forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 kwie 2024, 9:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 mar 2018, 18:18 
Aha...a jeszcze jedno pytanie...?
Czy to prawda, że kody dostępu do panelu administratora można dostać będąc bez większych problemów? Wystarczy ładnie poprosić?
:lol:


Na górę
  
 
Post: 13 mar 2018, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
polar pisze:
Mi próbujesz przybić łatę donosiciela? :lol: Paradne.
Hornet, skończ pierdolić, próbujesz nieudolnie moderować z tylnego siedzenia. Ktoś kto się na to godzi z sympatii do ciebie jest idiotą.
Sygnalisto.
:lol:


Obrazek

A teraz spierdalaj kłamczuchu :lol:Bez odbioru, krętaczu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2018, 18:54 
Ty ludzka szmato.
Nigdy nie byłem, nie jestem i nie będę na żadnej świni, czy jakimś okonie.
To że TY, lub stanax, czy inny śmieć zalogowaliście się polarem nie dowodzi niczego, to tylko wasza mała, obrzydliwa manipulacja dowodząca jak bardzo to forum upadło.
Żenada.
Tfu!
:lol:

P.S.
Dzięki Gosiu.
Ale swoją drogą ktoś powinien zareagować na to jawne skurwysyństwo.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 13 mar 2018, 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Swoją drogą ciekawa sprawa, bo jeśli faktycznie nie on jest autorem,
to kto mu w ten sposób robi koło pióra? Ma chyba większych przyjaciół
niż ja albo Hornet :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 13 mar 2018, 21:30 
Przez chwilę nawet , kiedy napisałam w Twoim wątku o remoncie, a napisałam zgodnie z prawdą, a Wy mnie olaliście, przelękłam się, że może myślicie że to ja na tych sfiniach i dlatego mnie ignorujecie. Przykro mi się zrobiło, ale potem sobie przetłumaczyłam, i pomyślałam, że skoro mnie tak postrzegacie, to kim ja mam się przejmować?
Bankowo autorem paszkwili na sfiniach, jest osoba czynna na forum NIE, Polara nie podejrzewam, On jak coś, napisze wprost, podpisze się swoim nickiem. Ja podejrzewam kobietę. Kobietę, która być może coś sobie wyobrażała, a poczuła się odrzucona i teraz szuka zemsty. Fatalnie to wygląda, ale na moje oko, to babska sprawa. Za bardzo w jajka celuje,w męskość, za bardzo poniżej pasa, jak na wkurwionego faceta. Chłopaki, kiedy są wkurwione, walą się po mordkach i szlus, a to są wyrachowane, pełne emocji wpisy, którę mają za zadanie zajebać ofiarę, w tym przypadku Horneta, długotrwale Mu dokuczyć.Jak nic ich autorem jest samica, ba! Wściekła samica.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 13 mar 2018, 21:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
E tam, to my wspólnie z Hornetem takimi wrednymi chujami jesteśmy.
Każdy ci to powie :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 13 mar 2018, 21:48 
Jasne :)


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2018, 20:48 
Agafia ma kaca..
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 15 mar 2018, 20:54 
Obrazek


Na górę
  
 
Post: 16 mar 2018, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 mar 2018, 10:14
Posty: 534
Najsz.

(Najsz – jest to wymyślone przeze mnie słowo - jest ono skrótem najserdeczniejszego, możliwie najszczerszego powitania połączonego z wyrazami najwyższego szacunku oraz życzeniami osiągnięcia wszystkiego najlepszego co też człowiek, grupa ludzi czy też inna istota lub grupa istot może osiągnąć w swym życiu. Życzenia te są połączone z najżarliwszą prośbą / modlitwą do najlepszego z wszystkich najlepszych dobrych Bogów Boga o to by dopomógł on osobie lub osobom z którą się witamy uzyskać w życiu powodzenie czyli znalezienie najlepszej drogi do zbawienia, do wolności).

Najszanowniejsi Forumowicze, przed wielu laty na tym Forum podjąłem inicjatywę polityczną, której celem było reaktywowanie Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.
Pisałem wtedy pod nazwą Jacek.K.
Niestety operacja zakończyła się niepowodzeniem. Byli członkowie PZPR okazali się nie być zainteresowani projektem, a bez nich nie ma mowy o reaktywacji.
Dlatego też zdecydowałem się projekt zawiesić.
Z polityki jednak nie zrezygnowałem. Czas, który mnie na tym forum nie było wykorzystałem między innymi w celu dokształcenia się.
Mam nową koncepcję prowadzenia polityki.
Mój powrót do polityki rozpocząłem od listów otwartych do najszanowniejszego pana prezydenta Andrzeja Dudy, które też planuję zamieszczać na tym Forum.

Pozdrawiam wszystkich najserdeczniej i życzę najlepszości, jacek ahmadeusz szatan kwaśniewski


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group