forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 06 lis 2018, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
betą pisze:
:Ty ksinc jak coś pierdolniesz, to nie wiem czy się zesrać,czy się spuścić :lol:


Cuś mi tu spermom śmierdzi. :D

Czorna pisze:
Nie odpowiedziałes na to:

Na dole fiołki
na górze róże
zatańczysz Księciuniu
dla mnie na rurze?
:P


Spuszcę siem dla Ciem na róże. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 12:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"kurwy". Kogoś mi to przypomina. Gość szalał na fo i miotał tym słowem jak cepem. Czyżby Prosiak tak nisko upadł?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 12:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
"kurwy". Kogoś mi to przypomina. Gość szalał na fo i miotał tym słowem jak cepem. Czyżby Prosiak tak nisko upadł?

Dlatego ku pamięci.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 13:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
WLR pisze:
Cytuj:
Mnie Pan nie przekona a reszta Boruchów Panu wierzy to po cholerę te wywody?

Wywody są nie dla Pana. Pan nie ogarnie. Pan jest jeno słupem na którym je wieszam.
W.Sz. Beton napisała niedawno, że przypominanie inicjatorom Zmiany faszystowskich korzeni,
nie jest na miejscu, bowiem "wszystkiego trzeba spróbować" by w końcu odnaleźć swoją drogę.
Tak napisała! Zachodzi więc duże ryzyko, że wielu userów stwierdzi, że zamordowanie 85 ludzi
przez lidera Forza Nuova było jedynie "próbowaniem", a teraz znalazł on drogę i przeszłość należy
mu wybaczyć. Można i tak - głupota przybiera różne formy.ra.

Tak, tak właśnie napisałam. A pan manipuluje są moją wypowiedzią. Nieładnie.
Moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie partii Zmiana, a do tej pory jakoś nie słyszałam by liderzy czy jej członkowie mieli krew niewinnych na rękach. Nie słyszałam też by zapraszali na marsz faszystów z Forza . Jeżeli nawet kiedyś któryś z liderów bratał się z faszystami , a potem przyszedł po rozum do głowy , to zasługuje na drugą szansę. Pan z uporem maniaka wykopujeszz korzenie i wysilaszna wszystko wiedzącego,i dobrze poinformowanego , a tak naprawdę jest to zlepek opowieści dziwnej treści, by brylować .
Zarzucasz mi pan głupotę, a czym pan dysponujesz pod kopułą jeśli można wiedzieć, bo na geniusz to mi nie wygląda.
Każdy ma prawo do własnych pogladow, każdy ma prawo ich bronić. Jedynie gdy te poglądy zagrażają ładowi społecznemu , lub życiu należy je delegalizować . W programie Zmiany nie wyczytałam by hołdowano tam faszyzmowi. Wyczekales pan stosownej chwili, by pojechać mi po rajtach cóż to odwagi nie było na gorąco, czy też że panu nie zazębiało .
Zatem pocałuj mnie pan w krocze, mam bardzo urocze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 13:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No, Pani Beton, co Pani najlepszego narobiła. Teraz to dopiero się zacznie. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To są sroczki proszę Pana. Pożyteczne stworzenia bo czyszczące. W przeciwieństwie do Pana, który zarywa to fo.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 14:45 
beton pisze:
WLR pisze:
W.Sz. Beton napisała niedawno, że przypominanie inicjatorom Zmiany faszystowskich korzeni,
nie jest na miejscu, bowiem "wszystkiego trzeba spróbować" by w końcu odnaleźć swoją drogę.
Tak napisała!

Tak, tak właśnie napisałam. A pan manipuluje są moją wypowiedzią. Nieładnie.
Moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie partii Zmiana,


No i czego mi tu chochlą wymachuje?
Przecież wyraźnie napisałem, że Pani wypowiedź dotyczyła Zmiany. Jest inaczej?
Jednako dotyczyła również korzeni jej faszystowskich twórców i wbrew temu co Pani twierdzi,
nie porzucili oni swoich fascynacji, a wręcz przeciwnie - brną w nie konsekwentnie.
Niemniej przywołana wypowiedź miała za cel zwrócenie uwagi, że nikomu z uważających się
za przyjaciół Roberto Fiore nie wadzi, że zamordował on 85 niewinnych podróżnych w Bolonii.
Należy przypuszczać, że tak jak Pani, uważają to za "błędy" młodości. Niech Pani zatem raczy
się udać z wizytą do Bolonii i powie te brednie o "próbowaniu" rodzinom ofiar.

A Zmiana nie jest nową polską socjaldemokracją, tylko starym narodowym socjalizmem.
Niby podobne, ale to jednak nie to samo.


Na górę
  
 
Post: 17 lis 2018, 14:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
No tu bym się nie zgodziła z tobą Boruchu. Pan St1111 , to mistrz ciętej riposty ustępuje jedynie Hornetowi.
Ja sobie czasami myślę , że kpi, by dyskusje podtrzymać.
Grać na cudzych słabościach , to majstersztyk jest. Pan St1111 pisze takie posty ,by zadowolić malkontentów narzekaczy, utyskaczy, sam mając się ponad to.
Nie mósi pisać posta kobyły by zasiać niepokój. Jedni w lot chwytają co autor ma na myśli, i pospołu skandala, inni się zacietrzewiaja , wdziewają zbroje i idą na bój.
A jak pan to odbiera? Bo wiesz pan szydera to potężna broń :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 14:57 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
WLR pisze:
beton pisze:
WLR pisze:
W.Sz. Beton napisała niedawno, że przypominanie inicjatorom Zmiany faszystowskich korzeni,
nie jest na miejscu, bowiem "wszystkiego trzeba spróbować" by w końcu odnaleźć swoją drogę.
Tak napisała!

Tak, tak właśnie napisałam. A pan manipuluje są moją wypowiedzią. Nieładnie.
Moja wypowiedź dotyczyła tylko i wyłącznie partii Zmiana,


No i czego mi tu chochlą wymachuje?
Przecież wyraźnie napisałem, że Pani wypowiedź dotyczyła Zmiany. Jest inaczej?
Jednako dotyczyła również korzeni jej faszystowskich twórców i wbrew temu co Pani twierdzi,
nie porzucili oni swoich fascynacji, a wręcz przeciwnie - brną w nie konsekwentnie.
Niemniej przywołana wypowiedź miała za cel zwrócenie uwagi, że nikomu z uważających się
za przyjaciół Roberto Fiore nie wadzi, że zamordował on 85 niewinnych podróżnych w Bolonii.
Należy przypuszczać, że tak jak Pani, uważają to za "błędy" młodości. Niech Pani zatem raczy
się udać z wizytą do Bolonii i powie te brednie o "próbowaniu" rodzinom ofiar.

A Zmiana nie jest nową polską socjaldemokracją, tylko starym narodowym socjalizmem.
Niby podobne, ale to jednak nie to samo.

No proszę , chciało by się rzec ,, a nie mówiłam,, tak pan zagmatwasz by pańskie było na wierzchu.
Jeśli manipulowanie sprawia że jesteś pan szczęśliwy , to ja jestem ,,za,, urzywaj pan sobie na zdrowie. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lis 2018, 14:59 
nie sądzę, aby poruchany uświadomił sobie, że jest imbecylem..


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group