forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 3:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 13:17
Posty: 5139
Kurwa Agafia zapomniała co sama wyrabiała? Komuś wytyka swoje własne czyny. Kurewska moralność kalego co za pizda omszało zaropiała. Oszustka, kanciara, naciągaczka, mitomanka alkoholiczka Agafia wytyka innym co sama wyrabiała wielokrotnie.


Co zapomnieliście czy nie chcecie pamiętać? Tfu. skurwiele jesteście niewarci harknięcia na was.

Myślicie, ze jak Urban zablokował dostęp do serwerów, to tego nie ma. że nie ma kopii , screenów i wydruków. To się grubo mylicie ścierwa. Teraz rżniecie głupa i udajecie jacy to jesteście czyści nieskalani, wy gówna wielokrotnie wysrane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:22 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
Kurwa..a w usta powinieneś, z zaskoku tak. Przyciągnąć do siebie i całować, oddech zabierając.. :)

Aga, w usta z zaskoku bardzo ekscytujące, ale można w ryja niechconco zarobić, i to czasami ze dwóch stron, albo i trzech :D
PS
Za słaby już jestem na setkę :D

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:25 
Nie wierzę, kawał fajnego chłopa z Ciebie. Jeszcze niejednej w głowie zawrócisz.

Cytuj:
można w ryja niechconco zarobić, i to czasami ze dwóch stron, albo i trzech :D
PS
Cóż, każdy chce się czasem zabawić . No, ale morda nie szklanka.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:32 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
AGAFIA pisze:
Nie wierzę, kawał fajnego chłopa z Ciebie. Jeszcze niejednej w głowie zawrócisz.

Cytuj:
można w ryja niechconco zarobić, i to czasami ze dwóch stron, albo i trzech :D
PS
Cóż, każdy chce się czasem zabawić . No, ale morda nie szklanka.

Aż siem zapłoniłem nieco... :oops:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:37 
Ano wypadałoby ...

Przepraszam Evaj, myliłam się, Ty miałaś rację. Mój błąd.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 18:50 
Albo przeczytamy na pasku w TVN-ie, że jakaś jełopica wpadła do podstawówki i odstrzeliła 30 dzieci, bo jej 3 oko kazało.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 19:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Parafon pisze:
MMM pisze:
O to, to. Tak będzie. Zbyt długo dawała tu do pieca w wielu postaciach. Pępowina odcięta, temat zamknięty. A jak koledzy chcą podyskutować, to proszę uprzejmiście. Na śfinii, z pewnością się ucieszy :

Gocha & Co. :D Dlaczego taką biedną ...mankę (nie wiem czego, bo faktycznie wszystkiego była jekspertem humoris całusa :lol: się bybombiło w zaświaty a toleruje się indywidua, których credo zawiera się w sformułowaniu "chuj ci w pysk" lub których jedynym celem jest negatywny trolling? CZemu toleruje się forumowiczów pci obojga (albo i trojga) których jedynym przesłaniem jest niszczyć innych - i to bezkompromisowo? Tego nie rozumiem, a chciałbym.
Żółwik
P.


Ostatnio jakoś rzadziej bywam i mi umknęło owo niespotykane wręcz zdarzenie.
Nadrabiam więc czytając skwapliwie post za postem i też zrozumieć pragnę.
To zjawisko jest nadzwyczajne i mnie bardzo zachwyciło w misterności.

Panie parafon , to że tu obowiązują podwójne standardy wiemy od zawsze.
To ,że tu kazdy niewinny jak lelija tez wiemy.
To że kazdego się tu zaszczuwa też wiemy.
I , to że każdy jet tu pokrzywdzony tez wiemy.
Tu każdy przeciwko każdemu i wzajemnie
A jest tak, ten kto najgłosniej krzyczy i bluzga ten najbardziej skrzywdzony, i właśnie do niego się wszyscy lub jednostka przypierdalają i ten pokrzywdzony musi się odszczekiwać i odszczekiwać i tak bez końca i bez końca jojczy,ze znieśc już nie może.

Kurwa mać że bluznę srogo - i ty Agafia też ???? :lol: :lol:



doczytałam do końca ten smietnik , i co ? ano zdumiona jestem że ja pierdolę , no normalnie, zduminoa (rozdziawia gębę ze zdziwienia) :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 19:55 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Ja się zdumiam dla zasady, a zasady mam proste wręcz biblijne szanuję bliźniego jak siebie samego :lol:
Co nie przeszkadza mi wcale, żeby czasami komuś jebnac :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 20:26 
Cytuj:
i ty Agafia też ???? :lol: :lol:


Ja to się zawzięłam nie na żarty. Aż sama się sobie dziwię, może na stare lata tak mi się porobiło, a może jednak wkurw mnie okrutny ogarnął, taki jak nigdy? Nie wiem, ale wiem, że mam rację i będę tej racji broniła do ostatniej kropli krwi.
Wszystko zdierżę, ale bezsensownego i nieuzasadnionego kurewstwa nie zniesę. No nie zniesę. To też przykro mi bardzo i nieprzyjemnie, ale wyciągnęłam spod łóżka Dziadziusiowego kałacha i lecę do Ameryki.
Bardzo mi się to nie uśmiecha, będę bała się usiąść na krześle w przydrożnym barze, bo przecie jakaś Kardaszianka bez gaci, mogła przede mną na nim siedzieć, ale trudno.. Tu nie ma litości.
Będę wredna, okrutna, bezlitosna i konsekwentna jak nigdy dotąd.
Tak mi dopomóż.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 29 wrz 2016, 20:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Nie pierdol Agafia, rzuciła bym ci argumenta ale byś mi się do gardła rzuciła, a tu juz nie było by przelewek, pokonała bym cię w przedbiegach, bo ja w chwili zagrożenia spierdalać potrafię koncertowo :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 141 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group