forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 08 gru 2019, 19:04

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 353  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

maerose pisze:
Do Puszczy Białowieszczańskiej będą jeździć, chcesz żeby Parafon się udusił?

Myślę że Panu Parafonowi nic nie będzie skoro do tej pory nic mu się nie stało z powodu jakichś samochodów.
Uważam też że kompetentne władze są od tego by dopilnować aby inwestycja była korzystna dla lokalnej bardzo, bardzo, niewielkiej wspólnoty.
Martwi mnie co innego, bardzo, bardzo, niewielka siła argumentów władz wobec oportunistów, byłbym zdecydowanie za jej radykalnym wzmocnieniem.

Awatar użytkownika

Godek porównuje homoseksualizm do choroby alkoholowej.

Cytuj:
Działaczka pro life Kaja Godek kolejny raz naraziła się osobom homoseksualnym po swojej wypowiedzi w mediach społecznościowych.

Kilka dni temu Godek została zablokowana przez administratorów portalu Twitter po tym, jak napisała, że homoseksualizm to zboczenie. Teraz została odblokowana i na nowo chwali się swoimi brakiem szacunku do mniejszości seksualnych, po którym kolejny raz może mieć problemy w serwisie internetowym.

Kaja Godek
@GodekKaja
Co to za pytanie, co zrobisz jak Twoje dziecko zostanie gejem?

A co zrobisz, jak zostanie alkoholikiem, narkomanem, przestępcą? Zło jest złem, także jeśli jest udziałem osoby bliskiej. Przed złem trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem

Obrazek

I ja mam być grzeczny i szanować taką osobę? A wiadomo, że takich w tym biednym kraju jest więcej. Bo co, bo ona jest obrończynią tzw tradycji? I co, ma prawo obrażać innych? Ja mam to tolerować, znosić? Kurwa, w imię czego? A w pizdu...............

LGBetowcy jeszcze nie pozwali tego piździska?
Niech się boją dalej głupki i pozwalają jeździć na sobie byle szmacie.

Awatar użytkownika

No skoro takim skrótem się określają to faktycznie mądrzy nie są.

Ty jak z Makuszyńskiego, w dzień małpa, w nocy kretyn.
ha ha ha

Awatar użytkownika

Może być zabawnie. :)
We fragmencie filmu Krycha, jako żywa.

Patryk Vega odpowiada Krystynie Pawłowicz i pokazuje fragment filmu

Patryk Vega przygotowuje swój kolejny film, który będzie nosił nazwę "Polityka". W rozmowie z Onetem powiedział, że składano mu propozycję, aby przesunął premierę na czas po wyborach oraz grożono mu, że zostanie pomówiony. Na zapowiedź filmu zareagowała Krystyna Pawłowicz, która stwierdziła, że reżyser "straszy" i jego film ma "ustawić wybory". Patryk Vega zdecydował się odpowiedzieć na tweeta posłanki, a przy okazji pokazał fragment swojego nowego filmu.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/patryk- ... CVUtnxG6oE

Awatar użytkownika

Bez jaj, "Kler" miał przewrócić ten kraj do góry nogami. Potem " Tylko nie mów nikomu". I co? Tego beznadziejnego społeczeństwa nic nie jest w stanie ruszyć. Oni jak pies Pawłowa nauczyli się reagować na plusy.

Awatar użytkownika

Polsce coraz bliżej do Ukrainy.

Zaostrzenie kar za kradzież batonika, złagodzenie kar za korupcję w spółkach Skarbu Państwa

https://wiesci24.pl/2019/06/14/zaostrze ... uG_tdVVIuQ

Boruch pisze:
Bez jaj, "Kler" miał przewrócić ten kraj do góry nogami. Potem " Tylko nie mów nikomu". I co? Tego beznadziejnego społeczeństwa nic nie jest w stanie ruszyć. Oni jak pies Pawłowa nauczyli się reagować na plusy.

A Pan niczym w żarcie o Niesiołowskim na widok lub słowo o PISie lub Kaczyńskim .... toczy pianę.

Na pocieszenie, może choć środowisko murarzy zostanie poddane lustracji (pod kątem lustracji).

PS. To w nawiasie powinno oczywiście brzmieć (pod kątem pedofilii) :lol:

Ostatnio zmieniony 14 cze 2019, 11:27 przez kowalew, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Pianę? A co to już widać przez internet? :mrgreen: Ja po prostu chronicznie nie znoszę tej bandy. Skoro Pan nie widzi jak beznadziejnie wygląda Polska pod ich rządami to Paniski problem.

Niech Pan nie wierzy w cuda o murarzach. Bo tu nie o drastyczność kary chodzi tylko o nieuchronność. Dla każdego bez względu czy nosi krótkie spodnie i t-shirt czy sutannę.
To jest proszę Pana takie państwo, że w godzinę po wypadku minister wie już kto jest winny, choć nie było jeszcze dochodzenia. Jakoś tak się upiekło, że dochodzenie trwa kilka lat i końca nie widać a na dodatek tak nieszczęśliwie się złożyło, że główne dowody czyli nagrania uległy uszkodzeniu i można je w klozecie spuścić. Jakie to nieszczęście - kurwa! I ja mam być zadowolony? A jebać taką władzę oszustów!

Ostatnio zmieniony 14 cze 2019, 10:41 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 353  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.