forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 15 maja 2024, 11:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 lip 2018, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dlaczego więc pośród takiego chamstwa i prostactwa lubi przebywać taki intelektualysta/tka Pan Polar i Pani Evaj, tego mnie prostemu Żydowi nie sposób zrozumieć. Dlaczego uganiacie się za Panem Stanaxem, WLRem, Olderem i innymi "prostakami, prymitywami" po forum NIE? Czy nie lepiej uprzyjemniać sobie świat i obcować z takim Baryckim, gdzie ŚFiNiE jedzą z porcelanowych koryt zdobionych złotą ramówką gdzie cicho gwarząc popija się kawę w filiżance unosząc mały paluszek arystokratycznie ku górze? A jeżeli pije się trunki to tylko nalewkę truskawkową. Dlaczego? :D

No po co to? Po co uprawiać masochistyczny rytuał, albo bawić w ukłutego w dupę romantyka pokutującego dla własnej głupoty? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2018, 15:48 
polar pisze:
WLR pisze:
Komandora pogoniła wontrupka właśnie, a oną Urban.

Na podstawie czyich donosów?
Dokończ szczurku.

Co, nie udało się postraszyć userów diagnozą Gargamela mojej osoby? Manipulacja nie wyszła? Oj, jak mi przykro.
Nie jesteś taki sprytny za jakiego się uważasz.
Donosicielu.



Dokończę. W kwestii donosów, zapytaj z tobą "sparowanych".

Ja raz jedyny zadałem Urbanowi pytanie na czacie który zainicjował, pytając userów co ich gryzie.

Pytanie brzmiało:
Czy forum "NIE" jest obecnie forum Ruchu Palikota, a jeżeli nie jest, dlaczego
userzy są banowani za krytyczne wobec poczynań Ruchu Palikota posty.
Tyle.

Urban odpowiedział:
Na forum "Nie", możecie walić w Palikota ile wlezie.

Otóż zadałem to pytanie w obronie zbanowanego Komandora, Hushka i wielu innych, którymi sobie
gnido teraz gębę wycierasz, a wówczas pełzałeś nisko przy ziemi, licząc na okruszki z panaposelskiego
stołu, lub choćby na możliwość chapnięcia dzidy.

Coś jeszcze płazie?


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 16:33 
__________________________________________
Warto przy okazji przypomnieć tamten okres i ideały Ruchu Palikota, którego tak dzisiaj broni user Polar.

Ileż się postów na forum przelało, wykpiwających i krytykujących, ile oburzenia na par.196 kk, dotyczący
"obrazy uczuć religijnych". Wszyscy, a zwłaszcza ówcześni administratorzy dopatrywali się w nim - i słusznie -
ograniczenia wolności wypowiedzi i niekonstytucyjne postawienie "uczuć" wierzących ponad uczuciami ateistów,
których poczucia zdrowego rozsądku nic nie broni.

I nagle po wyborach, gdy niedawny admin został posłem Ruchu, okazało się, że istnieją jakieś uczucia
członków Ruchu Palikota, za których szarganie user jest banowany. Nawet w wątpliwość nie wolno było
poddać ośmieszających Ruch i podważających do niego zaufanie wybryków posłów Ruchu, a już dyskutowanie
z programem Ruchu, stawało się grzechem śmiertelnym, karanym banem dożywotnim.

User Komandor został zbanowany za kpiny z "Ostatniej paróweczki posła Brambory", który prowadził głodówkę
"rotacyjną" w godzinach pomiędzy śniadaniem a obiadem. Ban za wyśmianie buca i zdrajcy, bo poseł Brambora
porzucił Ruch Palikota niebawem po wyborach. Absurd, idiotyzm i sekciarskie szaleństwo ludzi niedawno całkiem
rozsądnych, a nagle otumanionych niespodziewanym awansem społecznym. To zresztą pokazało, jak cienka linia
dzieli pozornego demokratę od despoty z nahajem.

To tak z kronikarskiego obowiązku i by wiadomo było czego broni user Polar. ;)


Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 16:37 przez WLR, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 16:37 
Czyli twierdzisz śmieciu, że Wontrupka kłamała w swoim pożegnalnym poście pisząc, że nie spodziewała się kalumnii od człowieka, którego gościła we własnym domu?
Idź stąd!
Kto ci, śmieciu, dał prawo do przeganiania kogokolwiek?

I dalej łżesz jak pies.
Piszesz, że to ja liczyłem na okruszki?
To ja zadałem bez pardonu pytanie, otwartym tekstem na forum, Rozenkowi o źródła finansowania jego kampanii wyborczej. I dostałem odpowiedź, nie będąc banowanym.
Wiec wypierdalaj stad ze swoimi drobnymi manipulacjami. I weź Borucha, po jednej linii jesteście.
Jesteś zwykłym łgarzem bez cienia honoru.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 16:39 
I nie Ruch Palikota jest tu przedmiotem dyskusji, a twoje marne manipulacje.
Czego jeszcze, pało, bronię?
Faszyzmu? Palikota? A może zaraz dowiemy się o Rydzyku wspólnie ze mną spawającym w zęzie?
:lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 16:42 
polar pisze:
Czyli twierdzisz śmieciu, że Wontrupka kłamała w swoim pożegnalnym poście pisząc,
że nie spodziewała się kalumnii od człowieka, którego gościła we własnym domu?


Ano kłamała gnido, bo nigdy nie byłem u niej w domu. Spotkałem się z nią jedyny raz na zlocie.

Albo - co bardziej prawdopodobne - masz chore projekcje w wyniku wdychania gazów spawalniczych,
bo wg ciebie byłem księdzem, bez podstawowych sakramentów, a teraz jestem byłym domownikiem
wontrupki. Lecz się nieboraku, może obejdziesz się bez kaftanika. :lol:


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 16:53 
A w chapaniu dzidy rozenowej bezkonkurencyjny jest twój kolega po rozumie. Wielki Archiwizator.
Do tej pory łonówki mu spomiędzy zębów wystają. Ale chyba jedynkami haczył, bo coś nie było zadowolenia. :lol:

Dom to pojęcie względne, szmato, wpuściła cię do swojego towarzystwa, a ty to bezczelnie wykorzystałeś, ze skutkiem jaki wszyscy znają. Nie ma między nami Wontrupki.
Przeganiacz z deficytem zaganiacza, podpierdolił dziewczynę do Urbana. :lol:
Amen.


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 16:59 
WLR pisze:
bo wg ciebie byłem księdzem, bez podstawowych sakramentów,

Gówno mnie obchodzi czym byłeś.
Gra słów - nie można być księdzem bez sakramentów. I pewnie księdzem nie byłeś. Ale sam się chwaliłeś kontaktem z duchowieństwem. Czyli albo łgałeś wtedy, albo teraz.
Co tak naprawdę chuj mnie obchodzi.
Tfu!


Na górę
  
 
Post: 31 lip 2018, 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
A w chapaniu dzidy rozenowej bezkonkurencyjny jest twój kolega po rozumie. Wielki Archiwizator.
Do tej pory łonówki mu spomiędzy zębów wystają. Ale chyba jedynkami haczył, bo coś nie było zadowolenia. :lol:
Nie widziałeś wszystkiego upośledzie.
Hapanie dzidy było tylko grą wstępną :P

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 lip 2018, 17:07 
płaz pisze:
Przeganiacz z deficytem zaganiacza, podpierdolił dziewczynę do Urbana. :lol:


Nikt mnie nigdzie nie wpuszczał. Przyjechałem do leśniczówki - hotelu,
zapłaciłem za nocleg, jedzenie, picie, i jeszcze prezenty rozdałem.

Nikogo też nie podpierdoliłem. Zapytałem tylko właściciela forum, czy
wolno mi na nim krytykować Palikota. O byłych adminach pisała za to
dziennikarka z redakcji - Weronika C. Pisała mianowicie, że redakcja
i sam właściciel mają kłopot z odzyskaniem dostępu do forum swojego
tygodnika, bo byli administratorzy odmawiają podania haseł.
Oczywiście takie zawłaszczenie też płaz Prol popiera.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 456, 457, 458, 459, 460, 461, 462 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group