forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 4:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lip 2016, 19:48 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Malina pisze:
Świetne. Nawet nie wiedziałam, że są ludzie którzy mogą zadawać takie pytania hahahaha
Ale pewnie czasem i pytający i odpowiadający robili sobie jaja dla rozrywki. :)

Z jedną odpowiedzią jednak się stanowczo nie zgadzam i uważam tę odpowiedź za nieodpowiedzialną:

"P: Proszę o przesłanie mi listy lekarzy dysponujących antidotum na jad grzechotnika. (USA)
O: Grzechotniki żyją w Ameryce, skąd pochodzisz. Wszystkie australijskie węże są niegroźne i mogą być świetnymi zwierzątkami domowymi."

Tak, to prawda, że węże występujące w Ameryce, Afryce i Azji są śmiertelnie groźne ale w Australii także występują niebezpieczne, np. Zdradnica śmiercionośna (gatunek zagrożony), Wschodni wąż tygrysi - Występuje we wschodniej Australii. Jego ukąszenie jest w 40-60% przypadków śmiertelne.
Oxyuranus scutellatus canni. - Herpetolog został zabity podczas próby złapania węża, w celu stworzenia antidotum na jego jad.
Pseudonaja textilis - Występuje we wschodniej Australii i Indonezji.

Jeśli pytający był durniem, to odpowiedź weźmie za "dobrą monetę" i wakacje skończą się pogrzebem.

O pająkach w Australii to nawet nie wspomnę bo właśnie tam mieszkają te najgroźniejsze, śmiertelnie jadowite.


Nie dziwota, American know how


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2016, 20:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Tam ludzie z idiotów, robią się kompletnymi idiotami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lip 2016, 21:37 
Pierwotniak witaj pisze:"Energia mozgu czlowieka kieruje sie na obiekt jej/jego uwagi. Wyglada na to, ze masz na moim punkcie "pi*rdolca". To nie moja zasluga ani wina. Tylko ty mozesz sobie pomoc przenoszac swoja uwage na inny obiekt - to takie proste"
:lol: :lol: :lol: :lol:
Byłoby dobrze, gdyby pierwotniak witaj stosował się do własnych rad i spostrzeżeń.
:lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 27 lip 2016, 23:05 
Malina pisze:
Pierwotniak witaj pisze:"Energia mozgu czlowieka kieruje sie na obiekt jej/jego uwagi. Wyglada na to, ze masz na moim punkcie "pi*rdolca". To nie moja zasluga ani wina. Tylko ty mozesz sobie pomoc przenoszac swoja uwage na inny obiekt - to takie proste"
:lol: :lol: :lol: :lol:
Byłoby dobrze, gdyby pierwotniak witaj stosował się do własnych rad i spostrzeżeń.
:lol: :lol: :lol: :lol:

To neuroscience, a nie "moje rady I spostrzezenia". Wyjasniam rowniez roznice w zwiazkach chemicznych w fizjologii komorkowej. Pisze tutaj w celu rozrywkowym I wielokrotnie usmieje sie czytajac I piszac, ze serotoniny I endorphin trudno jest "wytrzymac". Ktos kto pisze tutaj aby dokuczac drugiemu "kapie sie" w noradrenalinie I kortyzolu. To "droga kapiel", bo natura po niedlugim czasie zaczyna przysylac rachunki" za pozyczki z jutrzejszych zapasow :arrow: ale twoje ego woli zwalic na geny przodkow a nie brak higieny zycia I nie mam tutaj na mysli li tylka hygiene ciala :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 lip 2016, 5:25 
No, niestety, Panie Stary, kto z banderowcami się zadaje, banderowcem się staje.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 28 lip 2016, 23:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Do Bilasa!
(Bo tej starej kurwie Baryckiemu odpowiadać nie warto).

Ja nikogo się nie boję. Gdybym był wierzący odpowiedziałbym, że boga, a tak to leję na to.
Zaś na pewno na tych spróchniałych forumowych wojowników to leję. Jak mnie który zaczepi to usłyszy Słowo Pańskie.
Co do Skorpiego to czasem ma rację, czasem nie, ale z nim mogę podyskutować.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 lip 2016, 4:26 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
starykizior pisze:
Do Bilasa!
(Bo tej starej kurwie Baryckiemu odpowiadać nie warto).

Ja nikogo się nie boję. Gdybym był wierzący odpowiedziałbym, że boga, a tak to leję na to.
Zaś na pewno na tych spróchniałych forumowych wojowników to leję. Jak mnie który zaczepi to usłyszy Słowo Pańskie.
Co do Skorpiego to czasem ma rację, czasem nie, ale z nim mogę podyskutować.


Oj Kizior,nie wiem czy niepowines sie za siebie zaczac ogladac.
Gowno gulem caly czas maczete poleruje. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 30 lip 2016, 0:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Tę maczetę to może mieć w zasadzoną w rzyci. Będzie miał jak w filmie. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 30 lip 2016, 0:47 
i w cipe palec pisze:
starykizior pisze:
Do Bilasa!
(Bo tej starej kurwie Baryckiemu odpowiadać nie warto).

Ja nikogo się nie boję. Gdybym był wierzący odpowiedziałbym, że boga, a tak to leję na to.
Zaś na pewno na tych spróchniałych forumowych wojowników to leję. Jak mnie który zaczepi to usłyszy Słowo Pańskie.
Co do Skorpiego to czasem ma rację, czasem nie, ale z nim mogę podyskutować.


Oj Kizior,nie wiem czy niepowines sie za siebie zaczac ogladac.
Gowno gulem caly czas maczete poleruje. :lol:
Nic strasznego czyni jak wiekszosc samotnych facetow :lol:


Na górę
  
 
Post: 30 lip 2016, 17:42 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Bronto pisze:
Cóż, Niemcy nie zaprzestają ciężkich pytań.
Reporter ARD Richard Gutjahr.
W czasie krwawego zamachu w Francji znajduje się w centrum wydarzeń w Nicei.

Obrazek
Obrazek

Przypadek, ten sam dziennikarz w czasie trwania strzelaniny w Monachium, znajduje się dokładnie w Monachium, gdzie zabójca pochodzenia irańskiego rozpoczyna strzelaninę.

Obrazek


Zupelnie jak nasz Macierewicz, ktory tez ma taki sam "analityczny umysl"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group