forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 20:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 16:34 
pokaszta hóje, chuje i bedzie okej...;)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Uważać se możesz co chcesz, chujozo. Rozpleniłeś się kurwo, jak wszawica w żydowskiej dzielnicy i wszędzie cie pełno, patosie pierdolony.
Usunę cie z korzeniami, mdły kutasie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 18:07 
elo!!!


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 19:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
Hornet pisze:
Uważać se możesz co chcesz, chujozo. Rozpleniłeś się kurwo, jak wszawica w żydowskiej dzielnicy i wszędzie cie pełno, patosie pierdolony.
Usunę cie z korzeniami, mdły kutasie.



widze reakcje nie demokratyczna.....nie jest to latwe ...akceptowac ze inni sa innni i tez normalni.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 21:42 
Hornet pisze:
Usunę cie z korzeniami, mdły kutasie.


Nie mnie pierwszego, a i ostatniego, no i wszystko wskazuje na to, że zostaniecie tu sami w swoim żołnierskim gronie z kilkoma koszarowymi kurwami i będzie swojsko, a wokół roznosił się będzie odór rozgotowanej kapusty i lubieżny dowcip. To szczyt waszych możliwości, kołtunerio.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 21:51 
Cóż, jak się niewiele może , to przynajmniej trzeba wykorzystać to, co się jeszcze może, na ten przykład taki maleńki, czerwony wykrzykniczek, a ile daje powodów do dumy ze swoich przeogromnych mocy :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 08 paź 2016, 22:48 
Z wątku muzycznego usunięto mój komentarz o infantylnym guście muzycznym Pana Parafona, nie wolno krytykować i tak się jakoś złożyło, że szczególnie nie wolno żołnierzy i dochodzących do koszar pań. Z wątku o mieście usunięto moją uwagę, że budynki WFF we Wrocławiu doprowadzono do ruiny za czasów nowego lepszego ustroju i pozostał wpis dochodzącej do koszar pani, że zniszczyła je komunistyczna WFF. W mundurni żandarmeria pilnuje honoru Pana Starego i usuwa moje komentarze, a Pan Stary mówi, że nie będzie ze mną rozmawiał poza mundurnią, gdzie pomagać bezczelnemu kabotynowi będą Jego profosi. A gówno. W dupę mnie nawet pocałować nie możecie, koszarowa kamarylo. Noga moja nie postanie w wymienionych wątkach i w każdym innym, z którego kurewskie pomiotła usuną mój post. Tak, jak ten kraj, tak i to forum zaszczaliście uryną, nawet durnym Anglikom jesteście obrzydliwsi od afrykańskiej dziczy.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 paź 2016, 6:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
IroB pisze:
widze reakcje nie demokratyczna.....nie jest to latwe ...akceptowac ze inni sa innni i tez normalni.


barycki pisze:
Z wątku muzycznego usunięto mój komentarz


evaj23 pisze:
Cóż, jak się niewiele może


barycki pisze:
wszystko wskazuje na to, że zostaniecie tu sami w swoim żołnierskim gronie


Skamląc, załóżcie sobie Federację Często Horneta Upokarzanych Jebaniem w skrócie FCHUJ :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 paź 2016, 7:14 
Onanisto, o jebaniu z Baryckim możesz już sobie tylko pomarzyć w swoich wątkach z wykrzyknikiem i marząc o Baryckim, trzepać sobie kapucyna, a w przerwach podebatować o kryciu i kiełbasie w gronie serdecznych przyjaciół.

Adam Barycki


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 09 paź 2016, 12:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
barycki pisze:
o jebaniu z Baryckim możesz już sobie tylko pomarzyć w swoich wątkach


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group