forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:59 
O i jeszcze piszesz o sobie, w liczbie mnogiej.
Niech będzie, słuchajcie no Bronto, ja napisałam wam w czym rzecz, a wy z tym róbcie co chcecie.
Mnie forumowy psychiatryk nie grozi, wam bronto, jak najbardziej.

I nie szarżujcie, bo szybko może się okazać, kto tu jest kłamliwym, intelektualnym prymitywem, o ile dostanę pozwolenie, na ujawnienie pewnych treści, zazwyczaj niedostępnych szerszej publiczności.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
O i jeszcze piszesz o sobie, w liczbie mnogiej.
Niech będzie, słuchajcie no Bronto, ja napisałam wam w czym rzecz, a wy z tym róbcie co chcecie.
Mnie forumowy psychiatryk nie grozi, wam bronto, jak najbardziej.

I nie szarżujcie, bo szybko może się okazać, kto tu jest kłamliwym, intelektualnym prymitywem, o ile dostanę pozwolenie, na ujawnienie pewnych treści, zazwyczaj niedostępnych szerszej publiczności.

Zabawne...

To poproszę tu i teraz o ujawnienie tych treści i dokładny cytat, lub cytaty w którym, lub w których -
Cytuj:
Ale kompletną porażką jest to, że korzystając z przychylności jednego z modów, prosisz go przysługi, pt. wykasowywanie wpisów innych użytkowników, łącznie z tym, że chciałeś by niektóre osoby zbanował. Które, może sam się nam pochwalisz.

No to oficjalnie proszę obu moderatorów o odniesienie się do kolejnych kłamstw intelektualnego prymitywa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 13:09 
Cytuj:
To poproszę tu i teraz o ujawnienie tych treści i dokładny cytat w którym -


Ja pierdolę, jaki ty jesteś tępy.
Ty akurat nie masz tu nic do gadania.

Cytuj:
Zabawne...


Psychol, no książkowy psychol.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Cytuj:
To poproszę tu i teraz o ujawnienie tych treści i dokładny cytat w którym -


Ja pierdolę, jaki ty jesteś tępy.
Ty akurat nie masz tu nic do gadania.

Cytuj:
Zabawne...


Psychol, no książkowy psychol.


Zabawne...

To poproszę tu i teraz o ujawnienie tych treści i dokładny cytat, lub cytaty w którym, lub w których -
Cytuj:
Ale kompletną porażką jest to, że korzystając z przychylności jednego z modów, prosisz go przysługi, pt. wykasowywanie wpisów innych użytkowników, łącznie z tym, że chciałeś by niektóre osoby zbanował. Które, może sam się nam pochwalisz.

No to oficjalnie proszę obu moderatorów o odniesienie się do kolejnych kłamstw intelektualnego prymitywa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 16:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ale merytoryczne posty twoje i ladaco zostawiamy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 16:36 
merytorycznie retoryczne pytanie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 18:04 
Cytuj:
Akurat parę wpisów dziennie Pana Borucha czy AGAFIA powinno być usuwane. Ot, dla podkurwienia i napsucia krwi tym psujom i zubażaczom o paskudnych charakterach. Ale to jest ino moja ocena...

I serio wymyśliłeś sobie, że będę nad tym usuwaniem bolała? Nie będę. O typach osobowości poczytaj, wg. Carla Gustava Junga, tak dla uproszczenia. Mnie usuwanie postów, zwisa kalafiorem, podobnie jak i inne restrykcje.
Charyzmę się ma, albo jej nie ma, trudno też mi krwi napsuć, choć, nie powiem zdarza się. Taki Barycki np. o tym wie.
Ale Pan? Pan ladaco? Bronto? No nie wygłupiaj się agronom, macie siłę rażenia tampona. Nie mówię, że to źle, albo wręcz przeciwnie, żebyś mnie dobrze zrozumiał. Mówię jedynie, że to forum jest specyficzne, bo choć niektórzy o tym zapominają, to forum Urbana.
A Urban, to stary satyr, świntuch. Wredna bestia, nie sztywniak pod krawatem.
Kiedy trzeba bywa spokojny, rzeczowy, ale i bywa dosadny, wulgarny, prześmiewczy.
Tygdnik NIE czytam od szkoły średniej, z dobre ćwierć wieku.
Śmieszyły mnie artykuły, chuje przyznawane na ostatniej stronie.
Dlatego tu się ;lognęłam i nieprzerwanie trwam. I będę trwać, choćbyś się zesrał chłopie. Bo ja tu pasuję, bo to forum nie powstało po to, by ty, bronto, czy jakieś inne indywiduum, zaczęło nas karcić, łajać, edukować. Powstało dla śmiechu, a ja lubię i potrafię się śmiać, nawet samej z siebie.

O ile jednak moja paplina ci przeszkadza, mogę to zmienić. Ogarnij temat, napisz co konkretnie ciebie razi, dostosuję się. Ja nie bronto, mi na uprzykrzaniu życia innym forumowiczom nie zależy.


Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 18:19 przez AGAFIA, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 18:18 
PS. Dopiszę jeszcze.
Nie miej jednak pretensji o to, że bywam skuteczniejsza od was. Że kiedy ty, czy tam twoi przyjaciele mnie po pysku lejecie, to w odpowiedzi was nokautuję.
To głupie pretensje. Na co liczyłeś, że nadstawię drugi policzek?
No nie..
Równie głupie jest , że bronto wypowiedział wojnę forumowym kobietom, trzeba być durniem do kwadratu, by babom wypowiedzieć wojnę, a już durniem niesamowitym, by mieć nadzieję na wygraną.
Bronto tej wojny nie wygra, a ty, jak wyżej. Masz coś do mnie, napisz. O ile uznam za sensowne, miej pewność że przemyślę, bo raz jeszcze powtórzę, mi nie zależy by tobie czy komuś tam dokuczać. Napisz konkretnie, o chuj ci chodzi. Proste.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 18:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
PS. Dopiszę jeszcze.
Nie miej jednak pretensji o to, że bywam skuteczniejsza od was. Że kiedy ty, czy tam twoi przyjaciele mnie po pysku lejecie, to w odpowiedzi was nokautuję.
To głupie pretensje. Na co liczyłeś, że nadstawię drugi policzek?
No nie..
Równie głupie jest , że bronto wypowiedział wojnę forumowym kobietom, trzeba być durniem do kwadratu, by babom wypowiedzieć wojnę, a już durniem niesamowitym, by mieć nadzieję na wygraną.
Bronto tej wojny nie wygra, a ty, jak wyżej. Masz coś do mnie, napisz. O ile uznam za sensowne, miej pewność że przemyślę, bo raz jeszcze powtórzę, mi nie zależy by tobie czy komuś tam dokuczać. Napisz konkretnie, o chuj ci chodzi. Proste.

Forumowym kobietom ?
A kto ci dał jakiekolwiek prawo do wypowiadania się w imieniu kogokolwiek oprócz ciebie prosta dewotko ?

Jesteś najskuteczniejsza prymitywie intelektualny, w kłamaniu, zmyślaniu, pomawianiu, szkalowani i manipulowaniu.
W tym nikt tu ciebie prostaku nie pobije.
Nikt ci nie chce odbierać tej palmy pierwszeństwa bo nikt na to nie ma ochoty.
Ty i twoja armia, zacnie intelektualna...
To dobre...

Ty masz parę problemów więcej niż sobie uświadamiasz i większe niż te które kreujesz na tym forum.
Zabawne...


To poproszę tu i teraz o ujawnienie tych treści i dokładny cytat, lub cytaty w którym, lub w których -
Cytuj:
Ale kompletną porażką jest to, że korzystając z przychylności jednego z modów, prosisz go przysługi, pt. wykasowywanie wpisów innych użytkowników, łącznie z tym, że chciałeś by niektóre osoby zbanował. Które, może sam się nam pochwalisz.

No to oficjalnie proszę obu moderatorów o odniesienie się do kolejnych kłamstw intelektualnego prymitywa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 18:46 
Bronto, to nie było pytanie do ciebie skierowane . Agronom sobie poradzi, nie pisz, nie wypowiadaj się za niego.
Ty raczej martw się o siebie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group