forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 3:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 11:31 
Ja pierdolę, jaki cymbał :) :)

Mam nadzieję, że już niedługo dostanie różowy kaftanik


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 11:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Bronto pisze:
AGAFIA pisze:
Cytuj:
i co wy na to ludzie :o :o :lol:

prawda to czy fałsz :lol:


No co, jak wczoraj pisałam, Brontek będzie bluzgał po wszystkich wątkach, a posty Borucha będą usuwane.
Czyli po staremu.

:lol: :lol: :lol:


Ot, taki przykład.
Legenda forum ubogaca jednego z użytkowników forum o jej wartości intelektualne.
AGAFIA pisze:
Idź ty do jakiegoś specjalisty i pożal się co ci dolega.
Jesteś żałosny z tymi swoimi bucowatymi tekstami; ani to śmieszne, ani polotu. Ludzie cię ignorują, nie odpowiadają na twoje dziecinne zaczepki a ty jak na dopach, nie ma dnia żebyś do kogoś się nie dowalił. Żebyś chociaż raz czymś błysnął, ale nie- od lat ten sam zestaw, tylko nicki się zmieniają, nawet zasobu słów nie poszerzyłeś.
Wbij sobie to do pustego łba, jesteś tu nikim, zerem ze zrytą psychą, które to zero, odregowuje spierdolone geny, 2 razy dziennie bluzgając innych użytkowników. Ktoś ci zwróci uwagę, to wymyślasz ''zmowę'' albo chowasz dupę w krzakach na 2 dni, taki cwaniak z ciebie.
Koło dupy mi lata co masz do powiedzenia na mój temat, bo jesteś imbecylem, to cud że kompa potrafisz obsługiwać. Zero intelektu, poczucia humoru, tylko cipa, pizda, chuj. I tak 5 tysięcy razy, zakompleksiony cieniasku.

I co cioto,
poczułeś w dzióbku mojego niemytego chuja ?

Do magla z parobem!


No nie wiem, no nie wiem legendo tego forum...


jak nie wiesz, to nie zbieraj głosu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 11:32 
Musi, to silniejsze od niego.
IPEENOWIEC :) :) :)


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Ja pierdolę, jaki cymbał :) :)

Mam nadzieję, że już niedługo dostanie różowy kaftanik


A tu, legendo o twoich preferencjach...
Legenda forum ubogaca jednego z użytkowników forum o jej wartości intelektualne.

AGAFIA pisze:
No widzisz, chodzisz u mnie na smyczy.

A teraz rozluźnij pośladki, bo zacznę cię jebać.
Jak mi się znudzą twoje chude pośladki, będę cię jebać w oczodół.

Potem wyjebię twoich sąsiadów i ich znajomych z fejsbuka.

A na koniec wyjebię wszystkie twoje psy.


No nie wiem, no nie wiem, ale co za ekspresja...
I to też jest dobre...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:02 
No, to jest akurat arcydzieło, którego nie powstydziłby się i sam Pan Barycki, wielki erudyta przecie, a już szczególnym arcydziełem erudycji jest ten oczodół i oczywiście, tych sąsiadów znajomi z fejsbuka.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:12 
Aż musiałam zobaczyć.

:lol: :lol: :lol:
Popłakałam się ze śmiechu.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Aż musiałam zobaczyć.

:lol: :lol: :lol:
Popłakałam się ze śmiechu.

No ale...
Wielki Wezyr pisze:
Mówiłem, że Agafia to postać szczególnie doświadczona przez los..... :D

Nie tylko ty się śmiejesz...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:40 
Skoro już cię odbanowałam, to odpowiem.
Czego ty jeszcze nie rozumiesz, Bronto?
Tego, że to nie jest forum dla sztywniaków, drętwych, ''wszystkowiedzących'' palantów ?
Zachowujesz się tak infantylnie, że nie sposób przejść obok tego obojęnie. Nie ma dnia, tematu, żebyś się do kogoś nie przypierdolił. Czepiasz się wszystkiego i wszystkich, stąd użytkownicy mają ciebie po prostu dosyć.
To nie jesteś normalne, że cytujesz posty sprzed lat, gdzie mi by się chciało szukać, co ktoś napisał rok czy 2, 3 lata temu? Masz za dużo czasu, nudzisz się?
Usiłujesz ''skłócić'' mnie z WW. za jakieś stare sprawy, bezsens kompletny.
I to mantrowanie, każdy post identyczny, tylko nicki się zmieniają. Codziennie, 24 na dobę piszesz to samo. Monotonnie, przewidywalnie, nudno..Zrita wczoraj zacytowała,
zero kreatywności.
Jest czymś osobliwym, że cytujesz własne posty, te przez siebie napisane, wklejone i na nie odpowiadasz.
Ale kompletną porażką jest to, że korzystając z przychylności jednego z modów, prosisz go przysługi, pt. wykasowywanie wpisów innych użytkowników, łącznie z tym, że chciałeś by niektóre osoby zbanował. Które, może sam się nam pochwalisz.

Masz więc sporo za uszami, przegiąłeś pałę do tego stopnia, że rzecz rozbija się o redakcję, a nie o przyjaciela, który wbrew rozsądkowi, siłowo utrzymuje cię na powierzchni.
Ja nie chcę dla ciebie bana, ale
twoje miejsce jest w korycie. Twórz tam sobie, nawet całą dobę, ale nie będziesz przeszkadzał innym.
I co byś nie wkleił, czego nie napisał, to nie mnie, a ciebie tu nie chcą.

Uszanowanko.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Skorpion13 pisze:
@boruch
Nie spełniasz żadnych wymogów przewidzianych kodeksem honorowym .
Używasz słow obraźliwych pod adresem interlokutorów, moderatorów etc.
Piszesz niemerytorycznie, ale wulgarnie. Próbujesz wzniecać awantury.
Niekiedy to właśnie Twoje usunięte wpisy mogłyby być podstawą do zastosowania art. KK mówiących o tzw. ,,mowie nienawiści'' lub szkalowaniu.
Jeżeli nadal będziesz postępował w taki sposób - wpisy będą usuwane lub wyrzucane na hasiok.
Zastanów się najpierw nad własnym postępowaniem panie Boruch vel obuz vel łobuz.

PS.
Zdjęcia tego samego rodzaju zamieszcza codzienna prasa (zazwyczaj opatrzone wielgaśnymi i krzykliwymi tytułami.0 Nie wiem w czym problem.



To jest tylko twoja ocena. Pewnie nie spełniam wielu wymogów - ale ty wg mojej oceny i nie tylko, nie spełniasz wymogów co do bycia moderatorem. O honorze raczej się nie wypowiadaj.

Moje wpisy są mową nienawiści? A czym są wpisy i focie bronta? Może mi to wyjaśnisz? Bo ja jakoś nie mogę tego pojąć. Po prostu ty i bronto macie zapędy rasistowskie i ksnofobiczne. Ja tylko się z tym nie zgadzam, bo przyszedłem na to forum jako człowiek z poglądami lewicowymi, bo takie było to forum. Dziś w wyniku ignorancji administracji zrobiło się tu siedzisko marginesu. A ty przez to, że jesteś moderatorem jesteś jednym z przywódców.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 20 paź 2017, 12:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
AGAFIA pisze:
Skoro już cię odbanowałam, to odpowiem.
Czego ty jeszcze nie rozumiesz, Bronto?
Tego, że to nie jest forum dla sztywniaków, drętwych, ''wszystkowiedzących'' palantów ?
Zachowujesz się tak infantylnie, że nie sposób przejść obok tego obojęnie. Nie ma dnia, tematu, żebyś się do kogoś nie przypierdolił. Czepiasz się wszystkiego i wszystkich, stąd użytkownicy mają ciebie po prostu dosyć.
To nie jesteś normalne, że cytujesz posty sprzed lat, gdzie mi by się chciało szukać, co ktoś napisał rok czy 2, 3 lata temu? Masz za dużo czasu, nudzisz się?
Usiłujesz ''skłócić'' mnie z WW. za jakieś stare sprawy, bezsens kompletny.
I to mantrowanie, każdy post identyczny, tylko nicki się zmieniają. Codziennie, 24 na dobę piszesz to samo. Monotonnie, przewidywalnie, nudno..Zrita wczoraj zacytowała,
zero kreatywności.
Jest czymś osobliwym, że cytujesz własne posty, te przez siebie napisane, wklejone i na nie odpowiadasz.
Ale kompletną porażką jest to, że korzystając z przychylności jednego z modów, prosisz go przysługi, pt. wykasowywanie wpisów innych użytkowników, łącznie z tym, że chciałeś by niektóre osoby zbanował. Które, może sam się nam pochwalisz.

Masz więc sporo za uszami, przegiąłeś pałę do tego stopnia, że rzecz rozbija się o redakcję, a nie o przyjaciela, który wbrew rozsądkowi, siłowo utrzymuje cię na powierzchni.
Ja nie chcę dla ciebie bana, ale
twoje miejsce jest w korycie. Twórz tam sobie, nawet całą dobę, ale nie będziesz przeszkadzał innym.
I co byś nie wkleił, czego nie napisał, to nie mnie, a ciebie tu nie chcą.

Uszanowanko.

Ten bełkot zachowajmy, bez odniesienia.
Skupmy się na tym fragmencie.

Cytuj:
Ale kompletną porażką jest to, że korzystając z przychylności jednego z modów, prosisz go przysługi, pt. wykasowywanie wpisów innych użytkowników, łącznie z tym, że chciałeś by niektóre osoby zbanował. Które, może sam się nam pochwalisz.

No to oficjalnie proszę obu moderatorów o odniesienie się do kolejnych kłamstw intelektualnego prymitywa.
Zabawne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group