forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 3:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 16:52 
A ciebie durna kto o zdanie pytał, że tu emotki wklejasz? Może nie pamiętasz, ale ten sam jełop też i tobie od brzydkich kurew nadawał. I co, będziesz teraz robiła mu gałę, poszczywała w gacie radośnie, bo ja mu pojechałałam?

Ja pierdolę, co za obciach.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:22 
AGAFIA pisze:
A ciebie durna kto o zdanie pytał, że tu emotki wklejasz? Może nie pamiętasz, ale ten sam jełop też i tobie od brzydkich kurew nadawał. I co, będziesz teraz robiła mu gałę, poszczywała w gacie radośnie, bo ja mu pojechałałam?

Ja pierdolę, co za obciach.
Zdziwienie wyrazilam li tylko w aspekcie podkreslonego tekstu w kontekscie twoich niedawnych publicznych deklaracji o wlasnej pieknosci przed zwrotem o 180 stopni. NIE interesuje mnie czy myslisz ,ze komus "cos tam" ani NIE interesuje mnie twoja percepcja w aspekcie zachowania innych userow w stosunku do mnie, bo kaznodziejstwa nie preferuje. Jestem wolnym jezdzcem I nie potrzebuje niczyjej zgody aby cokolwiek na tym Forum napisac :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Nie dziw się, wklej zdjęcie pięt, lepiej...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:27 
wezyr pisze:
Nie dziw się, wklej zdjęcie pięt, lepiej...
Taa ... zebys sie "malgoszczyl". Wystarczy jedna z fetyszem :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:34 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:39 
ogłoszenia bedom fklejały? rzeby na poczontku nbyć t sie drom: aaaaaaaaaaaaaa?


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:41 
Powiedz mi Mańka, bo ja może nietutejsza, skąd to babsko się wzięło? Toż to abusurd jest, sam w sobie..
Mykam na ryby z nadzieją, że jutro z rana tu zawitam i będzie jak dawniej. I że tego czegoś, po prostu tu nie będzie, zniknie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 17:43 
A tak ogólnie chyba mocno mnie wypizga. Nic to, trzeba być twardym, jadę sę na szczupaki. Dasz bur, Koleżanki i Koledzy. Jadę do wód!! Wrócę o świcie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 sie 2016, 18:59 
AGAFIA pisze:
Powiedz mi Mańka, bo ja może nietutejsza, skąd to babsko się wzięło? Toż to abusurd jest, sam w sobie ... Mykam na ryby z nadzieją, że jutro z rana tu zawitam i będzie jak dawniej. I że tego czegoś, po prostu tu nie będzie, zniknie.
NIE bedzie, bo zycie jest organiczne - jest dynamicznym systemem otwartym w stanie ciaglej zmiany :lol:
Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 10 sie 2016, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
ameba pisze:
to ja dozuce do tego jeszcze chuja ksionca


Widzisz ty miętkim chujem robiony, robiący za miętkiego chuja i ciotę w jednym. Beze mnie żyć kurwo jebana nie możesz. Zielony, weź wyjeb tego cwela na hasiok, bo on tu nic konkretnego na forum nie powie. Luj jebany! :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 226 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group