forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 cze 2015, 18:13 
Cytuj:
brawo brawo i jeszcze raz brawo - nie wiem jak inni , ja jestem zachwycona , poważnie
to był majstersztyk dokopujący golemowi

on Panu tego nie wybaczy :D


Niżej upaść już nie mogłaś.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2015, 18:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
cały czas leżę tam gdzie i ty, o co ci chodzi Malina, no o co
obraziłam cię , albo cię nawyzywałam, no i skąd ta troska o mój punkt leżenia
jak kiedyś cie rozumiałam tak teraz ani w ząb - no cóz ludzie się zmieniają


a jak nie wiesz co mnie zachwyciło, to wróć i przeczytaj jeszcze raz co twojemu ulubionemu Baryckiemu się wypsnęło niechcący.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 18:25 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
oj Beton,Beton,tera to zes sie wredna babo jeszcze nizej stoczyla :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 18:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Pan Barycki napisał bardzo interesujący post , przemyślany , wyważony bez bluzgów całkiem jak zwyczajny przyzwoity user


Golem odpowiedział mu że ,, Potrafi pozytywnie zaskoczyć,,

na co Pan Barycki mu odpowiedział - cytat zamieszczony tak jak został napisany


barycki pisze:
Panie Golem, zapewniam Pana, że kiedy piszę „dupa”, czy „a gówno”, to najwybitniejsze umysły na tej planecie są tym zachwycone. Jednak nie mogę pisać tylko dla najwybitniejszych tytanów intelektu, czasem muszę, tak, jak tu powyżej, napisać co i dla maluczkich zrozumiałego.

Adam Barycki


No i co tu Malina duzo gadać Pan Barycki wyraźnie napisał że do maluczkich to on bez bluzgów potrafi zaś do tytanów intelektu, to ino dupa czy gówno

Teraz powiedz kto jest kim według Pana Baryckiego :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 18:51 
beton pisze:
cały czas leżę tam gdzie i ty, o co ci chodzi Malina, no o co
obraziłam cię , albo cię nawyzywałam, no i skąd ta troska o mój punkt leżenia
jak kiedyś cie rozumiałam tak teraz ani w ząb - no cóz ludzie się zmieniają


a jak nie wiesz co mnie zachwyciło, to wróć i przeczytaj jeszcze raz co twojemu ulubionemu Baryckiemu się wypsnęło niechcący.


A ja myślałam, że choć trochę grzeszysz rozumem. Cóż za rozczarowanie. Nie skacz mi z pazurami do oczu bo to nie ja, a ty czujesz rozkosz gdy ktoś skopie twojego wroga. Ja swoich wrogów kopię sama i nie muszę kamuflować swej podłości. Na taktykę moją stać tylko wybitnych, ty stosujesz taktykę byle szantrapy. I nie o wypowiedź Baryckiego mi chodziło a o twoją. Z dnia na dzień coraz bliżej jesteś drugiego dna. Jeszcze jeden tekst do mnie i pukać będziesz w nie od spodu.


Na górę
  
 
Post: 08 cze 2015, 19:06 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
a to szantrapa z tego Betonu :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2015, 19:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Jakieś nieporozumienie, Malino ja nie uważam tu nikogo za wroga, tu toczy się życie wirtualne, nieprawdziwe no i ja nie mam ambicji posiadania wroga.
Ja tam nie wiem czy w realu też jesteś wybitna i stosujesz tę samą taktykę co w wirtualu , ale jeśli tak , to nie ma się czym chwalić.

I nie rozumiem dlaczego mi grozisz, przecież to nie ja cię zaczepiałam i nie ja ci ubliżam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 10:00 
Spieszę poinformować, że "szantrap" jest rodzaju męskiego- zapozyczenie z języka rosyjskiego ( wot, szantrap!) a u nas spolszczona wersja z reguły dotyczy tylko kobiet.
Warto wiedziec co sie pisze.
A jakbym napisał; malina, ty chuju?


Na górę
  
 
Post: 09 cze 2015, 10:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Wcale, a wcale, byś jej nie ubliżył. :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 cze 2015, 21:50 
older pisze:
Spieszę poinformować, że "szantrap" jest rodzaju męskiego- zapozyczenie z języka rosyjskiego ( wot, szantrap!) a u nas spolszczona wersja z reguły dotyczy tylko kobiet.
Warto wiedziec co sie pisze.
A jakbym napisał; malina, ty chuju?


Nie mam pewności czy betonka to kobitka. Awatar też długo udawał mężczyznę a okazało się, że to zadowolona pizda. U betona może być odwrotnie.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group