forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 02 sty 2018, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Niedługo będą siebie moderować i Pana Borucha.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 02 sty 2018, 20:29 
straszna tu ostatnio POprawność zapanowała, bez gumiaków nie ma co wchodzić.


Na górę
  
 
Post: 03 sty 2018, 7:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
Cytuj:
Zdaniem bp. Mieczysława Cisły, każda kobieta jest powołana do macierzyństwa. Jeśli nie odda się opiece nad dzieckiem, powinna ofiarować się Bogu i innym ludziom, a nie "żyć tylko dla siebie".

Ci, którzy nie założyli swoich rodzin, nie żyją tylko dla siebie. Jeśli kobieta nie zrealizuje się fizycznie jako matka, wtedy jest wezwana do macierzyństwa duchowego, do oddania się Bogu i ludziom” - stwierdził bp Mieczysław Cisło.



Prać klechom osrane majty i gotować żarcie.
Ot ciemny stary chuj.

Cytuj:
Bp Cisło wygłosił je w poniedziałek w lubelskiej archikatedrze z okazji uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki.


Oczywiście katedra była nabita babią ciżbą, która doznała wręcz orgazma na te słowa.
Durne ciemne baby.


Wyobraź sobie, że zwykłych roboli, takich powiedzmy magazynierow z centrum logistycznego obsługującego dyskont, w którym kupujesz krowie mleko, ktoś napełnilby poczuciem niesprawiedliwosci ale tak głębokim, że nie potrafiliby pogodzić się nawet z jedną czynnością zleconą im przez zwierzchnika. I co zjesz wówczas na śniadanie?

Nie wiesz, nie rozumiesz jakich ludzi programuja kaznodzieje w sukienkach, żeby Ci nie buntowali się lecz zgodzili się ze swoim losem i potrafili jeszcze być szczęśliwi?

Zapewniam Cię nie chciałabyś obudzić się w świecie, w którym zwykli robole zakwestionuja swoje podporządkowanie.

Zapewniam Cię w przesłaniu - podporzadkuj się, rób co Ci karzemy, zaakceptuj swoj wysiłek dla innych - jest głęboki sens pozwalający wszystkim przetrwać.
Czasem potrzeba nawet człowieka okłamac, że spotka go sprawiedliwość po śmierci, żeby ten mógł spełniać swoje funkcje społeczne.

Nie patrz na idee religijne jak na przejawy sprawiedliwości uniwersalnej, spójrz na nie jak na spsob przetrwania.

Wiesz, że wiara skutecznie tłumi pragnienie atakowania innych, jednakowo wierzących? Wiesz, że istotnie rozwija zdolność tworzenia społeczeństw?
Sądzisz, że religie służą jedynie wyzyskowi? Nie, na pewno nie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 03 sty 2018, 7:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Zastanawiam się jakim cudem cenzura działa już o 7.00?
Wprowadzono 24h dyżur? ; )
Sądziłem, że elita budzi się o 9.00 a potem kawusia i cały ten obrzęd? No chyba, że cenzor jest bootem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2018, 6:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Killashandra Ree pisze:
Za ile dostałeś,tak z ciekawości?


Naprawdę nie doceniamy "co łaska" i tego, że księdza można nie wpuścić do domu, bowiem alternatywą jest prawodawca państwowy, ktory nakazuje otworzyć drzwi i nakazuje zapłacić podatki pod groźbą przymusu i kar.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2018, 7:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
st1111 pisze:
No i co z tego? Trochę ludzi se telewizory pokradnie a lepiej nie będzie.Parę razy już to przeżyłem.
Za to nowe Bolki będą złote klamki kupować.


Akceptacja kradzieży to akceptacja przemocy to akceptacja nieliczenia się innych z twoimi emocjami podczas działania. Wiesz ile energii życiowej kosztuje 1 telewizor roboli, inżynierów, księgowe czy nawet kapitalistów?

Skoro można zabrać przemocą telewizor do dlaczego nie pozwolić zabrać przemocą życia?

Jeśli stają Ci w gardle złote klamki Bolków to skąd u Ciebie taka akceptacja dla instytucji skarbu państwa? Sprzeciwiasz się wymianie Bolków ale nie sprzeciwiasz się istnieniu skarbu państwa i rządom Bolków nad nim?

Ja dla przykładu całkowicie nie akceptuje zajebania choćby pilota do telewizora i nie mam tu na myśli gróźb i kar dla złodziei lecz stworzenie warunków, w których nikt nie poradzi ukraść nawet wtedy, gdy będzie tego bardzo chciał i nie akceptuje także wlasnosci państwowej.

Dla mnie istnienie wspolnego konta / portfela, z którego Bolki mogą wydawać cudza kasę jak swoją jest zupelnym nieporozumieniem.

Akceptuję podatki ale tylko od własności prywatnej, tylko określane jawnie w demokracji bezpośredniej i tylko przelewane bezpośrednio z prywatnego portfela kapitalisty do prywatnych portfeli roboli bez żadnego skarbu państwa i "dobrych" Bolków rządzących nim i dzielących.

Pomysl o tym. W złotej klamce nie ma zła, jeśli ktoś wyda na to sprawiedliwą dla innych wartość własnej energii życiowej. Niech sobie ma jeśli tego chce ale zdobywając ją po trupie drugiego człowieka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2018, 7:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Masz rację Panie Stary ale mnie dziwi, że Polacy są tacy "cierpliwi".Ale nie ma tego, ze boli, kiedyś to się skończy. Pamiętam jak w Iranie była rewolucja, wykurzyli szacha a wzięli sobie Chomejniego i cieszyli się państwem islamskim. Dziś już mają tego dość. Ile lat trzeba było czekać?


Próbowałem przekonywać ale nie udało mi się. Problemem nie jest hierarchia, problemem nie jest nadrzędnosc i podporządkowanie człowieka, przeciwnie hierarchia jest WYŁĄCZNYM źródłem społeczeństwa, problemem jest nadmiar władzy człowieka nad człowiekiem co ja najczęściej określam jako nadmierną koncentrację kapitału albo własności.

Nadmierna koncentracja kapitału zmienia korzystne dla wszystkich przywództwo w psozytnictwo społeczne. Nie wolno dopuszczać do nadmiernej koncentracji własności, bo każde skończy się wojną.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2018, 19:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
http://strajk.eu/powstala-bydgoska-deklaracja-przeciw-mowie-nienawisci-autorstwa-poslow-pis/

Cytuj:
„W ostatnim czasie obserwujemy wiele działań ze strony środowisk opiniotwórczych sprzyjających lub wprost mających na celu wzbudzenie złych emocji w społeczeństwie powodujących swoistą legitymizację przejawów nienawiści i agresji. Czując niepokój wobec częstych łamań zasad etyki, kultury i obyczaju zaproponowaliśmy cztery zasady kultury publicznej” – możemy przeczytać w deklaracji. Są to: („NIE dla wyzwisk, NIE dla poniżenia, TAK dla godności osobistej; NIE dla kłamstwa i manipulacji”).


Ja sądzę, że wzajemna agresja wynika wprost z różnic społecznych. Wg mnie wraz z koncentracją własności, rozwija się wzajemna nienawiść.

Wg mnie sytuacja potężnej koncentracji kapitału jest sytuacja pasozytnictwa społecznego a towarzysząca jej agresja i pogarda dla zasad społecznych to zwykła reakcja na pasożyta.

Jeśli ktoś nie kojarzy reakcji na pasożyty to przypominam - złość i walka z pasozytami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2018, 19:22 
nie ustawaj Pan, Panie Krystyna.


Na górę
  
 
Post: 05 sty 2018, 20:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
nie ustawaj Pan, Panie Krystyna.


Nawet głupi powinien zrozumieć, że nadmiar władzy człowieka nad człowiekiem nie jest dobry, że prowadzi do nadużycia, zniewolenia aż wreszcie do walki.
Ile razy ten scenariusz odgrywał się już w historii ludzkości?
I co?
I goście wpadli na wspaniały pomysł, że będą egzekwować przemocą niejawna i nieopodatkowana własność wielkich międzynarodowych koncernów.
I jak to się skończy?
Jak zawsze ludzką napierdalanka, potrzeba tylko poczekać do odpowiedniego kryzysu gospodarczego.

Nie wiem co sobie myślą ludziki, ktirzy mnie tu czy gdzies indziej tepia. Nie pojmuję ich emocji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group