forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 7:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 520  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 wrz 2016, 12:57 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Mnie też Iro Hornet wyjebał, za to, że pozwoliłem sobie poradzić mu, aby trzymał gardę. Chyba albo coś komuś odjebało po całości albo ktoś ochujał :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 wrz 2016, 13:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Tobie, Dziku Puszczański, oberwało się rykoszetem :lol: wymietli Cie razem z tymi bałwanami.
Widać Zielony popatrzył na twoją przechlaną fizjonomię i wziął cię za amebe.

Męczennikiem nie będziesz, przykro mi. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 24 wrz 2016, 14:14 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Ja to mam w rzyci, a i żyć dalej będę :D Jakby Zielony siem w moje fizis popatrzał to by :
a) się zakochał (musiałby mieć cycki i cipę)
b) zszedł by na wylew :lol:
Moja niezapomniana twórczość, będąca podwalinowym wkładem w te zapyziałe Fo, nigdy nie przeminie a me imię z czciom będą wymawiać przyszłe pokalania :lol:

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 2:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
Bronto pisze:
.....

Cholera, jak to fajnie ze trolle Putina tryskaja wiedza z kazdej dziedziny... Ja nie jestem (w obecnej chwili) budowlancem i wyrazilem swoje zdanie bazujac na tym co wiem w temacie, cieszy mnie, ze trolle Putina sa, jak zawsze, lepsi...niestety mnie tam nie bylo, i nie wiem jak jest naprawde...nie bede sie klocil...nie ma to oczywiscie ma zadnego sensu...ani specjalnego znaczenia... Dziura jak dziura... Moze durne araby wywalily ja jak kilka tysiecy lat temu egipcjanie --- mlotkiem i przecinakiem...
Najsmieszniejsze jednak w tej historii bylo jedno z pierwszych tlumaczen zajscia przez oficjala z FR, "moze jedzenie i leki sie spontanicznie same zapalily" --- czy tak jakos... Coz, jacy mocodawcy trolli, takie i trolle... A na zachodzie, jak zawsze ---- wszyscy klamia...Wiem, wiem ---- nie trzeba mi o tym przypominac...A o ewidentmym klamstwie, ze strony FR, w tej sprawie, chyba juz nawet wspominac nie warto...Bo trolle i tak wiedza najlepiej... Ale moze jednak przypomne; zaraz po ataku (gdy zaszlo podejzenie uzycia tych bombek) przedwtawiciel FR stwierdzil ze takich to oni nie maja tu w swojej bazie, nie mogli wiec ich uzyc. Zaraz po tym, ktos odkopal, nie tak dawna wypowiedz przedstawiciela FR ktora poszla w eter na kontrolowanym przez FR kanale RT, i tenze przedstawiciel Putina twierdzil ze takie zabawki na wyposazeniu jednak byly... Ktorys z tych panow ewidentnie klamal. Powstaje pytanie, ktory? Nie trzeba byc geniuszem by odpowiedziec na to pytanie... Coz, trolle Putina i tak wiedza swoje, pewno juz objasnily ze te klipy (tak jak i te z ladowania na ksiezycu :D ) z przeciwstawnymi wypowiedziami (no...przynajmniej jeden z nich :D ), sa produktem Hollywood....coz...mozna i tak...


Ostatnio zmieniony 25 wrz 2016, 4:17 przez steve, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 3:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:22
Posty: 678
barycki pisze:
steve pisze:
(cos z ogrmna sila spadlo z gory, i byla to bardzo duza sila)


Mój Drogi Panie Stefanie, ba, żeby tylko Drogi, Najdroższy, nic nie sprawia mi tak ogromnej radości, jak Pański amerykański kretynizm. Obok dziury jest otynkowana ściana i gdyby było tak, jak widzi to Pański umysł amerykańskiego idioty, że coś z ogromną silą spadło z góry, i była to bardzo duża siła, to musiałyby w otynkowaną ścianę uderzyć rozproszone ogromną siłą odłamki żelbetonu i pozostawić na tynku ślady, bo byłaby to bardzo duża siła, amerykański kretynie.

Adam Barycki


Drogi Panie Barycki, Panskie uwagi sa zazwyczaj bardzo celne. Tym razem jednak sie Pan nieco myli. Moj kretynizm jest ciagle swojski --- bo Polski --- do amerykanskiego mi jeszcze daleko --- i to, moim zdaniem, bardzo... Na swoje usprawiedliwienie moge zapowidziec, ze pisalem tamten post o trzeciej w nocy, i pewno mi juz golowka nie bardzo pracowala... Ale mimo tak znaczacego kretynizmu nie zaluje --- przynajmniej Bronto dostal orgazmu....i to ze trzy razy... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2016, 7:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Oj, Stefankowi zwieracz puścił.
Już mu tylko pozostało pisanie o trollach.
Widać, że chłopiec żyje w świecie legend.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 wrz 2016, 16:07 
Tylko pozazdrościć Panu, Mój Drogi Panie Stefanie, takiego publicity, jakie robią tu na forum Panu amerykańskie prostytutki. Tfu, nie prostytutki, a kurwy, przecie za usuwanie Pana nie biorą dolarów, za darmo dają się jebać Amerykanom.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2016, 16:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
steve pisze:
A o ewidentmym klamstwie, ze strony FR, w tej sprawie, chyba juz nawet wspominac nie warto... Ale moze jednak przypomne; zaraz po ataku (gdy zaszlo podejzenie uzycia tych bombek) przedwtawiciel FR stwierdzil ze takich to oni nie maja tu w swojej bazie, nie mogli wiec ich uzyc. Zaraz po tym, ktos odkopal, nie tak dawna wypowiedz przedstawiciela FR ktora poszla w eter na kontrolowanym przez FR kanale RT, i tenze przedstawiciel Putina twierdzil ze takie zabawki na wyposazeniu jednak byly... Ktorys z tych panow ewidentnie klamal. Powstaje pytanie, ktory? Nie trzeba byc geniuszem by odpowiedziec na to pytanie.

Nie amerykański tępaku, nikt nie kłamał 8-)
Cytuj:
Ja nie jestem (w obecnej chwili) budowlancem i wyrazilem swoje zdanie bazujac na tym co wiem w temacie,
:lol:
Cytuj:
"moze jedzenie i leki sie spontanicznie same zapalily" --- czy tak jakos...

Nawet nie masz pojęcia o czym bredzisz.

Rosjanie wyraźnie stwierdzili, że lotnictwo Syrii nie ma technicznych możliwości prowadzenia ataków w nocy.
Dwa, lotnictwo WKS nie prowadziło lotów w tym regionie co wykazano.
Trzy, zasugerowano pożar zapoczątkowany od zapalenia się jednej z ciężarówek co jak się okazało nie było tylko sugestią bo faktycznie ciężarówki uległy spaleniu w wyniku ostrzału broni lądowej, a nie bomb.
Pozostaje oczywiście jeszcze rola DRON bankruta który znajdował się kilkadziesiąt minut nad ciężarówkami i prowadził obserwację nomen omen ataku islamistów który przebiegał dokładnie przez rejon parkowania konwoju nazywanego obecnie humanitarnym, pojawia się tu również sugestia zastosowania przez bankruta rakiety termo-barycznej która nie pozostawia ani lejów ani odłamków, no ale to pozostanie w strefie ściemy tępaków z DS.

Nikt nie kłamał , tylko ty nie rozumiesz co czytasz, lub czytasz brednie produkowane w dyspozycyjnych mediach, jak typowy, zindoktrynowany tępak. 8-)
Ewidentnie, i jak zwykle kłamie bankrut i jego media, kierując konfabulacje do takich, tępych odbiorców przekazu jak ty.



Panie Barycki, może Panu pasi naruszenie Pana dóbr osobistych przez amerykańskiego debila, pod postacią pomówień.
Mi nie, więc proponuję nieco wyważenia w ocenie działań moderacji w tym konkretnym przypadku.
Problem tego typu działań stosowanych przez intelektualnie opóźnionych kozaków spoza Europy, polega na tym, że nie działa tam prawo UE.
Normalnie wystarczyłoby wezwanie do ujawnienia IP takiego tępaka i byłby to jego ostatni wyczyn w stylu pomówienia, niestety w ich przypadku pozostaje tylko usuwanie lub przesuwanie w odpowiedniejsze miejsce na forum ich pseudo intelektualnych wypocin.
Co nie zmienia faktu, że zrzut ekranu ich radosnej działalności został wykonany ku pamięci. :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 wrz 2016, 16:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
Sam chętnie przyniósł bym się do stanów, zwłaszcza południowych, texas, arizona, gdzie jeszcze robol może normalnie żyć, a państwo okrada go z 20% a nie 70% dochodu. Gdyby nie to że byłem karany za jazdę po pijaku i nie dostanę wizy, dawno już by mie tu nie było.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: wysypisko
Post: 25 wrz 2016, 17:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Do Stanów jak do Stanów ale do Rumunii to wizę dostalibyście wszyscy w jeden dzień, durne mamlasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241 ... 520  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group