forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 sie 2018, 7:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
śmierdzące upławy pisze:
Baryckiego zbanowano [...] jednego z najciekawszych userów jakiego mieliśmy na fo. NIE.
... Przeniósł się na śfinię, gdzie w krótkim czasie poznali się na jego wybitnym intelekcie, za co został nagrodzony przez tamtejszego administratora zakazem pisania w większości działów. Mają tam odpowiednik naszej "Oślej ławki" o nazwie "Więzienie", czy jakoś tak. Różnica polega na tym, że u nas można w oślej pisać dobrowolnie - tam piszą tytani za karę. No i tam pisze sobie z Majorem Krową o skomplikowanych problemach wszechświata.

Jeszcze jedno. W pewnym momencie wpadł na pomysł, że zrobi podkop i spierdoli z więzienia. Tak zrobił i zaczął pisać pod zmienionym nickiem, ekhm - Adriatyk. Niestety w pięć minut został złapany i ponownie zapakowany do pudła. Major Krowa wciąż ma z kim pogawędzić :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 sie 2018, 8:02 
stanax pisze:
śmierdzące upławy pisze:
Baryckiego zbanowano [...] jednego z najciekawszych userów jakiego mieliśmy na fo. NIE.
... Przeniósł się na śfinię, gdzie w krótkim czasie poznali się na jego wybitnym intelekcie, za co został nagrodzony przez tamtejszego administratora zakazem pisania w większości działów. Mają tam odpowiednik naszej "Oślej ławki" o nazwie "Więzienie", czy jakoś tak. Różnica polega na tym, że u nas można w oślej pisać dobrowolnie - tam piszą tytani za karę. No i tam pisze sobie z Majorem Krową o skomplikowanych problemach wszechświata.

Jeszcze jedno. W pewnym momencie wpadł na pomysł, że zrobi podkop i spierdoli z więzienia. Tak zrobił i zaczął pisać pod zmienionym nickiem, ekhm - Adriatyk. Niestety w pięć minut został złapany i ponownie zapakowany do pudła. Major Krowa wciąż ma z kim pogawędzić :lol:



Jak widać boli ciebie dupa z tego powodu :lol:
Archiwizator od siedmiu boleści :lol: :lol: :lol:
Jak ci już ktoś napisał, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo po tej twojej głębokiej analizie i pokazaniu znajomości tematu wychodzi, że w gówno kumasz układziki na Śfini.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 01 sie 2018, 8:11 
Spoko Evka. Tu też są układziki
Dziwi tylko fakt, że niby poważni ludzie, żony, dzieci, wnuki, a bez tego forum byliby nikim. :lol:
To kurwa trzeba być nieudacznikiem.
Wejść na Forum NIE i napierdalać od rana o spawaczu, zęzie, wargasowej, 4x4.
I niech to nawet :lol: rubasznie, z żartem, to ile może śmieszyć ten sam żart? I kogo?
:lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 01 sie 2018, 8:14 
Tak, tak stanaksiu...wiem...ja też tu wchodzę od ponad dziesięciu lat co sugeruje, że jestem supernieudacznikiem. :lol:
Tylko, że ja nie podłączam się pod żadną sforę psów wściekłych. Nie szukam tu miłości, przyjaciół, i możliwości napinki. Finansowej czy intelektualnej. :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 8:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
evaj23 pisze:
wezyr pisze:
No, jeżeli zaprosił ja skorpion, to dużo tłumaczy.




Odpierdol się od Skorpina! Między innymi i on poszedł w siną dal, bo ma dość kamaryli przygłupów.


A ty Evo jesteś jego rzecznikiem, i znasz powody jego odejścia? Czy może wcieliłas się w rolę mściciela i bierzesz odwet za jego cierpienia przebywania w gronie przygłupów. Jeszcze trochę i zostaniesz męczennicą , kto ciebie niewiasto szlachetna pomści- może dyskurs? :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 01 sie 2018, 8:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
[...] ja nie podłączam się pod żadną sforę psów wściekłych.
A ha ha, u ha ha, iiiiiiii ha ha.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 01 sie 2018, 8:46 
Ja pierdolę, co za tłuczysko pancerne. :lol:
No ale dobrze, roztłomaczę jak krowie na rowie.
Nie myl sfory dzikich psów z hyclami mającymi ich odłowić.

Musisz staniu podnieść wyżej głowę.
Nie patrz z poziomu psa.
Podobno jesteś człowiekiem.
Głowa wyżej, pierś dumnie wypnij, wzrok ku gwiazdom skieruj...a chuj...i tak z tego nic nie będzie...
:lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 9:10 
beton pisze:
evaj23 pisze:
wezyr pisze:
No, jeżeli zaprosił ja skorpion, to dużo tłumaczy.




Odpierdol się od Skorpina! Między innymi i on poszedł w siną dal, bo ma dość kamaryli przygłupów.


A ty Evo jesteś jego rzecznikiem, i znasz powody jego odejścia? Czy może wcieliłas się w rolę mściciela i bierzesz odwet za jego cierpienia przebywania w gronie przygłupów. Jeszcze trochę i zostaniesz męczennicą , kto ciebie niewiasto szlachetna pomści- może dyskurs? :D



Jakże to by być mogło :lol: żeby analizator nie wystawił wreszcie jednego oka zza krzaków :lol:
Skorpion jak zechce, to sam się wypowie i z pewnością kiedyś to zrobi, TAK, znam powody, TAK, biorę odwet, TAK, zostanę męczennicą, TAK, zwróc sie do dyskurs, a ta nie tylko mnie pomści, ale i ciebie i wszystkich po równo, ale skoro przywołujesz, to i może się ziścić :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 9:57 
evaj23 pisze:



Odpierdol się od Skorpina! Między innymi i on poszedł w siną dal,


Tak? Ale kluczy na wszelki wypadek nie oddał. :lol:

Załącznik:
__________________.jpg
__________________.jpg [ 16.2 KiB | Przeglądany 2555 razy ]


Na górę
  
 
Post: 01 sie 2018, 10:01 
WLR pisze:
evaj23 pisze:



Odpierdol się od Skorpina! Między innymi i on poszedł w siną dal,


Tak? Ale kluczy na wszelki wypadek nie oddał. :lol:

Załącznik:
__________________.jpg

:lol: :lol: :lol: widzę, że czekasz na te klucze :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 458, 459, 460, 461, 462, 463, 464 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group