie, twój kraj, twoich bliskich. Za cokolwiek - za posiadaną broń jądrową w ogródku, za mordowanie Albańczyków za rogiem, za planowaniem zamachów, za nieprzystosowanie kulturowe.
Wtedy inni będą przekonani o twojej winie, słuszności kary. No i będą zajęci. W konsekwencji - jedni zwykli ludzie, w Polsce np. są zbyt zajęci, chcą się bawić, nie mają wypływu, nie mają nic przeciwko mordowaniu innych zwykłych ludzi, np. w Donbassie, w Syrii, w Palestynie, ect.
Nie wkażą. Nie mam paranoi.
Hulc pisze:
Mam wpływ, minimalny lecz mam. Choćby taki, że moje dzieci nigdy nie będą akceptowały takiej polityki.
Może one będą miały to szczęście, że będą wówczas większością społeczeństw, że będą słyszalni, a ich głos będzie miał wpływ większy.
Ja również. Nazywam to dojrzałością życiową opartą na zasadach moralnych wynikających z mego charakteru. W ten konsekwentny sposób wychowujemy z żoną nasze potomstwo.


Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 20:26 przez awatar, łącznie zmieniany 5 razy

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 06 cze 2015, 20:30 
Barycki, AGAFIA jest zamężna.


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 19:47
Posty: 244
Awatar, czytałeś niestarannie. Po prostu - to do wcześniejszych podpinek.


Nie wkażą. Nie mam paranoi.

To do tej wypowiedzi:

Twierdzisz, że wskazano na Serbów, na mieszkańców Donbassu, dlatego... że ci mają paranoję?

Paranoję mają także w innych krajach, paranoja na Białorusi, w Wenezueli, w Syrii, wszędzie tam, gdzie niespodziewanie ktoś nagle
potrzebuje "zrobić porządek"? Obawiam się, że nawet nie zauważysz gdy zaczipują ciebie i twoich bliskich, bo przecież samo myślenie o tym, że tak może się stać w przyszłości, jest paranoją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 21:00 
Hulc pisze:
Awatar, czytałeś niestarannie. Po prostu - to do wcześniejszych podpinek.
Nie wkażą. Nie mam paranoi.
To do tej wypowiedzi:
Twierdzisz, że wskazano na Serbów, na mieszkańców Donbassu, dlatego... że ci mają paranoję?
Paranoję mają także w innych krajach, paranoja na Białorusi, w Wenezueli, w Syrii, wszędzie tam, gdzie niespodziewanie ktoś nagle potrzebuje "zrobić porządek"? Obawiam się, że nawet nie zauważysz gdy zaczipują ciebie i twoich bliskich, bo przecież samo myślenie o tym, że tak może się stać w przyszłości, jest paranoją.

Ci tajemniczy "oni". Jak łatwo na nich złożyć odpowiedzialność i winę za własne decyzje.
Czy zauważyłeś kiedy „zaczipowano” pracowników Epicentre w Szwecji i pracodawca monituje ich 24/7? Podniosłeś alarm? Może najpierw zajmijmy się własnym podwórkiem i pozamiatajmy. I pozwólmy innym sprzątać we własny sposób. Mowa o zachowaniu etycznym.
http://www.bbc.com/news/technology-31042477
W Japonii nie lepiej.
http://www.wsj.com/articles/wearable-ga ... 10?tesla=y


Ostatnio zmieniony 06 cze 2015, 21:06 przez awatar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 21:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 19:47
Posty: 244
Dlaczego "tajemniczy oni"? Tutaj też chcesz sprowadzić rzecz do paranoi?

Ilu tych "onych" wymienić?


Obrazek


Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 cze 2015, 21:11 
Już ma jednego. Więcej nie potrzebuje.
Obrazek
@Hulc, czy ja deklarowałem bycie fanem McCain’a :?:


Na górę
  
 
Post: 06 cze 2015, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 wrz 2014, 19:47
Posty: 244
Awatar, Ty czytasz to, co piszesz?

Czuję się jak na forum dla nastolatków. Ja o jednym, Ty radośnie o czymś innym, coś tam powyrywać z treści, coś tam samemu sobie dopowiedzieć, złotą myśl wpleść.

Trzeba mieć doprawdy cierpliwość by odpowiadać - " a czy ja pisałem, lub choćby sugerowałem, że jesteś jego fanem?!"
Przecież odpowiedź była jasno sprecyzowana.

I to dotyczy całej rozmowy. Tak można do rana.

Upalnie jest. Dobrej nocy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group