forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 17:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 maja 2017, 10:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Za pisiorów Polska wstaje z kolan...

Młodzi piłkarze z Kielc nie mogą korzystać z szatni. Powód? "Nie została poświęcona"

Dzieci z Klubu Sportowego Polonia Białogon w końcu doczekały się od dawna wyczekiwanej szatni. Obiekt stoi jednak zamknięty. Klub czeka, aż ksiądz przyjdzie go poświęcić - informuje lokalny portal Nasze Kielce.

Obrazek

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... &a=66&c=61


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2017, 16:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://natemat.pl/208815,pamietacie-pro ... fanatyzmem

Cytuj:
Ewa opowiada z własnego doświadczenia, że niektórzy nauczyciele reagują źle, gdy ktoś krytykuje żołnierzy wyklętych, czasem nawet pozwalają na – jej zdaniem – rasistowskie treści głoszone przez uczniów. – Uczniowie negatywnie wypowiadali się o uchodźcach i na to było przyzwolenie. Gdy ja chciałam wyrazić przeciwne zdanie, usłyszałam, żeby nie dyskutować – mówi.


Te dzieciaki stoją już na straconej pozycji.
Szkoła przestała być źródłem wiedzy, a stała się wykuwalnią posłusznych, bezmyślnych ćwoków.
Odmieńcy wont.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2017, 16:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
maerose pisze:
http://natemat.pl/208815,pamietacie-protest-w-lo-im-staszica-ta-historia-ma-ciag-dalszy-tak-zmobilizowalismy-mlodziez-do-walki-z-fanatyzmem

Cytuj:
Ewa opowiada z własnego doświadczenia, że niektórzy nauczyciele reagują źle, gdy ktoś krytykuje żołnierzy wyklętych, czasem nawet pozwalają na – jej zdaniem – rasistowskie treści głoszone przez uczniów. – Uczniowie negatywnie wypowiadali się o uchodźcach i na to było przyzwolenie. Gdy ja chciałam wyrazić przeciwne zdanie, usłyszałam, żeby nie dyskutować – mówi.


Te dzieciaki stoją już na straconej pozycji.
Szkoła przestała być źródłem wiedzy, a stała się wykuwalnią posłusznych, bezmyślnych ćwoków.
Odmieńcy wont.

To stało się faktem na długo przed nastaniem PiS.
Obecna ekipa korzysta garściami z doświadczeń poprzedników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 maja 2017, 17:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
.....
Te dzieciaki stoją już na straconej pozycji.
Szkoła przestała być źródłem wiedzy, a stała się wykuwalnią posłusznych, bezmyślnych ćwoków.
Odmieńcy wont.



Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 maja 2017, 8:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 21:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Jebane scierwa. Dla tych, co sie boja dziczy ze wschodu pragnę uspokoić - dzicz z ONR juz tu jest od dawna.

Cytuj:
Narodowcy w teatrze
Na miejsce przyjechała karetka. Okazało się, że poparzona została jedna z pracownic teatru. - Czuje mrowienie u ręki - wyjaśniają pracownicy Teatru Powszechnego. I dodają, że sprzątała płyn, który wylano na podłogę. - Nagle zaczęła mieć czerwone ręce, zdrętwiały jej palce - mówią.

Substancję rozlały osoby, które weszły na seans poprzedzający "Klątwę". - Wychodząc zaczęli krzyczeć i wylali żrący, pieniący się płyn - mówi Radek Mirski, asystent reżysera.

Obrońcy białych kobiet przed dzikusami polewającymi kwasem kobiety leją kwas w teatrze. W sumie poparzone sa dwie osoby.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... owali.html
Cytuj:
Ciekawe, ile jeszcze razy będzie musiało dojść do podobnych sytuacji (a chyba można bezpiecznie założyć, że z każdą kolejną wzrasta poczucie bezkarności i przyzwolenia, a więc też i prawdopodobieństwo naprawdę tragicznych skutków), żeby polska prawica (przynajmniej jej krytyczna, gasnąca i coraz bardziej marginalna, jeszcze opierająca się zdziczeniu część), polskie centrum, polska lewica itd. w końcu przestały udawać, że "liberalna" strategia powstrzymywania sił, które bez najmniejszych oporów tolerancji, ofercie dialogu, wyciągnięciu ręki odpowiedzą niewzruszonym wpierdolem, po prostu nie działa?

Bo jednak, kiedy samozwańczy obrońcy polskich kobiet przed "barbarzyńskim porządkiem społecznym, w którym będą oblewane kwasem", sami - w imię, podobno, tych samych wartości, które nakazują im tę obronę - zaczynają oblewać sami oblewać kwasem, wchodząc na jakiś nowy poziom bezkarnie uprawianego już wiele lat w tym kraju terroru, to jest źle.

Ale jest jeszcze gorzej, kiedy większość polskiej lewicy (światowej zresztą też) i tak głośniej zabulgocze z oburzenia, kiedy ktoś zaszeruje film z dostającym w mordę Richardem Spencerem, bo nie ma nic bardziej okropnego niż pięść zastępująca dialog, listy, poklepywanie się po pleckach w telewizji albo za największych wrogów uważa ludzi ze swojego środowiska, bo się z nimi minimalnie różni, a selfie-feminizm, Gazeta Wyborcza, imprezy czy ci straszni liberałowie okazują się gorsze dla cywilizowanego porządku społecznego niż faszyzm, to jest znacznie, znacznie gorzej.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 21:48 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
O co chodzi?
Ostatnio tych obrońców wartości policja puściła wolno bez zarzutów.
Obrona wartości trwa, prokurator gania jeszcze dziewczyny z "Czarnego protestu" i manifestantów przeciw spacerowiczom z ONR.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 22:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Obrońcy białych kobiet przed dzikusami polewającymi kwasem kobiety leją kwas w teatrze. W sumie poparzone sa dwie osoby.


Konfabulujesz mitomanko, ale to dla ciebie typowe. :D 8-)
Cofnij się do Marchwickiego i powiąż go z twoimi urojeniami, a jak jeden patriota to za mało to dodaj do twojego zasobu argumentów Knychałę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 maja 2017, 22:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Jak non stop to czytam: mitomanko, to tak jakbym czytał tego od hołoty/humanisty/starej kurwy/etc. Wart chuj pałaca, a chuja paca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 maja 2017, 7:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja tylko przypominam, że ONR w II RP, która była o stokroć bardziej sklerykalizowana a nacjonalizm wśród elit był nobilitacją, zdelegalizowała tę parszywą zgraję bandziorów. ONR z czasów IIRP do dzisiejszych to grzeczne dzieciaczki. :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group