forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 22 gru 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Tu jest paru takich, którzy świecie wierzą, że walczą z PISowskimi demonami, problem w tym, że nie zdają sobie sprawy, że w rzeczywistości walczą ze sprzecznymi przekonaniami.

Ten kto ma z tym problem, ze kasa zebrana od biedoty w Biedronce pod postacią przymusowego VATu i akcyzy trafia na budowę kościołów, bo Bożka nie ma a Maryja byla zaorana jeśli w ogóle była, to zapewniam was wafel wam do tego.

Od biedoty dla biedoty i jak chcą to mogą nawet wierzyć w latającego potwora spaghetti i na jego ołtarze trwonic swoją krwawice jeśli to daje im szczęście. Tak wygląda wolność.
I tylko ten pomysł wspólnej kasy, wyrywanej przemoca i wydawanej przez hiperurzadasa na uszczesliwienie ludzkiego gatunku zbudowanego z osobników sprzecznych moralnie i logicznie jest poroniony. Po co realizować tak chore idee? Żeby paru cwaniaków i ich rodziny zanurzyly swoje gęby w korycie?

Dlaczego nie chcecie zdeptac koryta, które tyle nieszczęścia powoduje?
Zaproponowałem jawny kapitał i podatek bezpośrednio od kapitalisty do robola wg wielkości określonej w jawnej demokracji bezpośredniej. Dlaczego NIE?

Dlaczego chcecie odtwarzać chore stosunku społeczne skoro można zbudować lepsze? Bo nie możecie opanować własnej chciwości? To popedliwymi malpami jesteście czy ludźmi? Naprawdę nie stać was na nic więcej?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2017, 10:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
korbaczeska pisze:
Panie Still, to na pewno nie jest wszystko. Według TVP istnieją rozległe dowody na inne przekręty tego posła tak wiec bedzie sie jeszcze czym wzniecać.
poza tym w tej samej TVP padły właśnie słowa, ze CBA zlikwiduje całą PO.
Sezon na czarownice rozpoczęty :lol: :lol:


Kiedyś nie rozumiałem pojęcia czarownicy, teraz już wiem, że czarownica to inaczej człowiek niezgodny..
I pomyśleć, ze kiedyś nasi dziadowie-malpowie wskutek niezgody nie tylko napierdalali się siekierami na polu walki ale jeszcze palili niezgodnych w ogniskach.

I jest wielu takich, którzy pragną wrócić do malpich tradycji bo im wewnętrzny imperatyw nakazuje - "jeśli się z Tobą nie zgadza to zabij!" ; )

Kurczę pieczone jaka ta NATURA jest?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 gru 2017, 10:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Cenzura nie lubi chyba NATURY i rozmów o niej ; )
Ale taki cenzor też powinien mieć świadomość źródła własnych emocji? Kiedy ogarnia go nagle takie wkurwuenie, że musi niezgodny z jego przekonaniami post przenieść do Oslej Ławki to oddzywa sie sama NATURA.

Cenzurze mnie też ogarnia wkurwienie, kiedy robisz z moimi treściami co zechcesz ale postanowolem wbrew moim malpim instymktom, że ani Cię nie spale na stosie ani ABW na Ciebie nie poszczuje ale budując wyższą kulturę spróbuję przekonać Cię, że mylisz się i że w gruncie rzeczy jestem Ci przychylny tylko muszę wbrew naszym negatywnym emocjom porozumieć się z Tobą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 gru 2017, 11:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Kurde, Krystkon, ty jak cos czasem napiszesz to zupełnie jak witaj vel jamksiega.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 gru 2017, 11:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Głupek taki bo myśli że przemawia do człowieka.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 gru 2017, 12:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Czy te ludziki manipulujace postami nie łapią, że bazują na tych samych motywach co kiedyś kolesie palący książki?
No i jak Ci palący książki na tym wyszli?
Trochę pomyslunku kosiarze umysłów!

Ja wiem, że wszystko potraficie usprawiedliwić sobie we własnych umyslach tym, że jam idiota ale wiedzcie, że mnie idioty łatwo nie pozbedziecie się ze swojego życia, nawet po zbanowaniu, więc lepiej uczcie się że mną żyć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 gru 2017, 15:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To znaczy, że Rydzyk nie dostaje pieniędzy bezprawnie z naszych podatków, tak?
Bo do tego chyba się odnosi zarzut manipulowania? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 23 gru 2017, 15:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
To znaczy, że Rydzyk nie dostaje pieniędzy bezprawnie z naszych podatków, tak?
Bo do tego chyba się odnosi zarzut manipulowania? :lol:


PRAWO to wola większości. Jeśli dziś większość chce stworzenia 300m krzyza, to dziś zgodne z prawem jest wycięcie całego lasu, żeby zdobyć materiał na ten krzyż. Jeśli jutro większosci odechce się krzyża, bo ją ktoś przekona, ze krzyż to symbol uległości a tu trzeba siekiera walczyć o swoje, to od jutra wycinanie lasu na krzyż będzie bezprawne.

PRAWEM jest ludzka, zmienna każdego dnia chciwość, która jak zakupy w markecie zależy od tego czy człowiek jest akurat głodny czy nazarty, zmęczony czy wypoczęty, zmarzniety czy ogrzany.

Cała kasę jaką dostajeTadek, dostaje w zgodzie z chorymi zasadami - warto podkreślić waszymi chorymi zasadami, które mnie mdla.

Jestem przeciwnikiem wlasnosci panstwowej, przymusowych podatków pośrednich i tajnych wyborów funkcjonariusz, którzy rządzą i dzielą.
Wy zdaje się jesteście zwolennikami tego szajsu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 gru 2017, 22:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Ja narzekam na katoli, że Ci pragnąc upodobnic się do grobowej czerni, stają się w nocy na ulicy niewidzialni ale wina jest zawsze pijaka. Nie tego kto wybudował jezdnię a nie wybudował oddzielnego od ulicy chodnika, lecz zawsze pijaka.
Lubimy wódkę i potrzebujemy napruci wrócić do domu więc może zamiast pluc na innych jadem, stwórzmy warunki żeby można było się i nachlac i nachlanemu przemieścić, bez zabijania się. Co nie ma sposobu czy po prostu łatwiej jest obwiniać, oskarżać, grozić, osądzać i karać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 gru 2017, 22:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Ja narzekam na katoli, że Ci pragnąc upodobnic się do grobowej czerni, stają się w nocy na ulicy niewidzialni ale wina jest zawsze pijaka. Nie tego kto wybudował jezdnię a nie wybudował oddzielnego od ulicy chodnika, lecz zawsze pijaka.
Lubimy wódkę i potrzebujemy napruci wrócić do domu więc może zamiast pluc na innych jadem, stwórzmy warunki żeby można było się i nachlac i nachlanemu przemieścić, bez zabijania się. Co nie ma sposobu czy po prostu łatwiej jest obwiniać, oskarżać, grozić, osądzać i karać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group